Barcelona, La Campana, 1992. Epíleg de Sílvia Oliver. 206 p 1 f. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, La Campana, 1992. Epíleg de Sílvia Oliver. 206 p 1 f. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
EL MEU ONCLE PERE QUART. Materials per a un retrat - La Campana 1992 - 1ª ed.
Quart, Pere - Oliver, Joan RIERA, Ignasi
Barcelona, La Campana, 1992. Epíleg de Sílvia Oliver. 206 p 1 f. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1992. 114 p. 1 f. 8º. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1992. 114 p. 1 f. 8º. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
SALVADOR ESPRIU, MISSATGE PERSONAL - Barcelona 1992
Espriu, Salvador - PRATS SOBREPERE, Joan
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1992. 114 p. 1 f. 8º. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
València. Edit. U.V., 2008. Edició F. Foguet i Biel Sansano. 465 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Bon exemplar.
València. Edit. U.V., 2008. Edició F. Foguet i Biel Sansano. 465 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Bon exemplar.
TEATRE, PASSIONS I (ALTRES) INSOLÈNCIES Lectures sobre la dramatúrgia de Manuel Molins - València 2008
SANSANO, Biel
València. Edit. U.V., 2008. Edició F. Foguet i Biel Sansano. 465 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Bon exemplar.
València. edit. Eliseu Climent, 1977. 185p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar.
València. edit. Eliseu Climent, 1977. 185p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar.
RAONS D'IDENTITAT DEL PAIS VALENCIÀ - València 1977
València. edit. Eliseu Climent, 1977. 185p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar.
Barcelona, Editorial Táber, 1969. Colección Ciempiés nº 13. 211p. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Editorial Táber, 1969. Colección Ciempiés nº 13. 211p. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
FIGURAS Y PAISAJES - Barcelona 1969 - 1ª edición
DÍAZ-PLAJA, Guillermo
Barcelona, Editorial Táber, 1969. Colección Ciempiés nº 13. 211p. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Rafael Dalmau Editor, 1972. 226 p. 2 f. Gran 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition. Biografia de l'escriptor Ramon Vinyes, berguedà,...
Barcelona, Rafael Dalmau Editor, 1972. 226 p. 2 f. Gran 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition. Biografia de l'escriptor Ramon Vinyes, berguedà,...
RAMON VINYES I CLUET (1882-1952) - Barcelona 1972 - 1a edició
Vinyes, Ramon ELIES I BUSQUETA, Pere
Barcelona, Rafael Dalmau Editor, 1972. 226 p. 2 f. Gran 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition. Biografia de l'escriptor Ramon Vinyes, berguedà,...
Palma de Mallorca, Editorial Moll-Biblioteca "Les Illes d'Or", 59, 1954. Introducció, ordenació i selecció de Joan Pons i Marquès. 154 p. 2 f. Petit 8è. Rústica editorial un pèl...
Palma de Mallorca, Editorial Moll-Biblioteca "Les Illes d'Or", 59, 1954. Introducció, ordenació i selecció de Joan Pons i Marquès. 154 p. 2 f. Petit 8è. Rústica editorial un pèl...
IDEARI DE JOAN ALCOVER - Palma de Mallorca 1954 - 1a edició
Alcover, Joan
Palma de Mallorca, Editorial Moll-Biblioteca "Les Illes d'Or", 59, 1954. Introducció, ordenació i selecció de Joan Pons i Marquès. 154 p. 2 f. Petit 8è. Rústica editorial un pèl...
Barcelona, Edit. Curial, 1991. 458 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edición. 1st edition. First edition.
Barcelona, Edit. Curial, 1991. 458 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edición. 1st edition. First edition.
LA FILOSOFIA D'EUGENI D'ORS - Barcelona 1991 - 1a edició
Ors, Eugeni d' - RIUS, Mercè
Barcelona, Edit. Curial, 1991. 458 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edición. 1st edition. First edition.
Barcelona, Edit. UB. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. UB. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
QUERIDO AMIGO, ESTIMADO MAESTRO - Cartas a Guillermo Díaz Plaja - Barcelona 2009
DÍAZ-PLAJA, Guillermo
Barcelona, Edit. UB. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1987. El Balancí. 200 p. 4 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Inscripció d'antic posseïdor. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 1987. El Balancí. 200 p. 4 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Inscripció d'antic posseïdor. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
HOTEL ÀFRICA. Premi Prudenci Bertranya 1986 - Barcelona 1987 - 1ª ed.
CREMADES I ARLANDIS
Barcelona, Edicions 62, 1987. El Balancí. 200 p. 4 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Inscripció d'antic posseïdor. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 1978. Col·lecció el Galliner, num. 41. 68 p. 8è. Rústica editoriel il·lustrada. Molt bon exemplar. Primera edició. 1a edició. First edition. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 1978. Col·lecció el Galliner, num. 41. 68 p. 8è. Rústica editoriel il·lustrada. Molt bon exemplar. Primera edició. 1a edició. First edition. 1st edition.
REBOMBORI 2 - Barcelona 1978 - Barcelona 1978 - 1a edició
TEIXIDOR, Jordi
Barcelona, Edicions 62, 1978. Col·lecció el Galliner, num. 41. 68 p. 8è. Rústica editoriel il·lustrada. Molt bon exemplar. Primera edició. 1a edició. First edition. 1st edition.
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 2008. Numerosas ilustraciones en b/n. 221p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Resto doblez. Muy buen ejemplar. La legendaria expedición a la...
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 2008. Numerosas ilustraciones en b/n. 221p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Resto doblez. Muy buen ejemplar. La legendaria expedición a la...
ATRAPADOS EN EL HIELO. La legendaria expedición a la Antártida de Shackleton - Barcelona 2008 - Ilustrado
ALEXANDER, Caroline
Barcelona, Edit. Caixa Catalunya, 2008. Numerosas ilustraciones en b/n. 221p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Resto doblez. Muy buen ejemplar. La legendaria expedición a la...
Quart, Pere - Oliver, Joan RIERA, Ignasi
Espriu, Salvador - PRATS SOBREPERE, Joan
SANSANO, Biel
DÍAZ-PLAJA, Guillermo
Vinyes, Ramon ELIES I BUSQUETA, Pere
Alcover, Joan
Ors, Eugeni d' - RIUS, Mercè
DÍAZ-PLAJA, Guillermo
CREMADES I ARLANDIS
TEIXIDOR, Jordi
ALEXANDER, Caroline