Barcelona, Barcelona Art Report, 2002. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Barcelona Art Report, 2002. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
BARCELONA ART REPORT 2001. EXPERIÈNCIES. N. 5 - Barcelona 2002 - Molt il·lustrat
(Vieta, Mayte - Youg, Robert)
Barcelona, Barcelona Art Report, 2002. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Barcelona Art Report, 2001. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Barcelona Art Report, 2001. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
BARCELONA ART REPORT 2001. EXPERIÈNCIES N. 3 - Barcelona 2001 - Molt il·lustrat
(Amat, Frederic- Sekula, Allan)
Barcelona, Barcelona Art Report, 2001. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Barcelona Art Report, 2001. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Barcelona Art Report, 2001. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
BARCELONA ART REPORT 2001. EXPERIÈNCIES N. 2 - Barcelona 2001 - Molt il·lustrat
(Alvargonzález, Chema)
Barcelona, Barcelona Art Report, 2001. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Barcelona Art Report, 2001. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Barcelona Art Report, 2001. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
BARCELONA ART REPORT 2001. EXPERIÈNCIES Nº1 - Barcelona 2001 - Molt il·lustrat
(Coetzee - Scully, Sean)
Barcelona, Barcelona Art Report, 2001. Il·lustracions en color i b/n. 64p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Lisboa, A Phala, 2001. Ilustraciones en b/n. Gran folio doblado. Rústica editorial il·lustrada. Texto en portugués. Muy buen ejemplar.
Lisboa, A Phala, 2001. Ilustraciones en b/n. Gran folio doblado. Rústica editorial il·lustrada. Texto en portugués. Muy buen ejemplar.
A PHALA. Suplemento Nº 88. Alexandre O'Neill Duas grandes entrevistas - Lisboa 2001 - Ilustrado
(Alexandre O'Neill)
Lisboa, A Phala, 2001. Ilustraciones en b/n. Gran folio doblado. Rústica editorial il·lustrada. Texto en portugués. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. F. Piferrer 2012. Treballs de la Societat Catalana de Biologia, 63. Algunes il·lustracions en b/n. 430p. 4t. Rústica editorial amb sobrecoberta. Desgast a la...
Barcelona, Edit. F. Piferrer 2012. Treballs de la Societat Catalana de Biologia, 63. Algunes il·lustracions en b/n. 430p. 4t. Rústica editorial amb sobrecoberta. Desgast a la...
SOCIEDAD CATALANA DE BIOLOGIA 1912-2012. La biologia d'ahir i d'avui - Barcelona 2012 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. F. Piferrer 2012. Treballs de la Societat Catalana de Biologia, 63. Algunes il·lustracions en b/n. 430p. 4t. Rústica editorial amb sobrecoberta. Desgast a la...
Lisboa, A Phala, 2002. Ilustraciones en b/n. De la página 123 a la 138. Gran folio doblado. Rústica editorial il·lustrada. Texto en portugués. Muy buen ejemplar. Artículo sobre...
Lisboa, A Phala, 2002. Ilustraciones en b/n. De la página 123 a la 138. Gran folio doblado. Rústica editorial il·lustrada. Texto en portugués. Muy buen ejemplar. Artículo sobre...
A PHALA. Nº 91 - Lisboa 2002 - Ilustrado
(Kwy, Pessoa, Gogol, etc.)
Lisboa, A Phala, 2002. Ilustraciones en b/n. De la página 123 a la 138. Gran folio doblado. Rústica editorial il·lustrada. Texto en portugués. Muy buen ejemplar. Artículo sobre...
Barcelona, Edicions Ariel, 2000. Hores de Catalunya. Història del meu temps, 1931-1936. Algunes fotografies en b/n fora-text. 462 p. 4t menor. Guaflex editorial. Desgast molt...
Barcelona, Edicions Ariel, 2000. Hores de Catalunya. Història del meu temps, 1931-1936. Algunes fotografies en b/n fora-text. 462 p. 4t menor. Guaflex editorial. Desgast molt...
QUARANTA ANYS D'ADVOCAT Història del meu temps, 1931-1936 - Barcelona 2000 - Il·lustrat
HURTADO, Amadeu
Barcelona, Edicions Ariel, 2000. Hores de Catalunya. Història del meu temps, 1931-1936. Algunes fotografies en b/n fora-text. 462 p. 4t menor. Guaflex editorial. Desgast molt...
Lisboa, A Phala, 2002. Ilustraciones en b/n. De la página 139 a la 154. Gran folio doblado. Rústica editorial il·lustrada, levemente amarillenta. Texto en portugués. Buen...
Lisboa, A Phala, 2002. Ilustraciones en b/n. De la página 139 a la 154. Gran folio doblado. Rústica editorial il·lustrada, levemente amarillenta. Texto en portugués. Buen...
A PHALA. Nº 92 - Lisboa 2002 - Ilustrado
(Vila-Matas, Enrique - Pessoa, etc.)
Lisboa, A Phala, 2002. Ilustraciones en b/n. De la página 139 a la 154. Gran folio doblado. Rústica editorial il·lustrada, levemente amarillenta. Texto en portugués. Buen...
Paris, Gallimard, 1952. 117p. 4º. Rústica editorial, algo deslucida. Intonso. Texte en français. Buen ejemplar. Varios artículos sobre André Gide y su obras, con una entrevista...
Paris, Gallimard, 1952. 117p. 4º. Rústica editorial, algo deslucida. Intonso. Texte en français. Buen ejemplar. Varios artículos sobre André Gide y su obras, con una entrevista...
PRETEXTE. Cahiers trimestriels. Nº2. Novembre 1952. - Paris 1952
(André Gide)
Paris, Gallimard, 1952. 117p. 4º. Rústica editorial, algo deslucida. Intonso. Texte en français. Buen ejemplar. Varios artículos sobre André Gide y su obras, con una entrevista...
Barcelona, Edit. Galaxia Guttenberg, Cercle de Lectors,1998. A cura de Giuseppe Grilli. 716 p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Edit. Galaxia Guttenberg, Cercle de Lectors,1998. A cura de Giuseppe Grilli. 716 p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
ANTOLOGIA DE POETES CATALANS. Un mil·leni de literatura II. Del s. XVI a Verdaguer - Barcelona 1997
GRILLI, Giuseppe
Barcelona, Edit. Galaxia Guttenberg, Cercle de Lectors,1998. A cura de Giuseppe Grilli. 716 p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Olympia, s/f. Ilustraciones en b/n. 6 hojas. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Publicidad de la época. Buen ejemplar.
Barcelona, Olympia, s/f. Ilustraciones en b/n. 6 hojas. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Publicidad de la época. Buen ejemplar.
OLYMPIA. Programa Oficial - Barcelona s/f- Ilustrado
Barcelona, Olympia, s/f. Ilustraciones en b/n. 6 hojas. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Publicidad de la época. Buen ejemplar.
(Vieta, Mayte - Youg, Robert)
(Amat, Frederic- Sekula, Allan)
(Alvargonzález, Chema)
(Coetzee - Scully, Sean)
(Alexandre O'Neill)
(Kwy, Pessoa, Gogol, etc.)
HURTADO, Amadeu
(Vila-Matas, Enrique - Pessoa, etc.)
(André Gide)
GRILLI, Giuseppe