Barcelona, Gran Teatre del Liceu, 2011. Programa de la producció amb direcció musical de Michael Boder i direcció d'escena de Claus Guth, amb Klaus Florian Vogt en el paper...
Barcelona, Gran Teatre del Liceu, 2011. Programa de la producció amb direcció musical de Michael Boder i direcció d'escena de Claus Guth, amb Klaus Florian Vogt en el paper...
PARSIFAL - Barcelona 2011 - Il·lustrat
WAGNER
Barcelona, Gran Teatre del Liceu, 2011. Programa de la producció amb direcció musical de Michael Boder i direcció d'escena de Claus Guth, amb Klaus Florian Vogt en el paper...
Sant Pol de Mar, Museu de Pintura de Sant Pol de Mar, 2000. Moltes làmines a color f-t. 26 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Sant Pol de Mar, Museu de Pintura de Sant Pol de Mar, 2000. Moltes làmines a color f-t. 26 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
ALFONS BORRELL - Sant Pol de Mar 2000 - Molt il·lustrat
Borrell, Alfons
Sant Pol de Mar, Museu de Pintura de Sant Pol de Mar, 2000. Moltes làmines a color f-t. 26 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Köln, Taschen, 2022. Edición de Janis Mink. Muchas láminas a color f-t. 95 p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Köln, Taschen, 2022. Edición de Janis Mink. Muchas láminas a color f-t. 95 p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
MIRÓ - Köln 2022 - Muy ilustrado
MIRÓ, Joan
Köln, Taschen, 2022. Edición de Janis Mink. Muchas láminas a color f-t. 95 p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Köln, Taschen, 2013. Edición de Norbert Schneider. Muchas láminas a color f-t. 95 p. Folio. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar,...
Köln, Taschen, 2013. Edición de Norbert Schneider. Muchas láminas a color f-t. 95 p. Folio. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar,...
VERMEER. The complete paintings - Köln 2013 - Muy ilustrado - Tapa dura
Vermeer
Köln, Taschen, 2013. Edición de Norbert Schneider. Muchas láminas a color f-t. 95 p. Folio. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar,...
Madrid, Castalia, 1999. Col. Clásicos Castalia, 249. 490 p. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. Textos de Max Aub, Luis Buñuel, Gerardo Diego, María Teresa León, etc.
Madrid, Castalia, 1999. Col. Clásicos Castalia, 249. 490 p. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. Textos de Max Aub, Luis Buñuel, Gerardo Diego, María Teresa León, etc.
PROSA ESPAÑOLA DE VANGUARDIA - Madrid 1999
RODRÍGUEZ FISCHER, Ana (ed.)
Madrid, Castalia, 1999. Col. Clásicos Castalia, 249. 490 p. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. Textos de Max Aub, Luis Buñuel, Gerardo Diego, María Teresa León, etc.
Madrid, Cátedra - Universitat de València, 2000. Col. Frónesis. 430 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Madrid, Cátedra - Universitat de València, 2000. Col. Frónesis. 430 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
EL SUJETO VACÍO. Cultura y poesía en territorio Babel - Madrid 2000
TALENS, Jenaro
Madrid, Cátedra - Universitat de València, 2000. Col. Frónesis. 430 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Edit. Proa, 1997. Col. A Tot Vent. 175 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 1997. Col. A Tot Vent. 175 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
QUÈ VOLS DE MI, AMOR? - Barcelona 1997 - 1a edició en català
RIVAS, Manuel
Barcelona, Edit. Proa, 1997. Col. A Tot Vent. 175 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Madrid, Taurus, 1982. Col. Ensayistas, 248. 333 p. 8º. Rústica editorial. Firma del antiguo propietario. Un poco desgastado. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Madrid, Taurus, 1982. Col. Ensayistas, 248. 333 p. 8º. Rústica editorial. Firma del antiguo propietario. Un poco desgastado. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
EL HÉROE Y EL UNICO. El espíritu trágico del Romanticismo - Madrid 1982 - 1ª edición
ARGULLOL, Rafael
Madrid, Taurus, 1982. Col. Ensayistas, 248. 333 p. 8º. Rústica editorial. Firma del antiguo propietario. Un poco desgastado. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 2004. Col. A Tot Vent. 696 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Cinta de registre. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 2004. Col. A Tot Vent. 696 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Cinta de registre. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LES VEUS DEL PAMANO - Barcelona 2004 - 1ª edició
CABRÉ, Jaume
Barcelona, Edit. Proa, 2004. Col. A Tot Vent. 696 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Cinta de registre. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 1979. Introducció de Joaquim Molas. 470 p. 4 f. Gran 8è. Símil pell editorial amb faixa i sobrecoberta plàstica. Molt bon exemplar. 1ª edició. First...
Barcelona, Edicions 62, 1979. Introducció de Joaquim Molas. 470 p. 4 f. Gran 8è. Símil pell editorial amb faixa i sobrecoberta plàstica. Molt bon exemplar. 1ª edició. First...
OBRES COMPLETES 2. PROSA - Barcelona 1979 - 1ª edició
FOIX, J. V.
Barcelona, Edicions 62, 1979. Introducció de Joaquim Molas. 470 p. 4 f. Gran 8è. Símil pell editorial amb faixa i sobrecoberta plàstica. Molt bon exemplar. 1ª edició. First...
Barcelona, Galeria Carles Tache, 1987. Unes 50 p. sense numerar. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar. Text de Josep Palau i Fabre en català, castellà i anglès.
Barcelona, Galeria Carles Tache, 1987. Unes 50 p. sense numerar. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar. Text de Josep Palau i Fabre en català, castellà i anglès.
TÀPIES - Barcelona 1987 - Il·lustrat
Tàpies, Antoni - catàleg - Palau i Fabre
Barcelona, Galeria Carles Tache, 1987. Unes 50 p. sense numerar. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar. Text de Josep Palau i Fabre en català, castellà i anglès.
Barcelona, Fundació Joan Miró, 1998. Textos de Maria Lluïsa Borràs, Didier Ottinger, Jan Ceuleers, Pierre Sterckx, Evelyn Deknop i José Pierre en català,castellà i anglès....
Barcelona, Fundació Joan Miró, 1998. Textos de Maria Lluïsa Borràs, Didier Ottinger, Jan Ceuleers, Pierre Sterckx, Evelyn Deknop i José Pierre en català,castellà i anglès....
MAGRITTE - Barcelona 1998 - Molt il·lustrat
Magritte, René - catàleg
Barcelona, Fundació Joan Miró, 1998. Textos de Maria Lluïsa Borràs, Didier Ottinger, Jan Ceuleers, Pierre Sterckx, Evelyn Deknop i José Pierre en català,castellà i anglès....
ARGULLOL, Rafael