Barcelona, Edit. CEC, 1996. Índex 1996. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
Barcelona, Edit. CEC, 1996. Índex 1996. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
MUNTANYA. Centre excursionista de Catalunya. Club Alpi Català. Núms. 803-808 - Barcelona 1996 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. CEC, 1996. Índex 1996. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
Barcelona, Edit. CEC, 1994. Índexs 1994. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
Barcelona, Edit. CEC, 1994. Índexs 1994. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
MUNTANYA. Centre excursionista de Catalunya. Club Alpi Català. Núms. 791-796 - Barcelona 1994 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. CEC, 1994. Índexs 1994. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
Barcelona, Edit. CEC, 1993. Índexs 1988. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
Barcelona, Edit. CEC, 1993. Índexs 1988. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
MUNTANYA. Centre excursionista de Catalunya. Club Alpi Català. Núms. 785-790 - Barcelona 1993 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. CEC, 1993. Índexs 1988. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
Barcelona, Edit. CEC, 1992. Índexs 1992. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
Barcelona, Edit. CEC, 1992. Índexs 1992. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
MUNTANYA. Centre excursionista de Catalunya. Club Alpi Català. Vol. 96 - Barcelona 1992 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. CEC, 1992. Índexs 1992. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
Barcelona, Edit. CEC, 1991. Índexs 1991. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
Barcelona, Edit. CEC, 1991. Índexs 1991. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
MUNTANYA. Centre excursionista de Catalunya. Club Alpi Català. Vol.95 - Barcelona 1991 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. CEC, 1991. Índexs 1991. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
Barcelona, Edit. CEC, 1990. Índexs 1990. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
Barcelona, Edit. CEC, 1990. Índexs 1990. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
MUNTANYA. Centre excursionista de Catalunya. Club Alpi Català. Vol. 94 Barcelona 1990 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. CEC, 1990. Índexs 1990. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
Barcelona, Edit. CEC, 1989. Índex 1989. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
Barcelona, Edit. CEC, 1989. Índex 1989. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
MUNTANYA. Centre excursionista de Catalunya. Club Alpi Català. Núms. 761-766 - Barcelona 1989 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. CEC, 1989. Índex 1989. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
Barcelona, Edit. CEC, 1988. Índex 1988. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
Barcelona, Edit. CEC, 1988. Índex 1988. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
MUNTANYA. Centre excursionista de Catalunya. Club Alpi Català. Núms. 755-760 - Barcelona 1988 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. CEC, 1988. Índex 1988. Nombroses il·lustratrcions en color i negre. 286p. Tela, un pèl gastada. Llom amb teixells de pell. Conserven les cobertes originals....
Paris, Edit. Gerard, 1959. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
Paris, Edit. Gerard, 1959. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
BOB MORANE. LA REVANCHE DE L'OMBRE JAUNE - Paris 1959
VERNES, Henri
Paris, Edit. Gerard, 1959. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
Paris, Edit. Gerard, 1962. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
Paris, Edit. Gerard, 1962. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
BOB MORANE. LES SEMEURS DE FOUDRE - Paris 1962
VERNES, Henri
Paris, Edit. Gerard, 1962. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
Paris, Edit. Gerard, 1965. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
Paris, Edit. Gerard, 1965. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
BOB MORANE. LE PRÉSIDENT NE MOURRA PAS - Paris 1965
VERNES, Henri
Paris, Edit. Gerard, 1965. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
Paris, Edit. Gerard, 1966. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
Paris, Edit. Gerard, 1966. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
BOB MORANE. LE COLLIER DE ÇIVA - Paris 1966
VERNES, Henri
Paris, Edit. Gerard, 1966. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
VERNES, Henri
VERNES, Henri
VERNES, Henri
VERNES, Henri