Barcelona, Edit. la Gaya Ciencia, 1976. Fotografías en b/n. 79 p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. la Gaya Ciencia, 1976. Fotografías en b/n. 79 p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Muy buen ejemplar.
QUÉ ES EL IMPERIALISMO - Barcelona 1976 - Ilustrado
VÁZQUEZ MONTALBÁN, Manuel
Barcelona, Edit. la Gaya Ciencia, 1976. Fotografías en b/n. 79 p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. la Gaya Ciencia, 1973. Fotografías en b/n. 79 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. la Gaya Ciencia, 1973. Fotografías en b/n. 79 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
QUÉ ES LA JUSTICIA DEMOCRÁTICA - Barcelona 1973 - Ilustrado
FERNÁNDEZ VIAGAS, Plácido
Barcelona, Edit. la Gaya Ciencia, 1973. Fotografías en b/n. 79 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Debate, 2000. Siete Libros Sobre El Arte de Vivir Nº5. Prólogo y edición Emilio Blanco. 158 p. 8è. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Firma antiguo...
Barcelona, Edit. Debate, 2000. Siete Libros Sobre El Arte de Vivir Nº5. Prólogo y edición Emilio Blanco. 158 p. 8è. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Firma antiguo...
ORÁCULO MANUAL Y ARTE DE PRUDENCIA - Barcelona 2000
GRACIÁN, Baltasar
Barcelona, Edit. Debate, 2000. Siete Libros Sobre El Arte de Vivir Nº5. Prólogo y edición Emilio Blanco. 158 p. 8è. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Firma antiguo...
Barcelona, Edit. Bruguera, 1982. 142 p. 8è. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Bruguera, 1982. 142 p. 8è. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
EL DISCURSO INAUGURAL DE LA PAPISA AMERICANA - Barcelona 1982 - 1ª edición en español
VILAR, Esther
Barcelona, Edit. Bruguera, 1982. 142 p. 8è. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Madrid, Edit. Halcón, 1968. 222 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Halcón, 1968. 222 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
EL CAPITAL (Edición abreviada) - Madrid 1968
MARX, Carlos
Madrid, Edit. Halcón, 1968. 222 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. CCCB, 2007. Il·lustracions en color i negre. 196p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català i anglès. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. CCCB, 2007. Il·lustracions en color i negre. 196p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català i anglès. Molt bon exemplar.
HI HAVIA UNA VEGADA TXERNÒBIL - Barcelona 2006 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. CCCB, 2007. Il·lustracions en color i negre. 196p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català i anglès. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. CCCB, 2007. Il·lustracions en color i negre. 201p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català, espanyol i anglès. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. CCCB, 2007. Il·lustracions en color i negre. 201p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català, espanyol i anglès. Molt bon exemplar.
UTOPIA ART I CIUTAT AL SEGLE XXI - Barcelona 2007 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. CCCB, 2007. Il·lustracions en color i negre. 201p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català, espanyol i anglès. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. CCCB, 2010. Il·lustracions en color i negre. 146p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català, espanyol i anglès. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. CCCB, 2010. Il·lustracions en color i negre. 146p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català, espanyol i anglès. Molt bon exemplar.
LOCAL, LOCAL! LA CIUTAT QUE VE - Barcelona 2010 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. CCCB, 2010. Il·lustracions en color i negre. 146p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català, espanyol i anglès. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. CCCB, 2007. Il·lustracions en color i negre. 201p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català, espanyol i anglès. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. CCCB, 2007. Il·lustracions en color i negre. 201p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català, espanyol i anglès. Molt bon exemplar.
FRONTERES - Barcelona 2007 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. CCCB, 2007. Il·lustracions en color i negre. 201p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en català, espanyol i anglès. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. CCCB, 2010. Il·lustracions en color i negre. Textos d'Umberto Eco, O. Tusquets, Jorge Wagensberg, etc. 172p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en...
Barcelona, Edit. CCCB, 2010. Il·lustracions en color i negre. Textos d'Umberto Eco, O. Tusquets, Jorge Wagensberg, etc. 172p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en...
PER LABERINTS - Barcelona 2010 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. CCCB, 2010. Il·lustracions en color i negre. Textos d'Umberto Eco, O. Tusquets, Jorge Wagensberg, etc. 172p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. text en...
Barcelona, Edit. CCCB, 2008. Il·lustracions en color i negre. 330p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. CCCB, 2008. Il·lustracions en color i negre. 330p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
A LA CIUTAT XINESA: Mirades sobre les transformacions d'un imperi - Barcelona 2008 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. CCCB, 2008. Il·lustracions en color i negre. 330p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Arts Santa Mònica, 2009. Il·lustracions en color i negre. 96p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Arts Santa Mònica, 2009. Il·lustracions en color i negre. 96p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
AFTER ARCHITECTURE. Tipologies del després - Barcelona 2009 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Arts Santa Mònica, 2009. Il·lustracions en color i negre. 96p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
VÁZQUEZ MONTALBÁN, Manuel
FERNÁNDEZ VIAGAS, Plácido
GRACIÁN, Baltasar
VILAR, Esther
MARX, Carlos