Barcelona, Edit. Cafè Central, 1996. Traducció I. Muñinos i Victor Sunyol. 88p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb dibuix de Benet Rossell.. Llibre en francès i...
Barcelona, Edit. Cafè Central, 1996. Traducció I. Muñinos i Victor Sunyol. 88p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb dibuix de Benet Rossell.. Llibre en francès i...
LLIBERTATS TATUADES - Barcelona 1996 - 1ª edició en català
BANHAKEIA, Hassan
Barcelona, Edit. Cafè Central, 1996. Traducció I. Muñinos i Victor Sunyol. 88p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb dibuix de Benet Rossell.. Llibre en francès i...
Lleida, Edit. Pagès, 1995.Biblioteca de la Suda. 207p. 4t. Menor. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Lleida, Edit. Pagès, 1995.Biblioteca de la Suda. 207p. 4t. Menor. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
MOMENT (1982-1986 - Lleida 1995 - 1ª edició
SUNYOL, Victor
Lleida, Edit. Pagès, 1995.Biblioteca de la Suda. 207p. 4t. Menor. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, edit. Técnicos associados, 1976. 365p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Diccionario en español, alemán, catalán, francés, inglés e italiano.
Barcelona, edit. Técnicos associados, 1976. 365p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Diccionario en español, alemán, catalán, francés, inglés e italiano.
NUEVO GLOSARIO. Diccionario políglota de la arquitectura - Barcelona 1976
BASSEGODA MUSTÉ, Buenaventura
Barcelona, edit. Técnicos associados, 1976. 365p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Diccionario en español, alemán, catalán, francés, inglés e italiano.
Mexico, edit. Univ. Nacional Mexico, 1981. 114p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
Mexico, edit. Univ. Nacional Mexico, 1981. 114p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
PARADISO MÚLTIPLE. Un acercamiento a Lezama Lima - Mexico 1981
CORONADO, Juan
Mexico, edit. Univ. Nacional Mexico, 1981. 114p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
Paris, edit. Iberiques, 1999. Presentation et traduction Dominique de Courcelles. 156p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Edició bilingüe. Livre en français. Molt bon exemplar.
Paris, edit. Iberiques, 1999. Presentation et traduction Dominique de Courcelles. 156p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Edició bilingüe. Livre en français. Molt bon exemplar.
CHANTS DE MORT. Édit. Bilingüe - Paris 1999
MARCH, Ausias
Paris, edit. Iberiques, 1999. Presentation et traduction Dominique de Courcelles. 156p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Edició bilingüe. Livre en français. Molt bon exemplar.
Madrid, edit. El Pais, 1988. 280p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con bordes levemente rozados. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Extenso muestrario de los...
Madrid, edit. El Pais, 1988. 280p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con bordes levemente rozados. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Extenso muestrario de los...
MI CUARTO A ESPADAS - Madrid 1988 - 1ª edición
AYALA, Francisco
Madrid, edit. El Pais, 1988. 280p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con bordes levemente rozados. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Extenso muestrario de los...
Barcelona, Dasa Edic., 1986. Coberta de Viladecans. Nombroses fotografies en b/n fora text. Textos de J. Pujol, F. Candel, M. Cabré, Colita, Cesc, Josep M Flotats, M.A, Capmany,...
Barcelona, Dasa Edic., 1986. Coberta de Viladecans. Nombroses fotografies en b/n fora text. Textos de J. Pujol, F. Candel, M. Cabré, Colita, Cesc, Josep M Flotats, M.A, Capmany,...
IMATGES I PARAULES - Barcelona 1986 - Fotografies
GUERRERO, Joan
Barcelona, Dasa Edic., 1986. Coberta de Viladecans. Nombroses fotografies en b/n fora text. Textos de J. Pujol, F. Candel, M. Cabré, Colita, Cesc, Josep M Flotats, M.A, Capmany,...
Vic, Edit. Cafè Central/Eumo, 2011. Col. Jardins de Samarcanda 61. Traducció Antoni Xumet. 83p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició en portugués i català. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Cafè Central/Eumo, 2011. Col. Jardins de Samarcanda 61. Traducció Antoni Xumet. 83p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició en portugués i català. Molt bon exemplar.
GRAVITACIONS - Vic 2011 - Edició bilingüe
RAMOS ROSA, Antonio
Vic, Edit. Cafè Central/Eumo, 2011. Col. Jardins de Samarcanda 61. Traducció Antoni Xumet. 83p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Edició en portugués i català. Molt bon exemplar.
Almeria, Edit. Confluencias, 2020. Dibujo de mano de la cubierta de Eduardo Chillida. 143p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edició. 1st...
Almeria, Edit. Confluencias, 2020. Dibujo de mano de la cubierta de Eduardo Chillida. 143p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edició. 1st...
DAR PASO - Almería 2020 - 1ª edición
JURISTO, Juan Ángel
Almeria, Edit. Confluencias, 2020. Dibujo de mano de la cubierta de Eduardo Chillida. 143p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edició. 1st...
Barcelona, Edit. Destino, 1996. Text i il·lustracions Mercè Lllimona. 122p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Destino, 1996. Text i il·lustracions Mercè Lllimona. 122p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
HAN PASSAT ELS ANYS I MÉS APUNTS - Barcelona 1996 - Il·lustrat - 1ª edició
LLIMONA, Mercè
Barcelona, Edit. Destino, 1996. Text i il·lustracions Mercè Lllimona. 122p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Girona, Edit. Llibres del segle, 2013. Poesia Sèrie Culip. 57p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Girona, Edit. Llibres del segle, 2013. Poesia Sèrie Culip. 57p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LA RUNA DE LA VEU - Girona 2013 - 1ª edició
CAMPS MUNDÓ, Carles
Girona, Edit. Llibres del segle, 2013. Poesia Sèrie Culip. 57p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Vic, Edit. Eumo, 1994. Jardins de Samarcanda. Dibuix coberta Benet Rossell. 66p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes un pèl deslluïda. Molt bon exemplar. 1ª...
Vic, Edit. Eumo, 1994. Jardins de Samarcanda. Dibuix coberta Benet Rossell. 66p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes un pèl deslluïda. Molt bon exemplar. 1ª...
ARTICLES, PRÒLEGS, DISCURSOS I ALTRES ESCRITS (I) - Vic 1994
SUNYOL, Victor
Vic, Edit. Eumo, 1994. Jardins de Samarcanda. Dibuix coberta Benet Rossell. 66p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes un pèl deslluïda. Molt bon exemplar. 1ª...
BANHAKEIA, Hassan
SUNYOL, Victor
BASSEGODA MUSTÉ, Buenaventura
CORONADO, Juan
MARCH, Ausias
AYALA, Francisco
GUERRERO, Joan
RAMOS ROSA, Antonio
JURISTO, Juan Ángel
LLIMONA, Mercè
CAMPS MUNDÓ, Carles
SUNYOL, Victor