Torroella, Editorial Vila Casas, 2023. Nombroses fotografies encolor i negre fora text. 80p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Textos en català. Texts in...
Torroella, Editorial Vila Casas, 2023. Nombroses fotografies encolor i negre fora text. 80p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Textos en català. Texts in...
FOTOGRAFIA. Premi Fotografia - Torroella 2023 - Il·lustrat
Torroella, Editorial Vila Casas, 2023. Nombroses fotografies encolor i negre fora text. 80p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Textos en català. Texts in...
Barcelona, Editorial Columna, 2001. 496p. 4t menor. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. Premi Nobel de Literatura 2000.
Barcelona, Editorial Columna, 2001. 496p. 4t menor. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. Premi Nobel de Literatura 2000.
EL LLIBRE D'UN SOL HOME - Barcelona 2001 - 1ª edició en català
XINGJIAN, Gao
Barcelona, Editorial Columna, 2001. 496p. 4t menor. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. Premi Nobel de Literatura 2000.
Barcelona, Edicions Proa, 2000. Biblioteca A tot vent, 386. Traducció de Joan Casas. 410 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions Proa, 2000. Biblioteca A tot vent, 386. Traducció de Joan Casas. 410 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
EXHORTACIÓ ALS COCODRILS - Barcelona 2000 - 1a edició en català
LOBO ANTUNES, António
Barcelona, Edicions Proa, 2000. Biblioteca A tot vent, 386. Traducció de Joan Casas. 410 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions Proa, 1999.Biblioteca A tot vent, 375. Traducció de Núria Mirabet. 97 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions Proa, 1999.Biblioteca A tot vent, 375. Traducció de Núria Mirabet. 97 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
TRES CANTS FÚNEBRES PER KOSOVO - Barcelona 1999 - 1a edició
KADARE, Ismaïl
Barcelona, Edicions Proa, 1999.Biblioteca A tot vent, 375. Traducció de Núria Mirabet. 97 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 2002. Les millors obres de la literatura universal del segle XX, 141. 503 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició....
Barcelona, Edicions 62, 2002. Les millors obres de la literatura universal del segle XX, 141. 503 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició....
HERZOG - Barcelona 2002 - 1ª edició en català
BELLOW, Saul
Barcelona, Edicions 62, 2002. Les millors obres de la literatura universal del segle XX, 141. 503 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició....
València, Editorial Pre-textos, 2006. Col. La Cruz del Sur. Edición Carlos Pujol. 177p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition....
València, Editorial Pre-textos, 2006. Col. La Cruz del Sur. Edición Carlos Pujol. 177p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition....
POEMAS - València 2006 - 1ª edición
MARVELL, Andrew
València, Editorial Pre-textos, 2006. Col. La Cruz del Sur. Edición Carlos Pujol. 177p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition....
València, Editorial Pre-textos, 2003. Epílogo de Angela M. Jeannet. Traducción de Isabel Verdejo. 131p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición....
València, Editorial Pre-textos, 2003. Epílogo de Angela M. Jeannet. Traducción de Isabel Verdejo. 131p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición....
CABO DE EUROPA - València 2003 - 1ª edición en español
BIANCHINI, Angela
València, Editorial Pre-textos, 2003. Epílogo de Angela M. Jeannet. Traducción de Isabel Verdejo. 131p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición....
Paris, Phébus, 2004. 171 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. Libro en francés. Livre en français.
Paris, Phébus, 2004. 171 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. Libro en francés. Livre en français.
UNE NIHILISTE - Paris 2004 - 1ª edición
KOVALEVSKAIA, Sophie
Paris, Phébus, 2004. 171 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. Libro en francés. Livre en français.
València, Editorial Pre-textos, 2003. Traducción y notas José M. Benítez. 301p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. La torre de...
València, Editorial Pre-textos, 2003. Traducción y notas José M. Benítez. 301p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. La torre de...
LA TORRE DE MARFIL - València 2003 - 1ª edición en español
JAMES, Henry
València, Editorial Pre-textos, 2003. Traducción y notas José M. Benítez. 301p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. La torre de...
Madrid, Siglo Veintinuno Editores, 1998. Con grabados de José Guadalupe Posada. 360 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st...
Madrid, Siglo Veintinuno Editores, 1998. Con grabados de José Guadalupe Posada. 360 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st...
PATAS ARRIBA. La escuela del mundo al revés - Madrid 1998 - Ilustrado
GALEANO, Eduado
Madrid, Siglo Veintinuno Editores, 1998. Con grabados de José Guadalupe Posada. 360 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st...
València, Editorial Pre-textos, 2003. Traducción y notas Eva Rodriguez-Halfter. 288p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. EL...
València, Editorial Pre-textos, 2003. Traducción y notas Eva Rodriguez-Halfter. 288p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. EL...
EL DIARIO DE ALICIA JAMES - València 2003 - 1ª edición en español
JAMES, Alice
València, Editorial Pre-textos, 2003. Traducción y notas Eva Rodriguez-Halfter. 288p. 8º mayor. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. EL...
Barcelona, Editorial Ronsel, 2004. 99p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Editorial Ronsel, 2004. 99p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar.
BREVE HISTORIA - Barcelona 2004
CATALÁN, Miguel
Barcelona, Editorial Ronsel, 2004. 99p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar.
XINGJIAN, Gao
LOBO ANTUNES, António
KADARE, Ismaïl
BELLOW, Saul
MARVELL, Andrew
BIANCHINI, Angela
KOVALEVSKAIA, Sophie
JAMES, Henry
GALEANO, Eduado
JAMES, Alice
CATALÁN, Miguel