Palma, Edit. Capaltard, 2004. 119p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Palma, Edit. Capaltard, 2004. 119p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ELS CAIRES DE LA CLAROR - Palma 2004
SERVERA, Lluís
Palma, Edit. Capaltard, 2004. 119p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2005. Treball fotogràfic Pere Vidal. 36p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2005. Treball fotogràfic Pere Vidal. 36p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
LA PRIMERA PARAULA: TINC POR. Papers de Versàlia. Núm. K - Sabadell 2005 - Il·lustrat
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2005. Treball fotogràfic Pere Vidal. 36p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2006. Dibuixos de Eriko Miura. 41p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2006. Dibuixos de Eriko Miura. 41p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
COSES I NOMS PER DINS TENEN UN PACTE. Papers de Versàlia. Núm. Nu - Sabadell 2006 - Il·lustrat
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2006. Dibuixos de Eriko Miura. 41p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2003. Dibuixos d'Isidre Manils. 30p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2003. Dibuixos d'Isidre Manils. 30p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
SERÀS RECORD DE TU MATEIX - Papers de Versàlia. Núm. Eix - Sabadell 2003 - Il·lustrat
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2003. Dibuixos d'Isidre Manils. 30p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2007. Dibuixos de Miquel Forrellad. 41p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2007. Dibuixos de Miquel Forrellad. 41p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
ON EL XIPRER VIGILA Papers de Versàlia. Núm. Res - Sabadell 2007 - Il·lustrat
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2007. Dibuixos de Miquel Forrellad. 41p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català i espanyol. Molt bon exemplar.
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2004. Dibuixos de Francesc Bordas. 26p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol, anglès. Molt bon exemplar.
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2004. Dibuixos de Francesc Bordas. 26p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol, anglès. Molt bon exemplar.
PER UN CAMÍ DE VEUS CREMADES. Papers de Versàlia. Núm. Gir - Sabadell 2004 - Il·lustrat
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2004. Dibuixos de Francesc Bordas. 26p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol, anglès. Molt bon exemplar.
Paris, Edit. Agora, 1972. 249p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit. Agora, 1972. 249p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
DU MENSONGE À LA VIOLENCE: Essais de politique contemporaine - Paris 1972
ARENDT, Hannah
Paris, Edit. Agora, 1972. 249p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. El viejo topo, 2004. 283p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, con solapas. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. El viejo topo, 2004. 283p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, con solapas. Muy buen ejemplar.
SOCIALIZACIÓN, DEMOCRACIA, AUTOGESTIÓN. Un debate maxista en los tiempos de la izquierda plural - Barcelona 2004
SÈVE, Lucien
Barcelona, Edit. El viejo topo, 2004. 283p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, con solapas. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Llibres del Mall, 1977. Coberta d'Antoni Tàpies. Pròleg de Johannes Hösle i esbós de bibliografia de Miquel Martí i Pol. 198 p.3 f. Gran 8è. Rústica editorial...
Barcelona, Llibres del Mall, 1977. Coberta d'Antoni Tàpies. Pròleg de Johannes Hösle i esbós de bibliografia de Miquel Martí i Pol. 198 p.3 f. Gran 8è. Rústica editorial...
AMB VIDRES A LA SANG. OBRA POÈTICA III - Barcelona 1979 - 1ª edició
MARTÍ I POL, Miquel
Barcelona, Llibres del Mall, 1977. Coberta d'Antoni Tàpies. Pròleg de Johannes Hösle i esbós de bibliografia de Miquel Martí i Pol. 198 p.3 f. Gran 8è. Rústica editorial...
Madrid, Edit. Uno, 2020. Fotografías en color fuera texto. 270p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Uno, 2020. Fotografías en color fuera texto. 270p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
VEINTE AÑOS ENTRE CAMBOYANOS - Madrid 2020 - Ilustrado
SOUTEYRANT, Daniel
Madrid, Edit. Uno, 2020. Fotografías en color fuera texto. 270p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit. l'Aube, 2003. 125p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit. l'Aube, 2003. 125p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
LA GAUCHE LATINO-AMÉRICANE. ORIGINES ET AVENIR - Paris 2003
BLANCA, Antoine
Paris, Edit. l'Aube, 2003. 125p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1986. Maig 1986. 509p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1986. Maig 1986. 509p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
2nes JORNADES D'ESTUDIS CATALANO-AMERICANS - Barcelona 1986
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1986. Maig 1986. 509p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
SERVERA, Lluís
ARENDT, Hannah
SÈVE, Lucien
MARTÍ I POL, Miquel
SOUTEYRANT, Daniel
BLANCA, Antoine