Barcelona, Edicions 62, 1986. 351 p. 8è major. Guaflex editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1986. 351 p. 8è major. Guaflex editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
DICCIONARI DE NOMS DE PERSONA - Barcelona 1986
ALBAIGÈS, Josep M.
Barcelona, Edicions 62, 1986. 351 p. 8è major. Guaflex editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1977. Pròleg Salvador Espriu. 316 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1977. Pròleg Salvador Espriu. 316 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
GRAMÀTICA CATALANA I MANUAL DE SINÒNIMS - Barcelona 1977
Barcelona, Edicions 62, 1977. Pròleg Salvador Espriu. 316 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Tarragona, Edit. Biblioteca de Tradicions Populars, 2008. 98 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Facsímil. Molt bon exemplar.
Tarragona, Edit. Biblioteca de Tradicions Populars, 2008. 98 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Facsímil. Molt bon exemplar.
ORIGEN I SENTIT D'ALGUNS PROVERBIS - Tarragona 2008 - Facsímil
AMADES, Joan
Tarragona, Edit. Biblioteca de Tradicions Populars, 2008. 98 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Facsímil. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. De Materials, 1968. 128 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. De Materials, 1968. 128 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
SOCIOLOGIA DE LA LITERATURA - Barcelona 1968
ESCARPIT, Robert
Barcelona, Edit. De Materials, 1968. 128 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Estampa de la casa Provincial de Caritat, 1915. 23 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica deslluïda. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Estampa de la casa Provincial de Caritat, 1915. 23 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica deslluïda. Bon exemplar.
L'OFERTORI - Barcelona 1915
CLASCAR, Federic
Barcelona, Edit. Estampa de la casa Provincial de Caritat, 1915. 23 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica deslluïda. Bon exemplar.
Madrid, Edit. Eurámerica - Cáritas Española, 1957. 216 p. 8º. Plena piel con dorados en el lomo algo deslucida. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Eurámerica - Cáritas Española, 1957. 216 p. 8º. Plena piel con dorados en el lomo algo deslucida. Buen ejemplar.
COMUNICACIÓN CRISTIANA DE BIENES EN EL NUEVO TESTAMENTO - Madrid 1957
CÁRITAS ESPAÑOLA
Madrid, Edit. Eurámerica - Cáritas Española, 1957. 216 p. 8º. Plena piel con dorados en el lomo algo deslucida. Buen ejemplar.
Mataró, Edit. de la Casa Patuel, 1956. Biblioteca Llanas. 59 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica deslluïda. Algunes taques d'òxid. Bon exemplar.
Mataró, Edit. de la Casa Patuel, 1956. Biblioteca Llanas. 59 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica deslluïda. Algunes taques d'òxid. Bon exemplar.
ALEIX, PRINCEP. Comèdia en tres actes - Mataró 1956
OLLÈ, Miquel
Mataró, Edit. de la Casa Patuel, 1956. Biblioteca Llanas. 59 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica deslluïda. Algunes taques d'òxid. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Raig Verd, 2017. Polititzacions del malestar: Dret a l'angoixa. L'art i els processos creatius com a instrument per canalitzar el malesta266 p. 8è. Rústica...
Barcelona, Edit. Raig Verd, 2017. Polititzacions del malestar: Dret a l'angoixa. L'art i els processos creatius com a instrument per canalitzar el malesta266 p. 8è. Rústica...
POLITITZACIONS DEL MALESTAR - Barcelona 2017
Barcelona, Edit. Raig Verd, 2017. Polititzacions del malestar: Dret a l'angoixa. L'art i els processos creatius com a instrument per canalitzar el malesta266 p. 8è. Rústica...
Barcelona, Edicions 62, 1987. Col. Clàsics del pensament modern, 35. 358 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1987. Col. Clàsics del pensament modern, 35. 358 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Muy buen ejemplar.
LA TEORIA GENERAL DE L'OCUPACIÓ, L'INTERÈS I EL DINER - Barcelona 1987
KEYBES, John Maynard
Barcelona, Edicions 62, 1987. Col. Clàsics del pensament modern, 35. 358 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, edit. Comanegra,. 1981. Pròleg de Jorge Wagensberg. 136p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. Comanegra,. 1981. Pròleg de Jorge Wagensberg. 136p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
UNA PETITA HISTÒRIA PER ENTENDRE L'UNIVERS - Barcelona
REEVES, Hubert
Barcelona, edit. Comanegra,. 1981. Pròleg de Jorge Wagensberg. 136p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. Columna. 2012. 318p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, edit. Columna. 2012. 318p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LA COL·LABORADORA. Una novel·la - Barcelona 2012 - 1ª edició
MOLINER, Empar
Barcelona, edit. Columna. 2012. 318p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, edit. Teatre invisible. 1988. Fotografies en b/n. 61p. 8è apisat. Rústica editorial il·lustrada. Dedicatòria autògrafa de V. Altaió. Text en català, espanyol, anglès...
Barcelona, edit. Teatre invisible. 1988. Fotografies en b/n. 61p. 8è apisat. Rústica editorial il·lustrada. Dedicatòria autògrafa de V. Altaió. Text en català, espanyol, anglès...
PIERROT LUNAIRE - Barcelona 1988 - Il·lustrat - Dedicat
SCHONBERG - GIRAUD - ZAYAS
Barcelona, edit. Teatre invisible. 1988. Fotografies en b/n. 61p. 8è apisat. Rústica editorial il·lustrada. Dedicatòria autògrafa de V. Altaió. Text en català, espanyol, anglès...
ALBAIGÈS, Josep M.
AMADES, Joan
ESCARPIT, Robert
CLASCAR, Federic
CÁRITAS ESPAÑOLA
OLLÈ, Miquel
KEYBES, John Maynard
REEVES, Hubert
MOLINER, Empar
SCHONBERG - GIRAUD - ZAYAS