s/l, El Público, 1992. Incluye los índices de 1991. Fotografías a color y en b/n. 161 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
s/l, El Público, 1992. Incluye los índices de 1991. Fotografías a color y en b/n. 161 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
EL PÚBLICO Nº 91: Dagoll Dagom, flor del Paralelo - s/l 1992
(Dagoll Dagom - José Luis Gómez etc)
s/l, El Público, 1992. Incluye los índices de 1991. Fotografías a color y en b/n. 161 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Romea, 1987. Programa de la producció dirigida per Jordi Mesalles, amb Sílvia Munt, Carme Sansa, Teresa Cunillé i molts d'altres. Moltes fotografies en b/n f-t. s/p....
Barcelona, Romea, 1987. Programa de la producció dirigida per Jordi Mesalles, amb Sílvia Munt, Carme Sansa, Teresa Cunillé i molts d'altres. Moltes fotografies en b/n f-t. s/p....
LA FILLA DEL CARMESÍ - Barcelona 1987 - Molt il·lustrat
SAGARRA, Josep M. de
Barcelona, Romea, 1987. Programa de la producció dirigida per Jordi Mesalles, amb Sílvia Munt, Carme Sansa, Teresa Cunillé i molts d'altres. Moltes fotografies en b/n f-t. s/p....
Barcelona, Romea, 1987. Programa de la producció dirigida per Ariel García Valdés, amb Mingo Ràfols, Lluïsa Castell, Enric Arredondo i Rosa Novell. Moltes fotografies en b/n...
Barcelona, Romea, 1987. Programa de la producció dirigida per Ariel García Valdés, amb Mingo Ràfols, Lluïsa Castell, Enric Arredondo i Rosa Novell. Moltes fotografies en b/n...
L'INTERCANVI - Barcelona 1987 - Molt il·lustrat
CLAUDEL, Paul
Barcelona, Romea, 1987. Programa de la producció dirigida per Ariel García Valdés, amb Mingo Ràfols, Lluïsa Castell, Enric Arredondo i Rosa Novell. Moltes fotografies en b/n...
Barcelona, Romea, 1987. Programa de la producció dirigida per Jérôme Savary amb música de Josep M. Duran, amb Jordi Bosch, Imma Colomer i molts d'altres. Moltes fotografies en...
Barcelona, Romea, 1987. Programa de la producció dirigida per Jérôme Savary amb música de Josep M. Duran, amb Jordi Bosch, Imma Colomer i molts d'altres. Moltes fotografies en...
EL TANGO DE DON JOAN - Barcelona 1987 - Molt il·lustrat
MONZÓ, Quim - SAVARY, Jérôme
Barcelona, Romea, 1987. Programa de la producció dirigida per Jérôme Savary amb música de Josep M. Duran, amb Jordi Bosch, Imma Colomer i molts d'altres. Moltes fotografies en...
Barcelona, Romea, 1987. Programa de la producció dirigida per Hermann Bonnín, amb Josep M. Pou, Teresa Cunillé, Carlota Soldevila i molts d'altres. Moltes fotografies en b/n...
Barcelona, Romea, 1987. Programa de la producció dirigida per Hermann Bonnín, amb Josep M. Pou, Teresa Cunillé, Carlota Soldevila i molts d'altres. Moltes fotografies en b/n...
ES AIXÍ, SI US HO SEMBLA - Barcelona 1987 - Molt il·lustrat
PIRANDELLO, Luigi
Barcelona, Romea, 1987. Programa de la producció dirigida per Hermann Bonnín, amb Josep M. Pou, Teresa Cunillé, Carlota Soldevila i molts d'altres. Moltes fotografies en b/n...
Barcelona, Romea, 1986. Programa de la producció dirigida per Hermann Bonnín, amb Maria Mercader i Jeannine Mestre. Moltes fotografies en b/n f-t. s/p. 4t. Rústica editorial...
Barcelona, Romea, 1986. Programa de la producció dirigida per Hermann Bonnín, amb Maria Mercader i Jeannine Mestre. Moltes fotografies en b/n f-t. s/p. 4t. Rústica editorial...
SAVANNAH BAY - Barcelona 1986 - Molt il·lustrat
DURAS, Marguerite
Barcelona, Romea, 1986. Programa de la producció dirigida per Hermann Bonnín, amb Maria Mercader i Jeannine Mestre. Moltes fotografies en b/n f-t. s/p. 4t. Rústica editorial...
Barcelona, Romea, 1986. Programa de la producció dirigida per Pere Planella, amb versió de Michael Frayn. Moltes fotografies en b/n f-t. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada....
Barcelona, Romea, 1986. Programa de la producció dirigida per Pere Planella, amb versió de Michael Frayn. Moltes fotografies en b/n f-t. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada....
MEL SALVATGE - Barcelona 1986 - Molt il·lustrat
TXÈKHOV, Anton
Barcelona, Romea, 1986. Programa de la producció dirigida per Pere Planella, amb versió de Michael Frayn. Moltes fotografies en b/n f-t. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada....
Barcelona, Romea, 1986. Programa de la producció dirigida per Mario Gas, amb Constantino Romeo, Emma Vilarasau, Rosa Novell i molts d'altres. Moltes fotografies en b/n f-t. s/p....
Barcelona, Romea, 1986. Programa de la producció dirigida per Mario Gas, amb Constantino Romeo, Emma Vilarasau, Rosa Novell i molts d'altres. Moltes fotografies en b/n f-t. s/p....
LA RONDA - Barcelona 1986 - Molt il·lustrat
SCHNITZLER, Arthur
Barcelona, Romea, 1986. Programa de la producció dirigida per Mario Gas, amb Constantino Romeo, Emma Vilarasau, Rosa Novell i molts d'altres. Moltes fotografies en b/n f-t. s/p....
Barcelona, Ediciones Destino, 2008. Colección Áncora y Delfín. 396 p. 2 h. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición....
Barcelona, Ediciones Destino, 2008. Colección Áncora y Delfín. 396 p. 2 h. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición....
PARAÍSO INHABITADO - Barcelona 2008 - 1ª edición
MATUTE, Ana María
Barcelona, Ediciones Destino, 2008. Colección Áncora y Delfín. 396 p. 2 h. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición....
Girona, Fundació Josep Pla - Caixa de Girona, s/d. Láminas amb cronologia, llista de l'obra completa, 16 làmines amb fotografies i mapa desplegable de la ruta. En estoig...
Girona, Fundació Josep Pla - Caixa de Girona, s/d. Láminas amb cronologia, llista de l'obra completa, 16 làmines amb fotografies i mapa desplegable de la ruta. En estoig...
RUTA JOSEP PLA - Girona s/d - Il·lustrat
PLA, Josep
Girona, Fundació Josep Pla - Caixa de Girona, s/d. Láminas amb cronologia, llista de l'obra completa, 16 làmines amb fotografies i mapa desplegable de la ruta. En estoig...
Barcelona, Centre d'Art Santa Mònica, 1997. Fotografies a color. 85 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Textos en català, castellà i anglès.
Barcelona, Centre d'Art Santa Mònica, 1997. Fotografies a color. 85 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Textos en català, castellà i anglès.
XAVIER GRAU. PINTURES 1981-1996 - Barcelona 1997 - Il·lustrat
GRAU, Xavier
Barcelona, Centre d'Art Santa Mònica, 1997. Fotografies a color. 85 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Textos en català, castellà i anglès.
Lleida, Ajuntament de Lleida, 1997. Fotografies a color. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Textos en català, castellà i anglès.
Lleida, Ajuntament de Lleida, 1997. Fotografies a color. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Textos en català, castellà i anglès.
VERDS - Lleida 1997 - Il·lustrat
URRIOS, Juan
Lleida, Ajuntament de Lleida, 1997. Fotografies a color. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Textos en català, castellà i anglès.
(Dagoll Dagom - José Luis Gómez etc)
MONZÓ, Quim - SAVARY, Jérôme