Barcelona, Edit. Destino, 2004. texto Mario Benedetti. Fotografías en b/n de diferentes autores. 90p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilusatrada. 45 páginas con leve corte...
Barcelona, Edit. Destino, 2004. texto Mario Benedetti. Fotografías en b/n de diferentes autores. 90p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilusatrada. 45 páginas con leve corte...
MEMORIA Y ESPERANZA. Un mensaje a los jóvenes - Barcelona 2004 - Muy ilustrado - 1ª edición
BENEDETTI, Mario
Barcelona, Edit. Destino, 2004. texto Mario Benedetti. Fotografías en b/n de diferentes autores. 90p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilusatrada. 45 páginas con leve corte...
Barcelona, Edit. La Galera, 1981. Nombroses il·lustracions a dues tintes. 54p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. La Galera, 1981. Nombroses il·lustracions a dues tintes. 54p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
QUAN L'ELOI VA SER MÚSICA - Barcelona 1981 - Molt il·lustrat
CANELA, Mercè - POCH, Joan A.
Barcelona, Edit. La Galera, 1981. Nombroses il·lustracions a dues tintes. 54p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Ayun. Barcelona, 1954. Ilustraciones en b/n. 157p. 8º mayor. Rústica editorial, lomo levemente amarillento. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Ayun. Barcelona, 1954. Ilustraciones en b/n. 157p. 8º mayor. Rústica editorial, lomo levemente amarillento. Buen ejemplar.
GUÍA DE LOS MUSEOS DE ARTE, HISTORIA y ARQUEOLOGÍA de la Provincia de BARCELONA - Barcelona 1954 - Muy ilustrado
Barcelona, Edit. Ayun. Barcelona, 1954. Ilustraciones en b/n. 157p. 8º mayor. Rústica editorial, lomo levemente amarillento. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Destino, 2000. Dibujos del autor.165p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición.
Barcelona, Edit. Destino, 2000. Dibujos del autor.165p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición.
PATÍBULO INTERIOR - Barcelona 2000 - Muy ilustrado. 1ª edición
TOMEO, Javier
Barcelona, Edit. Destino, 2000. Dibujos del autor.165p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición.
Madrid, Edit. Barcino, 1939. Facsímil de la edicón de 1839. Ilustraciones de Francisco J. Parcerisa. Con orlas y letras capitales. 369p. 4º. Encuadernación en rústica muda....
Madrid, Edit. Barcino, 1939. Facsímil de la edicón de 1839. Ilustraciones de Francisco J. Parcerisa. Con orlas y letras capitales. 369p. 4º. Encuadernación en rústica muda....
RECUERDOS Y BELLEZAS DE ESPAÑA. Tomo I: CATALUÑA - Barcelona 1939 - Muy ilustrado - facsímil
PIFERRER, Pablo
Madrid, Edit. Barcino, 1939. Facsímil de la edicón de 1839. Ilustraciones de Francisco J. Parcerisa. Con orlas y letras capitales. 369p. 4º. Encuadernación en rústica muda....
Barcelona, Edit. Col. Filo. i Lletres, 2006. Il·lustracions en b/n. 158 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Col. Filo. i Lletres, 2006. Il·lustracions en b/n. 158 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
REVISTA DEL COL·LEGI DE FILOSOFIA I LLETRES Núm. 126. A propòsit de Picasso - Barcelona 2006 - Il·lustrat
Picasso, Pablo, molts altres autors
Barcelona, Edit. Col. Filo. i Lletres, 2006. Il·lustracions en b/n. 158 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Lleida, Edic. Pagès, 2021. Nombroses il·lustracions en color. s/p. 8è major. Cartoné editorial ilustrat. Molt bon exemplar.
Lleida, Edic. Pagès, 2021. Nombroses il·lustracions en color. s/p. 8è major. Cartoné editorial ilustrat. Molt bon exemplar.
QUAN EN PEP EM VA ANOMENAR - Lleida 2021 - Molt il·lustrat
PADIAL, Mercedes - MIRET, Teresa
Lleida, Edic. Pagès, 2021. Nombroses il·lustracions en color. s/p. 8è major. Cartoné editorial ilustrat. Molt bon exemplar.
Lleida, Edic. Pagès, 2021. Nombroses il·lustracions en color. s/p. 8è major. Cartoné editorial ilustrat. Molt bon exemplar.
Lleida, Edic. Pagès, 2021. Nombroses il·lustracions en color. s/p. 8è major. Cartoné editorial ilustrat. Molt bon exemplar.
SÓC UN GEGANT - Lleida 2021 - Molt il·lustrat
PADIAL, Mercedes - MIRET, Teresa
Lleida, Edic. Pagès, 2021. Nombroses il·lustracions en color. s/p. 8è major. Cartoné editorial ilustrat. Molt bon exemplar.
Bogotá, Galería el Museo, 2002. Ilustraciones en color y negro. 16 hojas sin numerar.8º cuadrado. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Bogotá, Galería el Museo, 2002. Ilustraciones en color y negro. 16 hojas sin numerar.8º cuadrado. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
ANA MERCEDES HOYOS. Esculturas. Pinturas. Dibujos - Bogotá 2002 - Ilustrado
HOYOS, Ana Mercedes
Bogotá, Galería el Museo, 2002. Ilustraciones en color y negro. 16 hojas sin numerar.8º cuadrado. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Manresa, Edit. Ajunt. Manresa, 1989. Vint poemes llargs documentats en homenatge a la ciutat de Manresa en ocasió de l'onzè centenari de vida oficial 889-1989. Il·lustracions de...
Manresa, Edit. Ajunt. Manresa, 1989. Vint poemes llargs documentats en homenatge a la ciutat de Manresa en ocasió de l'onzè centenari de vida oficial 889-1989. Il·lustracions de...
MINORISA AETERNA - Manresa 1989 - Il·lustrat
SOLER I MARCET, M. Lourdes
Manresa, Edit. Ajunt. Manresa, 1989. Vint poemes llargs documentats en homenatge a la ciutat de Manresa en ocasió de l'onzè centenari de vida oficial 889-1989. Il·lustracions de...
Picassent, Edit. Andana, 2022. Nombroses vinyetes en color. 110p. 4t major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. «Un os al Marroc és un diari interessant i divertit...
Picassent, Edit. Andana, 2022. Nombroses vinyetes en color. 110p. 4t major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. «Un os al Marroc és un diari interessant i divertit...
UN OS AL MARROC - Picassent 2022 - Molt il·lustrat
SILVESTRE, Lluc - CAROSIA, Edgardo
Picassent, Edit. Andana, 2022. Nombroses vinyetes en color. 110p. 4t major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. «Un os al Marroc és un diari interessant i divertit...
Barcelona, Edit. ACTAR, 2010. Nombroses fotografies color. 95p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. ACTAR, 2010. Nombroses fotografies color. 95p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
LA RAMBLA IN / OUT BARCELONA - Barcelona 2010 - Molt il·lustrat
BERNADÓ, Jordi - VITALI, Massimo
Barcelona, Edit. ACTAR, 2010. Nombroses fotografies color. 95p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
BENEDETTI, Mario
CANELA, Mercè - POCH, Joan A.
PIFERRER, Pablo
Picasso, Pablo, molts altres autors
PADIAL, Mercedes - MIRET, Teresa
HOYOS, Ana Mercedes
SILVESTRE, Lluc - CAROSIA, Edgardo
BERNADÓ, Jordi - VITALI, Massimo