Barcelona, Edit. La Magrana, 1977. 87p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. La Magrana, 1977. 87p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
SÍNTESI D'HISTORIA DELS PAÏSOS CATALANS - Barcelona 1977
MONERS, jordi
Barcelona, Edit. La Magrana, 1977. 87p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Bausan, 1983. Ilustraciones en b/n. 40p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Bausan, 1983. Ilustraciones en b/n. 40p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
PLATOS VEGETARIANOS - Barcelona 1983 - Ilustrado
BUSQUETS, Jordi
Barcelona, Edit. Bausan, 1983. Ilustraciones en b/n. 40p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Fundació Miró, 1994. Díptic. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fundació Miró, 1994. Díptic. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MAPPLETHORPE - Barcelona 1994
MAPPLETHORPE
Barcelona, Edit. Fundació Miró, 1994. Díptic. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Empuries, 1998. 115p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empuries, 1998. 115p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LA GRAN NEVADA - Barcelona 1998 - 1ª edició
CARRERAS, Joan
Barcelona, Edit. Empuries, 1998. 115p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions de la Magrana, 1993. Col. L'Esparver Clàssic, 2. Introducció, traducció i notes de Joan Castellanos i Vila. 101 p. 8è. Rústica editorial. Desgast lleu. Bon...
Barcelona, Edicions de la Magrana, 1993. Col. L'Esparver Clàssic, 2. Introducció, traducció i notes de Joan Castellanos i Vila. 101 p. 8è. Rústica editorial. Desgast lleu. Bon...
ANTÍGONA - Barcelona 1993
SÒFOCLES
Barcelona, Edicions de la Magrana, 1993. Col. L'Esparver Clàssic, 2. Introducció, traducció i notes de Joan Castellanos i Vila. 101 p. 8è. Rústica editorial. Desgast lleu. Bon...
Barcelona, Edicions 62, 1965. Col. Llibres a l'abast, 22. 117 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1965. Col. Llibres a l'abast, 22. 117 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Un pèl gastat. Bon exemplar.
LES DUES CULTURES I LA REVOLUCIÓ CIENTÍFICA - Barcelona 1965
SNOW, C. P.
Barcelona, Edicions 62, 1965. Col. Llibres a l'abast, 22. 117 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Gijón, Ediciones Júcar, 1978. Biblioteca Histórica, 50. 120 p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Sello de caucho. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
Gijón, Ediciones Júcar, 1978. Biblioteca Histórica, 50. 120 p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Sello de caucho. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
EVOLUCIÓN Y REVOLUCIÓN - Gijón 1978
RECLÚS, Eliseo
Gijón, Ediciones Júcar, 1978. Biblioteca Histórica, 50. 120 p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Sello de caucho. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
Barcelona, Centre UNESCO de Catalunya - Fundació Jaume Bofill, 1990. Amb mapes a dues tintes. 245 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Centre UNESCO de Catalunya - Fundació Jaume Bofill, 1990. Amb mapes a dues tintes. 245 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
PRESÈNCIA CATALANA EN EL MÓN. Anuari 1990 - Barcelona 1990
TUDELA, Xavier
Barcelona, Centre UNESCO de Catalunya - Fundació Jaume Bofill, 1990. Amb mapes a dues tintes. 245 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Undarius, 1976. Col. Textos, 5. Pròleg de Manuel Serra i Moret i de Joan Comorera. 105 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Firma de l'antic propietari. Un pèl...
Barcelona, Undarius, 1976. Col. Textos, 5. Pròleg de Manuel Serra i Moret i de Joan Comorera. 105 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Firma de l'antic propietari. Un pèl...
MANIFEST DEL PARTIT COMUNISTA - Barcelona 1976
MARX, K. - ENGELS, F.
Barcelona, Undarius, 1976. Col. Textos, 5. Pròleg de Manuel Serra i Moret i de Joan Comorera. 105 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Firma de l'antic propietari. Un pèl...
Barcelona, Edicions 62, 1966. Col. Llibres a l'abast, 34. 281 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1966. Col. Llibres a l'abast, 34. 281 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Un pèl gastat. Bon exemplar.
INTRODUCCIÓ A LA HISTÒRIA CONTEMPORÀNIA - Barcelona 1966
BARRACLOUGH, Geoffrey
Barcelona, Edicions 62, 1966. Col. Llibres a l'abast, 34. 281 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Madrid, Apostolado de la Prensa, 1910. Col. Lecturas recreativas. 503 p. 8º. Cartoné editorial. Lomo desencolado. Algunas manchas de óxido. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
Madrid, Apostolado de la Prensa, 1910. Col. Lecturas recreativas. 503 p. 8º. Cartoné editorial. Lomo desencolado. Algunas manchas de óxido. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
EL MARQUÉS DE SAINT-EVREMONT ó París y Londres en 1793 - Madrid 1910 - Nueva traducción
DICKENS, Charles
Madrid, Apostolado de la Prensa, 1910. Col. Lecturas recreativas. 503 p. 8º. Cartoné editorial. Lomo desencolado. Algunas manchas de óxido. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
Barcelona, La Virreina - Ajuntament de Barcelona, 2024. Fotografies en b/n i a color. 15p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, La Virreina - Ajuntament de Barcelona, 2024. Fotografies en b/n i a color. 15p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
HEMENDIK HURBIL / PROP D'AQUÍ - Barcelona 2024 - Il·lustrat
BERNAD, Clemente
Barcelona, La Virreina - Ajuntament de Barcelona, 2024. Fotografies en b/n i a color. 15p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
DICKENS, Charles