Barcelona, Albertí editor, 1966. 4 volums d'unes 650 pàgines cada un. Petit 4t. Tela editorial amb llom de pell una mica gastada i amb petites pèrdues. Bons exemplars.
Barcelona, Albertí editor, 1966. 4 volums d'unes 650 pàgines cada un. Petit 4t. Tela editorial amb llom de pell una mica gastada i amb petites pèrdues. Bons exemplars.
DICCIONARI BIOGRÀFIC (4 vol. - Complet) - Barcelona 1966
Barcelona, Albertí editor, 1966. 4 volums d'unes 650 pàgines cada un. Petit 4t. Tela editorial amb llom de pell una mica gastada i amb petites pèrdues. Bons exemplars.
París, Éditions Mignard, 1944. Collection: Les Maîtres Immortels. Une belle vie, de belles oeuvres des pages choisies. 253 p. 8º. Rústica editorial. Un poco desgastada. Manchas...
París, Éditions Mignard, 1944. Collection: Les Maîtres Immortels. Une belle vie, de belles oeuvres des pages choisies. 253 p. 8º. Rústica editorial. Un poco desgastada. Manchas...
A L'ÉCOLE DE FÉNELON - París 1944
MONTIER, Edward
París, Éditions Mignard, 1944. Collection: Les Maîtres Immortels. Une belle vie, de belles oeuvres des pages choisies. 253 p. 8º. Rústica editorial. Un poco desgastada. Manchas...
Madrid, Espasa-Calpe, 1990. Col. Perfiles de Hoy. Algunas fotografías en b/n. 315 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Pdesgaste leve en la cubierta. Interior...
Madrid, Espasa-Calpe, 1990. Col. Perfiles de Hoy. Algunas fotografías en b/n. 315 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Pdesgaste leve en la cubierta. Interior...
WOODY ALLEN. El genio de a pie - Madrid 1990 - Ilustrado
Allen, Woody)- MCCANN, Graham
Madrid, Espasa-Calpe, 1990. Col. Perfiles de Hoy. Algunas fotografías en b/n. 315 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Pdesgaste leve en la cubierta. Interior...
Frankfurt am Main, S. Fischer, 1995. Algunas fotografías en b/n. 93 p. 8º. Cartoné editorial ilustrado. Algunas páginas numeradas en punta fina por el antiguo propietario. Un...
Frankfurt am Main, S. Fischer, 1995. Algunas fotografías en b/n. 93 p. 8º. Cartoné editorial ilustrado. Algunas páginas numeradas en punta fina por el antiguo propietario. Un...
MEERFAHRT MIT DON QUIJOTE - Frankfurt am Main 1995 - Ilustrado
MANN, Thomas
Frankfurt am Main, S. Fischer, 1995. Algunas fotografías en b/n. 93 p. 8º. Cartoné editorial ilustrado. Algunas páginas numeradas en punta fina por el antiguo propietario. Un...
Barcelona, Editorial Teide, 1990. Col. El escritor y su literatura. 127 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Un poco desgastada. Buen ejemplar.
Barcelona, Editorial Teide, 1990. Col. El escritor y su literatura. 127 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Un poco desgastada. Buen ejemplar.
MIGUEL HERNÁNDEZ - Barcelona 1990
Hernández, Miguel - BALCELLS, José María
Barcelona, Editorial Teide, 1990. Col. El escritor y su literatura. 127 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Un poco desgastada. Buen ejemplar.
Barcelona, Salvat Editores, 1976. 168 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastada. Buen ejemplar.
Barcelona, Salvat Editores, 1976. 168 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastada. Buen ejemplar.
QUETZALCOATL - Barcelona 1976
LOPEZ-PORTILLO, Jose
Barcelona, Salvat Editores, 1976. 168 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastada. Buen ejemplar.
Barcelona, La Publicitat, 1938. s/p. Gran Foli desplegable. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, La Publicitat, 1938. s/p. Gran Foli desplegable. Un pèl gastat. Bon exemplar.
LA PUBLICITAT. 12 de juny de 1938 - Barcelona 1938
Barcelona, La Publicitat, 1938. s/p. Gran Foli desplegable. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Editorial Mediterrània, 1989. 158 p. 1 f. Petit 4t. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar. 1a edició. First edition.
Barcelona, Editorial Mediterrània, 1989. 158 p. 1 f. Petit 4t. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar. 1a edició. First edition.
SALVADOR DALÍ. L'OBRA LITERÀRIA - Barcelona 1989
Dalí, Salvador - VAN DE PAS, Annemieke
Barcelona, Editorial Mediterrània, 1989. 158 p. 1 f. Petit 4t. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar. 1a edició. First edition.
Madrid, Siglo Veintiuno de España Editores, 1978. Col. La creación literaria. 565 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastada. Buen ejemplar.
Madrid, Siglo Veintiuno de España Editores, 1978. Col. La creación literaria. 565 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastada. Buen ejemplar.
LA CONSAGRACIÓN DE LA PRIMAVERA - Madrid 1978 - 1º edición en España
CARPENTIER. Alejo
Madrid, Siglo Veintiuno de España Editores, 1978. Col. La creación literaria. 565 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastada. Buen ejemplar.
Barcelona, Amarantos, 1988. Poesia / Col·lecció Rosalba, 7. 228 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1a edició. 1st edition. Textos en...
Barcelona, Amarantos, 1988. Poesia / Col·lecció Rosalba, 7. 228 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1a edició. 1st edition. Textos en...
ROMANTICISMO (ÉTICONÍRICOÚFICOATÁVICO) - Barcelona 1988 - 1ª edición - Dedicado
MOLINA CORTÉS, Manuel
Barcelona, Amarantos, 1988. Poesia / Col·lecció Rosalba, 7. 228 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1a edició. 1st edition. Textos en...
Madrid, Kenton S.A., s/f. Arte Express. Fotografías y cuadros a color. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Dos páginas desprendidas pero conservadas. Desgaste leve. Buen...
Madrid, Kenton S.A., s/f. Arte Express. Fotografías y cuadros a color. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Dos páginas desprendidas pero conservadas. Desgaste leve. Buen...
EL ANGEL SURREALISTA. SALVADOR DALÍ - Madrid s/f - Ilustrado - Folleto de propaganda
(Dalí, Salvador)
Madrid, Kenton S.A., s/f. Arte Express. Fotografías y cuadros a color. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Dos páginas desprendidas pero conservadas. Desgaste leve. Buen...
Barcelona, Editorial Claret, 1991. 74 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition. Signat per l'autor. Signed by author.
Barcelona, Editorial Claret, 1991. 74 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition. Signat per l'autor. Signed by author.
ROMEU DEL VENT - Barcelona 1991 - 1a edició - Dedicat
TORT, Manuel
Barcelona, Editorial Claret, 1991. 74 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition. Signat per l'autor. Signed by author.
Allen, Woody)- MCCANN, Graham
Dalí, Salvador - VAN DE PAS, Annemieke
CARPENTIER. Alejo
MOLINA CORTÉS, Manuel
(Dalí, Salvador)