Barcelona. Gen. Cat., 2002. Nombroses il·lustracions en color i negre. 363p. 4t.major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition....
Barcelona. Gen. Cat., 2002. Nombroses il·lustracions en color i negre. 363p. 4t.major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition....
GAUDÍ 2002. MISCELLANY - Barcelona 2002 - Molt Il·lustrat - English edition
Gaudí, Antoni
Barcelona. Gen. Cat., 2002. Nombroses il·lustracions en color i negre. 363p. 4t.major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition....
Sevilla, Universidad Internacional de Andalucía, Asociación Española de Estudios Literarios Hispanoamericanos, 1998. 393 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar....
Sevilla, Universidad Internacional de Andalucía, Asociación Española de Estudios Literarios Hispanoamericanos, 1998. 393 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar....
MODERNISMO Y MODERNIDAD EN EL ÁMBITO HISPÁNICO - Sevilla 1998
BARRERA, Trinidad
Sevilla, Universidad Internacional de Andalucía, Asociación Española de Estudios Literarios Hispanoamericanos, 1998. 393 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar....
Valencia, Editorial Pre-Textos, 2004. Col. Narrativa Clásicos, 24. Láminas en b/n f-t. 430 p . 8º. Cartoné editorial ilustrado con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar,...
Valencia, Editorial Pre-Textos, 2004. Col. Narrativa Clásicos, 24. Láminas en b/n f-t. 430 p . 8º. Cartoné editorial ilustrado con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar,...
ARDINGHELLO Y LAS ISLAS AFORTUNADAS - Valencia 2004 - Ilustrado
HEINSE, Wilhelm
Valencia, Editorial Pre-Textos, 2004. Col. Narrativa Clásicos, 24. Láminas en b/n f-t. 430 p . 8º. Cartoné editorial ilustrado con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar,...
Toledo, Los infolios, 2001.Dirigen Olvido García Valdés y Miguel Casado. Ilustraciones en b/n. s/p. Folio. Muy buen ejemplar.
Toledo, Los infolios, 2001.Dirigen Olvido García Valdés y Miguel Casado. Ilustraciones en b/n. s/p. Folio. Muy buen ejemplar.
LOS INFOLIOS Nº 21 - Toledo 2001 - Ilustrado
ROFFÉ, Mercedes - CUEVAS, Garikoitz
Toledo, Los infolios, 2001.Dirigen Olvido García Valdés y Miguel Casado. Ilustraciones en b/n. s/p. Folio. Muy buen ejemplar.
Barcelona, MACBA, Panorama, 2022. Fotografies a color f-t. s/p. Foli major plegat. Molt bon exemplar .Aquesta vegada l'itinerari comença i es desplega en diversos capítols que...
Barcelona, MACBA, Panorama, 2022. Fotografies a color f-t. s/p. Foli major plegat. Molt bon exemplar .Aquesta vegada l'itinerari comença i es desplega en diversos capítols que...
LA CIUTAT COM A EXPOSICIÓ - Barcelona 2022 - Molt il·lustrat
RUTA D'AUTOR
Barcelona, MACBA, Panorama, 2022. Fotografies a color f-t. s/p. Foli major plegat. Molt bon exemplar .Aquesta vegada l'itinerari comença i es desplega en diversos capítols que...
La Morera de Montsant, Montserrat Cortadellas + Addend / Comissariat, s/d. Fotografies a color f-t. s/p. 4t major quadrat. Molt bon exemplar, impecable. Tancats al Montsant...
La Morera de Montsant, Montserrat Cortadellas + Addend / Comissariat, s/d. Fotografies a color f-t. s/p. 4t major quadrat. Molt bon exemplar, impecable. Tancats al Montsant...
TANCATS AL MONTSANT - La Morera de Montsant s/d - Molt il·lustrat
CORTADELLAS, Montserrat
La Morera de Montsant, Montserrat Cortadellas + Addend / Comissariat, s/d. Fotografies a color f-t. s/p. 4t major quadrat. Molt bon exemplar, impecable. Tancats al Montsant...
Hospitalet de Llobregat, TeclaSala, 2022. Edició bilingüe català-castellà. Fotografies a color. Sobre il·lustrat amb 3 llibrets. 4t. Desgast lleu al sobre. Llibres en perfecte...
Hospitalet de Llobregat, TeclaSala, 2022. Edició bilingüe català-castellà. Fotografies a color. Sobre il·lustrat amb 3 llibrets. 4t. Desgast lleu al sobre. Llibres en perfecte...
PERFORAR EL TEMPS / PERFORAR EL TIEMPO - Hospitalet de Llobregat 2022 - Il·lustrat
JUANPERE, Salvador
Hospitalet de Llobregat, TeclaSala, 2022. Edició bilingüe català-castellà. Fotografies a color. Sobre il·lustrat amb 3 llibrets. 4t. Desgast lleu al sobre. Llibres en perfecte...
Cuenca, El Toro de Barro, 2002. Cuadernos del Mediterráneo, 19. De la página 106 a la 112. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve. Buen ejemplar.
Cuenca, El Toro de Barro, 2002. Cuadernos del Mediterráneo, 19. De la página 106 a la 112. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve. Buen ejemplar.
LA PISTA DE LA FLECHA - Cuenca 2002
CASADO, Miguel
Cuenca, El Toro de Barro, 2002. Cuadernos del Mediterráneo, 19. De la página 106 a la 112. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve. Buen ejemplar.
Barcelona, Editorial Augusta, 1968. Monografias de Práctica Dental, 1. Fotografías en b/n. 83 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Lomo desencolado. Un poco desgastado. Buen...
Barcelona, Editorial Augusta, 1968. Monografias de Práctica Dental, 1. Fotografías en b/n. 83 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Lomo desencolado. Un poco desgastado. Buen...
AMALGAMAS DE PLATA EN LA PRÁCTICA CLÍNICA - Barcelona 1968 - Ilustrado
GAINSFORD, I. D.
Barcelona, Editorial Augusta, 1968. Monografias de Práctica Dental, 1. Fotografías en b/n. 83 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Lomo desencolado. Un poco desgastado. Buen...
Barcelona, MNAC, 2022. A cura d'Alexandra Laudo. Fotografies a color. 61 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. Llibret de...
Barcelona, MNAC, 2022. A cura d'Alexandra Laudo. Fotografies a color. 61 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. Llibret de...
HISTÒRIA DE LES MANS - Barcelona 2022 - Il·lustrat
Barcelona, MNAC, 2022. A cura d'Alexandra Laudo. Fotografies a color. 61 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. Llibret de...
Barcelona, La Virreina, 2023. Fotografies a color f-t. 18 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Llibret de l'exposició.
Barcelona, La Virreina, 2023. Fotografies a color f-t. 18 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Llibret de l'exposició.
ENCARAR LA IMATGE - Barcelona 2023 - Il·lustrat
AKERMAN, Chantal
Barcelona, La Virreina, 2023. Fotografies a color f-t. 18 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Llibret de l'exposició.
Barcelona, La Virreina, 2023. Fotografies en b/n f-t. 21 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Llibret de l'exposició.
Barcelona, La Virreina, 2023. Fotografies en b/n f-t. 21 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Llibret de l'exposició.
ELOGI DE L'ASIL - Barcelona 2023 - Il·lustrat
DELIGNY, Fernand
Barcelona, La Virreina, 2023. Fotografies en b/n f-t. 21 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Llibret de l'exposició.
Gaudí, Antoni
BARRERA, Trinidad
HEINSE, Wilhelm
ROFFÉ, Mercedes - CUEVAS, Garikoitz
RUTA D'AUTOR
CORTADELLAS, Montserrat
JUANPERE, Salvador
CASADO, Miguel
GAINSFORD, I. D.
AKERMAN, Chantal
DELIGNY, Fernand