Mollet del Vallès, Agelia 2001. Fotografies a color. 30 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Mollet del Vallès, Agelia 2001. Fotografies a color. 30 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
ESTIL MOLLET Nº 3 - Mollet del Vallès 1999 - Il·lustrat
Mollet del Vallès, Agelia 2001. Fotografies a color. 30 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Barcelona, Ediciones de Intervención Cultural, 2001. Fotografías a color. 97 p. 4º . Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Ediciones de Intervención Cultural, 2001. Fotografías a color. 97 p. 4º . Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
EL VIEJO TOPO Nº 159 - Barcelona 2001 - Ilustrada
(Guerín, José Luis - Amin, Samir - Monal, Isabel)
Barcelona, Ediciones de Intervención Cultural, 2001. Fotografías a color. 97 p. 4º . Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Edit.Teide, 2004. Nombroses il·lustracions en color. 397p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Resta doblec. Bon exemplar.
Barcelona, Edit.Teide, 2004. Nombroses il·lustracions en color. 397p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Resta doblec. Bon exemplar.
HISTÒRIA DEL MÓN CONTEMPORANI. Humanitats i ciències socials - Barcelona 2004 - Molt il·lustrat
Alcoberro - Castillo - Cortada
Barcelona, Edit.Teide, 2004. Nombroses il·lustracions en color. 397p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Resta doblec. Bon exemplar.
s/l, Construcción V, s/f. Muchos planos en b/n. 105 p. 4º mayor . Rústica editorial con protector transparente. Firma del antiguo propietario. Desgaste en el exterior. Interior...
s/l, Construcción V, s/f. Muchos planos en b/n. 105 p. 4º mayor . Rústica editorial con protector transparente. Firma del antiguo propietario. Desgaste en el exterior. Interior...
CERRAMIENTOS FIJOS: "REFERENCIAS GRÁFICAS" - s/l s/f - Ilustrado
s/l, Construcción V, s/f. Muchos planos en b/n. 105 p. 4º mayor . Rústica editorial con protector transparente. Firma del antiguo propietario. Desgaste en el exterior. Interior...
Buenos Aires, Diótima, Universidad de Buenos Aires, 1996. 257 p. 4º . Rústica editorial. Desgaste en el exterior. Interior en muy buen estado. Buen ejemplar.
Buenos Aires, Diótima, Universidad de Buenos Aires, 1996. 257 p. 4º . Rústica editorial. Desgaste en el exterior. Interior en muy buen estado. Buen ejemplar.
CONFINES Nº 7 - Buenos Aires 1999
(Ashbery, John - Borges - Godard - Rancière)
Buenos Aires, Diótima, Universidad de Buenos Aires, 1996. 257 p. 4º . Rústica editorial. Desgaste en el exterior. Interior en muy buen estado. Buen ejemplar.
Barcelona, Fundació La Caixa, 1996. Edició bilingüe català-castellà. Fotografies a color f-t. 30 p. 4t menor . Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon...
Barcelona, Fundació La Caixa, 1996. Edició bilingüe català-castellà. Fotografies a color f-t. 30 p. 4t menor . Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon...
SIN NOMBRE - Barcelona 1996 - Il·lustrat
SOTO, Montserrat
Barcelona, Fundació La Caixa, 1996. Edició bilingüe català-castellà. Fotografies a color f-t. 30 p. 4t menor . Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon...
New York, Edit. Trans, 2000. Numerosas ilustraciones en b/n y color. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en español e inglés. Text in English. Muy buen ejemplar.
New York, Edit. Trans, 2000. Numerosas ilustraciones en b/n y color. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en español e inglés. Text in English. Muy buen ejemplar.
TRANS 7 - New York 2000 - Ilustrado
New York, Edit. Trans, 2000. Numerosas ilustraciones en b/n y color. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en español e inglés. Text in English. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Editorial Lumen, s/f. Viñetas en b/n. s/p. 8º apaisado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Editorial Lumen, s/f. Viñetas en b/n. s/p. 8º apaisado. Muy buen ejemplar.
MAFALDA Nº 0 - Barcelona s/f - Muy ilustrado
QUINO
Barcelona, Editorial Lumen, s/f. Viñetas en b/n. s/p. 8º apaisado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Univers, 2023. Col. La joie de vivre. Algunes il·lustracions en b/n. 165 p. 8è. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a...
Barcelona, Univers, 2023. Col. La joie de vivre. Algunes il·lustracions en b/n. 165 p. 8è. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a...
DOLCE FAR NIENTE. Una primavera toscana - Barcelona 2023 - 1a edició
VALLBONA, Rafael
Barcelona, Univers, 2023. Col. La joie de vivre. Algunes il·lustracions en b/n. 165 p. 8è. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a...
Barcelona, Obrador de la Sala Beckett, 1990. Algunes il·lustracions en b/n. 78 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition. Textos en català...
Barcelona, Obrador de la Sala Beckett, 1990. Algunes il·lustracions en b/n. 78 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition. Textos en català...
PAUSA Nº 7 - Barcelona 1990 - Il·lustrada
(Mamet, David - Córtazar, J. - Brossa - Hausson)
Barcelona, Obrador de la Sala Beckett, 1990. Algunes il·lustracions en b/n. 78 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition. Textos en català...
Barcelona, Obrador de la Sala Beckett, 1990. Algunes fotografies en b/n. 45 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition. Textos en català i...
Barcelona, Obrador de la Sala Beckett, 1990. Algunes fotografies en b/n. 45 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition. Textos en català i...
PAUSA Nº 4 - Barcelona 1990 - Il·lustrada
(Cots, Toni - Gual, Adrià - Belbel, Sergi)
Barcelona, Obrador de la Sala Beckett, 1990. Algunes fotografies en b/n. 45 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition. Textos en català i...
Castelló, Espai d'Art Contemporani de Castelló,
Castelló, Espai d'Art Contemporani de Castelló,
EN EL LADO DE LA TELEVISIÓN - Castelló 2002 - Muy ilustrado
Castelló, Espai d'Art Contemporani de Castelló,
(Guerín, José Luis - Amin, Samir - Monal, Isabel)
Alcoberro - Castillo - Cortada
(Ashbery, John - Borges - Godard - Rancière)
SOTO, Montserrat
QUINO
VALLBONA, Rafael
(Mamet, David - Córtazar, J. - Brossa - Hausson)
(Cots, Toni - Gual, Adrià - Belbel, Sergi)