Barcelona, Versal, 1989. Col. Ensayo. 260 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar. Estudios sobre literatura imaginativa (1870-1930).
Barcelona, Versal, 1989. Col. Ensayo. 260 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar. Estudios sobre literatura imaginativa (1870-1930).
EL CASTILLO DE AXEL - Barcelona 1989
WILSON, Edmund
Barcelona, Versal, 1989. Col. Ensayo. 260 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste leve. Buen ejemplar. Estudios sobre literatura imaginativa (1870-1930).
Barcelona, Libros del Asteroide, 2005. Prólogo de Lobo Antunes. Fotografías en b/n. 57 p. 8º menor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st...
Barcelona, Libros del Asteroide, 2005. Prólogo de Lobo Antunes. Fotografías en b/n. 57 p. 8º menor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st...
DE PROFUNDIS - Barcelona 2006 - Ilustrado - 1ª edición en español
CARDOSO PIRES, José
Barcelona, Libros del Asteroide, 2005. Prólogo de Lobo Antunes. Fotografías en b/n. 57 p. 8º menor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st...
Barcelona, Empúries, Emecé, 1999. Col. Narrativa, 106. 237 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Empúries, Emecé, 1999. Col. Narrativa, 106. 237 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
ENRENOU AL GUAIABER - Barcelona 1999 - 1a edició en català
DESAI, Kiran
Barcelona, Empúries, Emecé, 1999. Col. Narrativa, 106. 237 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 2001. El Balancí, 424. 473 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 2001. El Balancí, 424. 473 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
MARTIN BAUMAN - Barcelona 2001 - 1a edició en català
LEAVITT, David
Barcelona, Edicions 62, 2001. El Balancí, 424. 473 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 2003. El Balancí, 463. 302 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 2003. El Balancí, 463. 302 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
EL LLIBRE DE LES IL·LUSIONS - Barcelona 2003 - 1a edició en català
AUSTER, Paul
Barcelona, Edicions 62, 2003. El Balancí, 463. 302 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, March Editor, 2005. Biblioteca íntima, 15. 315 p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, March Editor, 2005. Biblioteca íntima, 15. 315 p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
EL ARQUERO DUBITATIVO - Barcelona 2005 - 1ª edición
PERUCHO, Joan
Barcelona, March Editor, 2005. Biblioteca íntima, 15. 315 p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Madrid, Edit. M. Muchnik, 2000. En diálogo con Antoine Spire. 121 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. M. Muchnik, 2000. En diálogo con Antoine Spire. 121 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
LA BARBARIE DE LA IGNORANCIA - Madrid 2000
STEINER, George
Madrid, Edit. M. Muchnik, 2000. En diálogo con Antoine Spire. 121 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Fundació Francisco Godia, 2007. 142 p. Folio. Rústica editorial con carpeta. Muy buen ejemplar. Texto en castellano, catalán e inglés. Catálogo de la exposición...
Barcelona, Fundació Francisco Godia, 2007. 142 p. Folio. Rústica editorial con carpeta. Muy buen ejemplar. Texto en castellano, catalán e inglés. Catálogo de la exposición...
BARCELÓ EN LAS COLECCIONES PRIVADAS DE BARCELONA - Barcelona 2007 - Il·lustrat
BARCELÓ, Miquel
Barcelona, Fundació Francisco Godia, 2007. 142 p. Folio. Rústica editorial con carpeta. Muy buen ejemplar. Texto en castellano, catalán e inglés. Catálogo de la exposición...
Barcelona, Empuries, 2001. 170p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Empuries, 2001. 170p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LA VIA LÀCTIA - Barcelona 2001 - 1ª edició
AGUT, Joan
Barcelona, Empuries, 2001. 170p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Proa, 2001. 325p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Restes doblec inferior. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Proa, 2001. 325p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Restes doblec inferior. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
GOMBÓ I MISTER BELVEDERE - Barcelona 2001 - 1ª edició
AGUT, Joan
Barcelona, Proa, 2001. 325p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Restes doblec inferior. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 2001. Col. El Gallliner Teatre. 141p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 2001. Col. El Gallliner Teatre. 141p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
DRAMÀTIC I ALTRES PECES - Barcelona 2001 - 1ª edició
MESTRES, Albert
Barcelona, Edicions 62, 2001. Col. El Gallliner Teatre. 141p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Girona, Ajuntament de Girona, Universitat de Girona, 2000. Col. d'h, 8. 84 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Creus, Pol, Antich, Berenguer, Mercader...
Girona, Ajuntament de Girona, Universitat de Girona, 2000. Col. d'h, 8. 84 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Creus, Pol, Antich, Berenguer, Mercader...
VISIONS DE FUTUR - Girona 2000
(Creus, Pol, Antich, Berenguer, Mercader)
Girona, Ajuntament de Girona, Universitat de Girona, 2000. Col. d'h, 8. 84 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Creus, Pol, Antich, Berenguer, Mercader...
WILSON, Edmund
CARDOSO PIRES, José
DESAI, Kiran
LEAVITT, David
AUSTER, Paul
PERUCHO, Joan
STEINER, George
BARCELÓ, Miquel
AGUT, Joan
AGUT, Joan
MESTRES, Albert
(Creus, Pol, Antich, Berenguer, Mercader)