Benissa, Ed. Ajunt. Benissa, 1992. s/p. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Benissa, Ed. Ajunt. Benissa, 1992. s/p. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
L'ESPAI TROBAT. Vuit Intervencions a l'Espai Urbà de Benissa - Benissa 1992 - Molt il·lustrat
Benissa, Ed. Ajunt. Benissa, 1992. s/p. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Ed. Mic y Mau, 2002. Ilustraciones en b/n. 54p. 8º. Rústica editorial ilustrada con protector transparente ilustrado algo rozado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Ed. Mic y Mau, 2002. Ilustraciones en b/n. 54p. 8º. Rústica editorial ilustrada con protector transparente ilustrado algo rozado. Muy buen ejemplar.
AQUÍ EN LA TIERRA COMO EN EL INFIERNO. Un guión de Carlos Pazos - Barcelona 2002 - Ilustrado
PAZOS, Carlos
Barcelona, Ed. Mic y Mau, 2002. Ilustraciones en b/n. 54p. 8º. Rústica editorial ilustrada con protector transparente ilustrado algo rozado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Ed. Empuries, 1989. 145p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Ed. Empuries, 1989. 145p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LA RIALLA DEL MIRALL - Barcelona 1989 - 1ª edició
CAPMANY, M. Aurèlia
Barcelona, Ed. Empuries, 1989. 145p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Madrid, Ed. Prodhufi, 1996. Ilustraciones en b/n. 143p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Sello caucho. Muy buen ejemplar.
Madrid, Ed. Prodhufi, 1996. Ilustraciones en b/n. 143p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Sello caucho. Muy buen ejemplar.
MIS MEMORIAS "ADONAIS" - Madrid 1996
JIMENEZ MARTOS, Luis
Madrid, Ed. Prodhufi, 1996. Ilustraciones en b/n. 143p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Sello caucho. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edic. Llibres del Mall, 1983. 94p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. 1a edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
Barcelona, Edic. Llibres del Mall, 1983. 94p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. 1a edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
MANTIS I ALTRES TRANSFORMACIONS - Barcelona 1983
PUJOL, Valerià
Barcelona, Edic. Llibres del Mall, 1983. 94p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. 1a edició. Primera edició. 1st edition. First edition.
Barcelona, Edit. El Bardo, 1974. 338 p. 8º. Rústica editortial tipográfica algo rozaa. Buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Edit. El Bardo, 1974. 338 p. 8º. Rústica editortial tipográfica algo rozaa. Buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
POETAS ESPAÑOLES POSTCONTEMPORANEOS - Barcelona 1974
(Azúa, Carnero, Colinas, Vázquez Montalbán, Siles)
Barcelona, Edit. El Bardo, 1974. 338 p. 8º. Rústica editortial tipográfica algo rozaa. Buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Edit. Col. Arquitectes, 1988. Nombroses il·lustracions en b/n i color. 125p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i anglès. Molt bon exemplar. 1ª...
Barcelona, Edit. Col. Arquitectes, 1988. Nombroses il·lustracions en b/n i color. 125p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i anglès. Molt bon exemplar. 1ª...
QUADERNS D'ARQUITECTURA I URBANISME 178. LLISCAMENTS. SLIDING - Barcelona 1988 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Col. Arquitectes, 1988. Nombroses il·lustracions en b/n i color. 125p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i anglès. Molt bon exemplar. 1ª...
Barcelona, Edit. Col. Arquitectes, 1990. Nombroses il·lustracions en b/n i color. 65p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i anglès. Molt bon exemplar. 1ª...
Barcelona, Edit. Col. Arquitectes, 1990. Nombroses il·lustracions en b/n i color. 65p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i anglès. Molt bon exemplar. 1ª...
QUADERN D'ARQUITECTURA I URBANISME 194 LA TO NEW YORK. THE AMERICAN DREAM- Barcelona 1990 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Col. Arquitectes, 1990. Nombroses il·lustracions en b/n i color. 65p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i anglès. Molt bon exemplar. 1ª...
Barcelona, Proa - Els llibres de l'Óssa Menor, 1962. 61 p. 8è. Rústica editorial. Inscripció a la portada. Molt bon estat. 1ª edició.1st edition.
Barcelona, Proa - Els llibres de l'Óssa Menor, 1962. 61 p. 8è. Rústica editorial. Inscripció a la portada. Molt bon estat. 1ª edició.1st edition.
CANTS TERRENALS - Barcelona 1962 - 1ª edició
BECH, Ramon
Barcelona, Proa - Els llibres de l'Óssa Menor, 1962. 61 p. 8è. Rústica editorial. Inscripció a la portada. Molt bon estat. 1ª edició.1st edition.
Barcelona, Quaderns Crema, 1986. 148 p. 2 f. Petit 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. 1ªedició. Primer llibre de Pàmies.
Barcelona, Quaderns Crema, 1986. 148 p. 2 f. Petit 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. 1ªedició. Primer llibre de Pàmies.
T'HAURIA DE CAURE LA CARA DE VERGONYA - Barcelona 1986 - 1ª edició
Pàmies, Sergi
Barcelona, Quaderns Crema, 1986. 148 p. 2 f. Petit 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. 1ªedició. Primer llibre de Pàmies.
Barcelona, Edit. Quaderns, 1991. Nombroses il·lustracions en color i negre. 130p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i anglès. Book in English. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Quaderns, 1991. Nombroses il·lustracions en color i negre. 130p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i anglès. Book in English. Molt bon exemplar.
QUADERNS D'ARQUITECTURA I URBANISME 190. REESTRUCTURANT EL PASSAT. Restructuring the Past - Barcelona 1991 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Quaderns, 1991. Nombroses il·lustracions en color i negre. 130p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Text en català i anglès. Book in English. Molt bon exemplar.
Barcelona, Dopesa, 1978. 230 p. 1 f. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition
Barcelona, Dopesa, 1978. 230 p. 1 f. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition
VENTADA DE MORTS (Habitants de la nit) - Barcelona 1978 - 1ª edició
ALBANELL, Josep
Barcelona, Dopesa, 1978. 230 p. 1 f. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition
PAZOS, Carlos
CAPMANY, M. Aurèlia
JIMENEZ MARTOS, Luis
PUJOL, Valerià
(Azúa, Carnero, Colinas, Vázquez Montalbán, Siles)
BECH, Ramon
Pàmies, Sergi
ALBANELL, Josep