Barcelona, Edicions 62, 1979. Introducció de Joaquim Molas. 470 p. 4 f. Gran 8è. Símil pell editorial amb faixa i sobrecoberta plàstica. Molt bon exemplar. 1ª edició. First...
Barcelona, Edicions 62, 1979. Introducció de Joaquim Molas. 470 p. 4 f. Gran 8è. Símil pell editorial amb faixa i sobrecoberta plàstica. Molt bon exemplar. 1ª edició. First...
OBRES COMPLETES 2. PROSA - Barcelona 1979 - 1ª edició
FOIX, J. V.
Barcelona, Edicions 62, 1979. Introducció de Joaquim Molas. 470 p. 4 f. Gran 8è. Símil pell editorial amb faixa i sobrecoberta plàstica. Molt bon exemplar. 1ª edició. First...
Barcelona, Galeria Carles Tache, 1987. Unes 50 p. sense numerar. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar. Text de Josep Palau i Fabre en català, castellà i anglès.
Barcelona, Galeria Carles Tache, 1987. Unes 50 p. sense numerar. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar. Text de Josep Palau i Fabre en català, castellà i anglès.
TÀPIES - Barcelona 1987 - Il·lustrat
Tàpies, Antoni - catàleg - Palau i Fabre
Barcelona, Galeria Carles Tache, 1987. Unes 50 p. sense numerar. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar. Text de Josep Palau i Fabre en català, castellà i anglès.
Barcelona, Fundació Joan Miró, 1998. Textos de Maria Lluïsa Borràs, Didier Ottinger, Jan Ceuleers, Pierre Sterckx, Evelyn Deknop i José Pierre en català,castellà i anglès....
Barcelona, Fundació Joan Miró, 1998. Textos de Maria Lluïsa Borràs, Didier Ottinger, Jan Ceuleers, Pierre Sterckx, Evelyn Deknop i José Pierre en català,castellà i anglès....
MAGRITTE - Barcelona 1998 - Molt il·lustrat
Magritte, René - catàleg
Barcelona, Fundació Joan Miró, 1998. Textos de Maria Lluïsa Borràs, Didier Ottinger, Jan Ceuleers, Pierre Sterckx, Evelyn Deknop i José Pierre en català,castellà i anglès....
Barcelona, Edit. Empúries, 1993. Nombroses fotografies en b/n. Il·lustracions en color i negre. s/p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Llibre en...
Barcelona, Edit. Empúries, 1993. Nombroses fotografies en b/n. Il·lustracions en color i negre. s/p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Llibre en...
BAD HEART. FOTOGRAFIES I PINTURES - Barcelona 1993 - il·lustrat
HOPPER, Dennis
Barcelona, Edit. Empúries, 1993. Nombroses fotografies en b/n. Il·lustracions en color i negre. s/p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Llibre en...
Barcelona, Columna, 2000. Columna de Viatge, 2. Mapes en b/n. 237 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Columna, 2000. Columna de Viatge, 2. Mapes en b/n. 237 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
CAT. Un anglès viatja per Catalunya per veure si existeix - Barcelona 2000
TREE, Matthew
Barcelona, Columna, 2000. Columna de Viatge, 2. Mapes en b/n. 237 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Empúries, 2000. Biblioteca Universal, 135. Il·lustracions de Francesc Riart. 272 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Empúries, 2000. Biblioteca Universal, 135. Il·lustracions de Francesc Riart. 272 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
PLANETA HUMÀ - Barcelona 2000 - Il·lustrat
CARBONELL, Eudald - SALA, Robert
Barcelona, Empúries, 2000. Biblioteca Universal, 135. Il·lustracions de Francesc Riart. 272 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Madrid, Siglo Veintiuno de España Editores, s/f. Ilustraciones en b/n. 177 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Firma del antiguo propietario. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
Madrid, Siglo Veintiuno de España Editores, s/f. Ilustraciones en b/n. 177 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Firma del antiguo propietario. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
LA VUELTA AL DÍA EN OCHENTA MUNDOS. Tomo I - Madrid s/f - Ilustrado
CORTÁZAR, Julio
Madrid, Siglo Veintiuno de España Editores, s/f. Ilustraciones en b/n. 177 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Firma del antiguo propietario. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
Madrid, Siglo Veintiuno de Editores, 1972. Ilustraciones en b/n. 292 p. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar, impecable. "Segunda parte de La vuelta al día en ochenta mundos".
Madrid, Siglo Veintiuno de Editores, 1972. Ilustraciones en b/n. 292 p. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar, impecable. "Segunda parte de La vuelta al día en ochenta mundos".
ÚLTIMO ROUND. Tomo 1 - Madrid 1972 - Ilustrado
CORTÁZAR, Julio
Madrid, Siglo Veintiuno de Editores, 1972. Ilustraciones en b/n. 292 p. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar, impecable. "Segunda parte de La vuelta al día en ochenta mundos".
Barcelona, Artesania Catalunya, 2005. Moltes fotografies a color f-t. Unes 100 p. sense numerar amb fotos de 84 peces. Més Copoteca del Fad de 1917 al 2005.. 4t. Rústica...
Barcelona, Artesania Catalunya, 2005. Moltes fotografies a color f-t. Unes 100 p. sense numerar amb fotos de 84 peces. Més Copoteca del Fad de 1917 al 2005.. 4t. Rústica...
ARTESANIA I SOCIETAT - Barcelona 2005 - Molt il·lustrat
Barcelona, Artesania Catalunya, 2005. Moltes fotografies a color f-t. Unes 100 p. sense numerar amb fotos de 84 peces. Més Copoteca del Fad de 1917 al 2005.. 4t. Rústica...
Mallorca, Editorial Moll, 1999. Col. Els treballs i els dies, 11. Il·lustrat amb més de 700 dibuixos a ploma del mateix autor. 500 p. 4t. Rústica editorial amb solapes. Un pèl...
Mallorca, Editorial Moll, 1999. Col. Els treballs i els dies, 11. Il·lustrat amb més de 700 dibuixos a ploma del mateix autor. 500 p. 4t. Rústica editorial amb solapes. Un pèl...
DICCIONARI DE L'ART I DELS OFICIS DE LA CONSTRUCCIÓ - Mallorca 1999 - Il·lustrat
FULLANA, Miquel
Mallorca, Editorial Moll, 1999. Col. Els treballs i els dies, 11. Il·lustrat amb més de 700 dibuixos a ploma del mateix autor. 500 p. 4t. Rústica editorial amb solapes. Un pèl...
Madrid, Servicio de Publicaciones Secretaría General Técnica - MOPU, 1984. Catálogo. Colaboradores: José Manuel de la Puente, José García Vela, Antonio Vázquez de Castro, Lynne...
Madrid, Servicio de Publicaciones Secretaría General Técnica - MOPU, 1984. Catálogo. Colaboradores: José Manuel de la Puente, José García Vela, Antonio Vázquez de Castro, Lynne...
WILLIAM MORRIS - Madrid 1984 - Muy ilustrado
MORRIS, William
Madrid, Servicio de Publicaciones Secretaría General Técnica - MOPU, 1984. Catálogo. Colaboradores: José Manuel de la Puente, José García Vela, Antonio Vázquez de Castro, Lynne...
Tarragona, Arola Editors, 2019. 104 p. 4t menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. Isbn 978-84-94995-12-5
Tarragona, Arola Editors, 2019. 104 p. 4t menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. Isbn 978-84-94995-12-5
AROLA EDITORS, 20 ANYS DE POESIA. 1998-2018 - Tarragona 2019
Tarragona, Arola Editors, 2019. 104 p. 4t menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. Isbn 978-84-94995-12-5
TREE, Matthew
CORTÁZAR, Julio
FULLANA, Miquel