Barcelona, Edicions 62, 1976. Cara i Creu 23. 246 p. 6 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb una foto de l'autor de Toni Vidal. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1976. Cara i Creu 23. 246 p. 6 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb una foto de l'autor de Toni Vidal. Molt bon exemplar.
POESIA 1956-1976 - Barcelona 1976
VALLVERDÚ, Francesc
Barcelona, Edicions 62, 1976. Cara i Creu 23. 246 p. 6 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb una foto de l'autor de Toni Vidal. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Empúries, 2008. Traducció Xavier Pàmies. 726p.Gran 8è. Cartoné editorial amb sobrecoberta ilustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empúries, 2008. Traducció Xavier Pàmies. 726p.Gran 8è. Cartoné editorial amb sobrecoberta ilustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
HARRY POTTER I LES RELÍQUIES DE LA MORT - Barcelona 2008 - 1ª edició en català
ROWLING, J.K.
Barcelona, Edit. Empúries, 2008. Traducció Xavier Pàmies. 726p.Gran 8è. Cartoné editorial amb sobrecoberta ilustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Fund. Cat. per a la recerca, 1995. 165p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fund. Cat. per a la recerca, 1995. 165p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
FÉLIX SERRATOSA - Barcelona 1995
BONNIN, Pere
Barcelona, Edit. Fund. Cat. per a la recerca, 1995. 165p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Hora, 1987. Fotografies de Francesc Vilalta en b/n. 175 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb lleu arruga. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Hora, 1987. Fotografies de Francesc Vilalta en b/n. 175 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb lleu arruga. Molt bon exemplar.
DE LA SEGARRA ESTANT - Barcelona 1987 - Il·lustrat
PERES, Rosa - VILALTA, Francesc
Barcelona, Edit. Hora, 1987. Fotografies de Francesc Vilalta en b/n. 175 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb lleu arruga. Molt bon exemplar.
London, Edit. Burns Gates Washbourne, 1952. Essays on a Living Tradition by Members of the Ampleforth Community. 303 p. 8º mayor. Tela editorial. Book in English. Muy buen...
London, Edit. Burns Gates Washbourne, 1952. Essays on a Living Tradition by Members of the Ampleforth Community. 303 p. 8º mayor. Tela editorial. Book in English. Muy buen...
AMPLEFORTH AND ITS ORIGINS - London 1952
London, Edit. Burns Gates Washbourne, 1952. Essays on a Living Tradition by Members of the Ampleforth Community. 303 p. 8º mayor. Tela editorial. Book in English. Muy buen...
Barcelona, Editorial Planeta, 1977. Prólogo de Manuel Vázquez Montalbán. Numerosas fotografías en negro. 232 p. 4 h. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Muy buen...
Barcelona, Editorial Planeta, 1977. Prólogo de Manuel Vázquez Montalbán. Numerosas fotografías en negro. 232 p. 4 h. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Muy buen...
SEÑORAS Y SEÑORES - Barcelona 1977 - 1ª edición
MARSÉ, Juan
Barcelona, Editorial Planeta, 1977. Prólogo de Manuel Vázquez Montalbán. Numerosas fotografías en negro. 232 p. 4 h. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Muy buen...
Donostia, Diputación Foral de Gipuzkoa, 1991. Ilustraciones en el texto. Unas 20 hojas sin numerar. Rústica editorial tipográfica levemente rozada. 8º mayor cuadrado. Muy buen...
Donostia, Diputación Foral de Gipuzkoa, 1991. Ilustraciones en el texto. Unas 20 hojas sin numerar. Rústica editorial tipográfica levemente rozada. 8º mayor cuadrado. Muy buen...
PORTBOU-KO MUGA / WALTER BENJAMIN OMENALDIA. LA LÍNEA DE PORTBOU / HOMENAJE A WALTER BENJAMIN - Donostia 1992 - Ilustrado
ABAD, Francesc
Donostia, Diputación Foral de Gipuzkoa, 1991. Ilustraciones en el texto. Unas 20 hojas sin numerar. Rústica editorial tipográfica levemente rozada. 8º mayor cuadrado. Muy buen...
Lovanii/ Brugis, Edit. Universitas Catholica Lovaniensis, 1937. De la página 586 a la 821. 4t. Rústica editorial, levemente rozada. Intonso. Interior en buen estado. Libro en...
Lovanii/ Brugis, Edit. Universitas Catholica Lovaniensis, 1937. De la página 586 a la 821. 4t. Rústica editorial, levemente rozada. Intonso. Interior en buen estado. Libro en...
EPHEMERIDES THEOLOGICAE LOVANIENSES. IV - Lovanii/Brugis 1937
Lovanii/ Brugis, Edit. Universitas Catholica Lovaniensis, 1937. De la página 586 a la 821. 4t. Rústica editorial, levemente rozada. Intonso. Interior en buen estado. Libro en...
Lovanii/ Brugis, Edit. Universitas Catholica Lovaniensis, 1937. de la páina 339 a la 547. 4t. Rústica editorial, levemente rozada. Intonso. Interior en buen estado. Libro en...
Lovanii/ Brugis, Edit. Universitas Catholica Lovaniensis, 1937. de la páina 339 a la 547. 4t. Rústica editorial, levemente rozada. Intonso. Interior en buen estado. Libro en...
EPHEMERIDES THEOLOGICAE LOVANIENSES. III - Lovanii/Brugis 1927
Lovanii/ Brugis, Edit. Universitas Catholica Lovaniensis, 1937. de la páina 339 a la 547. 4t. Rústica editorial, levemente rozada. Intonso. Interior en buen estado. Libro en...
Lovanii/ Brugis, Edit. Universitas Catholica Lovaniensis, 1937. de la página 211 a la 419. 4t. Rústica editorial, levemente rozada. Intonso. Interior en buen estado. Libro en...
Lovanii/ Brugis, Edit. Universitas Catholica Lovaniensis, 1937. de la página 211 a la 419. 4t. Rústica editorial, levemente rozada. Intonso. Interior en buen estado. Libro en...
EPHEMERIDES THEOLOGICAE LOVANIENSES. II - Lovanii/Brugis 1937
Lovanii/ Brugis, Edit. Universitas Catholica Lovaniensis, 1937. de la página 211 a la 419. 4t. Rústica editorial, levemente rozada. Intonso. Interior en buen estado. Libro en...
Problemàtica de les escriptures dels períodes de transició i de les marginalitats. CULTURA NEOLATINA. Revista Filologia Romanza. Anno LVIII- 1998, fasc. 1-2, Separata. De la...
Problemàtica de les escriptures dels períodes de transició i de les marginalitats. CULTURA NEOLATINA. Revista Filologia Romanza. Anno LVIII- 1998, fasc. 1-2, Separata. De la...
Problemàtica de les escriptures dels períodes de transició i de les marginalitats - 1998
MUNDÓ, Anscari M.
Problemàtica de les escriptures dels períodes de transició i de les marginalitats. CULTURA NEOLATINA. Revista Filologia Romanza. Anno LVIII- 1998, fasc. 1-2, Separata. De la...
Barcelona, Edit. Tibidabo, 1989. 151p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Resta etiqueta al llom. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Tibidabo, 1989. 151p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Resta etiqueta al llom. Molt bon exemplar.
L'ACTA ÚNICA EUROPA. Un pas cap a la unió europea - Barcelona 1989
GASÒLIBA, Carles A.
Barcelona, Edit. Tibidabo, 1989. 151p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Resta etiqueta al llom. Molt bon exemplar.
ROWLING, J.K.
MUNDÓ, Anscari M.
GASÒLIBA, Carles A.