Hamburg, Die Litho, 1999. Làmines a color i en b/n f-t. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. Textos en català i en anglès. Textos de Carles H....
Hamburg, Die Litho, 1999. Làmines a color i en b/n f-t. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. Textos en català i en anglès. Textos de Carles H....
CASA. UNA METAFÍSICA PER A DIES DE CADA DIA - Hamburg 1999 - Il·lustrat
MAURÍ, Enric
Hamburg, Die Litho, 1999. Làmines a color i en b/n f-t. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. Textos en català i en anglès. Textos de Carles H....
Manacor, Soterrani Galeria d'Art, 1991. Làmines a color f-t. s/p. 4t menor apaisat. Rústica editorial amb solapes. Desgast a l'exterior. Interior impecable. Bon exemplar.
Manacor, Soterrani Galeria d'Art, 1991. Làmines a color f-t. s/p. 4t menor apaisat. Rústica editorial amb solapes. Desgast a l'exterior. Interior impecable. Bon exemplar.
NOTAS DE SONÁMBULO II - Manacor 1991 - Molt il·lustrat
TRUJILLO, Joan
Manacor, Soterrani Galeria d'Art, 1991. Làmines a color f-t. s/p. 4t menor apaisat. Rústica editorial amb solapes. Desgast a l'exterior. Interior impecable. Bon exemplar.
Lleida, Ajuntament de Lleida, 1999. Sala d'Exposicions Sant Joan. Làmines a color. s/p. 4t menor Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. Obres d'Ivan Calzada, Laura...
Lleida, Ajuntament de Lleida, 1999. Sala d'Exposicions Sant Joan. Làmines a color. s/p. 4t menor Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. Obres d'Ivan Calzada, Laura...
ÍNDEX - Lleida 1999 - Il·lustrat
Lleida, Ajuntament de Lleida, 1999. Sala d'Exposicions Sant Joan. Làmines a color. s/p. 4t menor Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. Obres d'Ivan Calzada, Laura...
Mataró, Patronat Municipal de Cultura de Mataró, 1999. Fotografies a color i en b/n. 40p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. LOTHAR BAUMGARTEN....
Mataró, Patronat Municipal de Cultura de Mataró, 1999. Fotografies a color i en b/n. 40p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. LOTHAR BAUMGARTEN....
EL CRÍTIC RIU. Els anys 80 a partir de la col·lecció de l'IVAM - Mataró 1999 - Il·lustrat
Mataró, Patronat Municipal de Cultura de Mataró, 1999. Fotografies a color i en b/n. 40p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. LOTHAR BAUMGARTEN....
Barcelona, Galeria Joan Prats, 2000. Ilustraciones a color f-t. s/p. 4º mayor. Rústica editorial con solapas. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Galeria Joan Prats, 2000. Ilustraciones a color f-t. s/p. 4º mayor. Rústica editorial con solapas. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
PRECIPITACIONES - Barcelona 2000 - Ilustrado
MACÍAS, Luis
Barcelona, Galeria Joan Prats, 2000. Ilustraciones a color f-t. s/p. 4º mayor. Rústica editorial con solapas. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Madrid, DelaMano, 2026. Láminas a color f-t. 81 p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable. Libro en inglés. Book in English.
Madrid, DelaMano, 2026. Láminas a color f-t. 81 p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable. Libro en inglés. Book in English.
MARIANO FORTUNY. MODERNITY FORESEEN - Madrid 2026 - Muy ilustrado
FORTUNY, Mariano
Madrid, DelaMano, 2026. Láminas a color f-t. 81 p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable. Libro en inglés. Book in English.
Barcelona, MNAC - Fundació La Caixa, 1998. Fotografies a color. 225 p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. ISBN:...
Barcelona, MNAC - Fundació La Caixa, 1998. Fotografies a color. 225 p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. ISBN:...
GASPAR HOMAR - Barcelona 1998 - Il·lustrat
Homar, Gaspar
Barcelona, MNAC - Fundació La Caixa, 1998. Fotografies a color. 225 p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. ISBN:...
Arbúcies, Museu Etnològic del Montseny, La Gabella - Ajuntament d'Arbúcies, 2010. Contes del Montseny, 1. Il·lustracions a color. s/p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada....
Arbúcies, Museu Etnològic del Montseny, La Gabella - Ajuntament d'Arbúcies, 2010. Contes del Montseny, 1. Il·lustracions a color. s/p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada....
LA BRUIXA GUILLEUMA - Arbúcies 2010 - Il·lustrat
LABEDAN, Delphine - BOIX, Jordina
Arbúcies, Museu Etnològic del Montseny, La Gabella - Ajuntament d'Arbúcies, 2010. Contes del Montseny, 1. Il·lustracions a color. s/p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada....
Barcelona, Fundació Caixa Catalunya, 1996. Museu Tervuren. Prestel. Moltes làmines a color f-t. 195 p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar,...
Barcelona, Fundació Caixa Catalunya, 1996. Museu Tervuren. Prestel. Moltes làmines a color f-t. 195 p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar,...
OBRES MESTRES DE L'ÀFRICA CENTRAL - Barcelona 1996 - Molt il·lustrat
Barcelona, Fundació Caixa Catalunya, 1996. Museu Tervuren. Prestel. Moltes làmines a color f-t. 195 p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar,...
Barcelona, Panspermia - Transversal - Anella Cultural - Centre d'Art Cal Massó (Reus) - Espai Zero 1 (Olot) - CCCB - Actar, 2009. Moltes fotografies a color. s/p. 8è major....
Barcelona, Panspermia - Transversal - Anella Cultural - Centre d'Art Cal Massó (Reus) - Espai Zero 1 (Olot) - CCCB - Actar, 2009. Moltes fotografies a color. s/p. 8è major....
METAMEMBRANA - Barcelona 2009 - Molt il·lustrat - Dedicat
ANTÚNEZ ROCA, Marcel·lí
Barcelona, Panspermia - Transversal - Anella Cultural - Centre d'Art Cal Massó (Reus) - Espai Zero 1 (Olot) - CCCB - Actar, 2009. Moltes fotografies a color. s/p. 8è major....
Barcelona, Fundació Joan Miró - Centre d'Estudis D'Art Contemporani, 1998. Espai 13. A cura de Ferran Barenblit. Fotografies a color. 36 p. 8è apaisat. Rústica editorial...
Barcelona, Fundació Joan Miró - Centre d'Estudis D'Art Contemporani, 1998. Espai 13. A cura de Ferran Barenblit. Fotografies a color. 36 p. 8è apaisat. Rústica editorial...
CERCLES INVISIBLES - Barcelona 1998 - Il·lustrat
Barcelona, Fundació Joan Miró - Centre d'Estudis D'Art Contemporani, 1998. Espai 13. A cura de Ferran Barenblit. Fotografies a color. 36 p. 8è apaisat. Rústica editorial...
Barcelona, Generalitat de Catalunya - Círculo de Bellas Artes - Gipuzkoako Foru Aldundia, 1998. Fotografías en b/n f-t. 123 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Buen papel....
Barcelona, Generalitat de Catalunya - Círculo de Bellas Artes - Gipuzkoako Foru Aldundia, 1998. Fotografías en b/n f-t. 123 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Buen papel....
SUBJETILES. Tres escenarios / Hiru agerleku / Tres escenaris - Barcelona 1998
Barcelona, Generalitat de Catalunya - Círculo de Bellas Artes - Gipuzkoako Foru Aldundia, 1998. Fotografías en b/n f-t. 123 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Buen papel....
MAURÍ, Enric