Barcelona, Muchnik, 1999. 231p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Muchnik, 1999. 231p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
EL ENCIERRO DE LAS BESTIAS - Barcelona 1999 - 1ª edición en español
MILLS, Magnus
Barcelona, Muchnik, 1999. 231p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, destino, 1999. 313p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició en català. 1st edition.
Barcelona, destino, 1999. 313p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició en català. 1st edition.
LES ÚLTIMES VOLUNTATS - Barcelona 1999 - 1ª edició en català
SWIFT, Graham
Barcelona, destino, 1999. 313p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició en català. 1st edition.
Barcelona, Planeta, 2002. 355p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Hanan al-Shaykh (en árabe ???? ????? ?anan...
Barcelona, Planeta, 2002. 355p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Hanan al-Shaykh (en árabe ???? ????? ?anan...
ESTO ES LONDRES - Barcelona 2002 - 1ª edición en español
AL-SHAYKH, Hanan
Barcelona, Planeta, 2002. 355p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Hanan al-Shaykh (en árabe ???? ????? ?anan...
Paris, L'Illustration, 1919. Numerosas ilustraciones en b/n. Publicidad de la época. 11p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Texte en français. Buen...
Paris, L'Illustration, 1919. Numerosas ilustraciones en b/n. Publicidad de la época. 11p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Texte en français. Buen...
L'ILLUSTRATION. Journal Universel. Nº 3966 - Paris1919 - Ilustrado
Paris, L'Illustration, 1919. Numerosas ilustraciones en b/n. Publicidad de la época. 11p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Texte en français. Buen...
Paris, L'Illustration, 1919. Numerosas ilustraciones en b/n. Publicidad de la época. 11p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Texte en français. Buen...
Paris, L'Illustration, 1919. Numerosas ilustraciones en b/n. Publicidad de la época. 11p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Texte en français. Buen...
L'ILLUSTRATION. Journal Universel. Nº 4002. Le premier anniversaire de l'Armistice. - Paris1919 - Ilustrado
Paris, L'Illustration, 1919. Numerosas ilustraciones en b/n. Publicidad de la época. 11p. Gran folio. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Texte en français. Buen...
Barcelona, Empúries, 1994. Biblioteca Universal, 65. 307 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu a l'exterior. Interior impecable. Bon exemplar. 1a...
Barcelona, Empúries, 1994. Biblioteca Universal, 65. 307 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu a l'exterior. Interior impecable. Bon exemplar. 1a...
SINTAXI NORMATIVA: ESTAT DE LA QÜESTIÓ - Barcelona 1994
SOLÀ, Joan
Barcelona, Empúries, 1994. Biblioteca Universal, 65. 307 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu a l'exterior. Interior impecable. Bon exemplar. 1a...
Barcelona, Edit. Eumo, 2021. Prou textos incoherents i confusos. Canviem el món i canviarà la llengua. 255p. 8è major. Rústica edit. il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Eumo, 2021. Prou textos incoherents i confusos. Canviem el món i canviarà la llengua. 255p. 8è major. Rústica edit. il·lustrada. Molt bon exemplar.
SOM DONES, SOM LINGÜÍSTES, SOM MOLTES I DIEM PROU - Barcelona 2021
JUNYENT, M. Carme
Barcelona, Edit. Eumo, 2021. Prou textos incoherents i confusos. Canviem el món i canviarà la llengua. 255p. 8è major. Rústica edit. il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Empuries, 2002. 358p. 8è major. Rústica edit. il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Empuries, 2002. 358p. 8è major. Rústica edit. il·lustrada. Molt bon exemplar.
JIHAD. El naixement de la militància islàmica a l'Àsia Central - Barcelona 2002
RASHID, Ahmed
Barcelona, Edit. Empuries, 2002. 358p. 8è major. Rústica edit. il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1997. El Balancí, 307. 174 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 1997. El Balancí, 307. 174 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
EL CAP PERDUT DE DAMASCENO MONTEIRO - Barcelona 1997 - 1a edició en català
TABUCCHI, Antonio
Barcelona, Edicions 62, 1997. El Balancí, 307. 174 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 2002. El Balancí, 444. 203 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 2002. El Balancí, 444. 203 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
ES VA FENT MÉS I MÉS TARD - Barcelona 2002 - 1a edició en català
TABUCCHI, Antonio
Barcelona, Edicions 62, 2002. El Balancí, 444. 203 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empuries, 2003. 237p. 8è major. Rústica edit. il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Empuries, 2003. 237p. 8è major. Rústica edit. il·lustrada. Molt bon exemplar.
ENSENYAR LA LLENGUA - Barcelona 2003
SOLÀ, Joan
Barcelona, Edit. Empuries, 2003. 237p. 8è major. Rústica edit. il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Galaxia Gutenberg, 2003. 139p. 8º mayor. Cartoné edit. Con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Galaxia Gutenberg, 2003. 139p. 8º mayor. Cartoné edit. Con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
POR LA BOCA MUERE EL PEZ. Confesiones de un pescador mediocre - Barcelona 2003 - 1ª edición en español
HUGHES, Robert
Barcelona, Edit. Galaxia Gutenberg, 2003. 139p. 8º mayor. Cartoné edit. Con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
MILLS, Magnus
SWIFT, Graham
AL-SHAYKH, Hanan
SOLÀ, Joan
JUNYENT, M. Carme
RASHID, Ahmed
TABUCCHI, Antonio
TABUCCHI, Antonio
SOLÀ, Joan
HUGHES, Robert