Juneda, Edit. Comissió Cassola de Tros, 1988. Il·lustracions en b/n. Pàgina desplegable. 54p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Puntes un pèl gastades. Molt bon exemplar. Del...
Juneda, Edit. Comissió Cassola de Tros, 1988. Il·lustracions en b/n. Pàgina desplegable. 54p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Puntes un pèl gastades. Molt bon exemplar. Del...
JUNEDA I LA CASSOLA - Juneda 1988 - Il·lustrat
Juneda, Edit. Comissió Cassola de Tros, 1988. Il·lustracions en b/n. Pàgina desplegable. 54p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Puntes un pèl gastades. Molt bon exemplar. Del...
Barcelona, edit. Fontamara 1982. 197p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Etiqueta. Buen ejemplar.
Barcelona, edit. Fontamara 1982. 197p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Etiqueta. Buen ejemplar.
GUERRA DE CATALUÑA - Barcelona 1982
MELO, Fran. Manuel de
Barcelona, edit. Fontamara 1982. 197p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Etiqueta. Buen ejemplar.
Madrid, edit. Castalia, 1980. 471p. 8ºmayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, edit. Castalia, 1980. 471p. 8ºmayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
EL COMENTARIO DE TEXTOS - Madrid 1980
Madrid, edit. Castalia, 1980. 471p. 8ºmayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Caixa Barcelona. 1988. Catàleg. Il·lustracions en b/n. 66p. 4º. Rústica editorial il·lustrada. Llom descolorit. Bon exemplar. Obres artístiques basades en el...
Barcelona, Edit. Caixa Barcelona. 1988. Catàleg. Il·lustracions en b/n. 66p. 4º. Rústica editorial il·lustrada. Llom descolorit. Bon exemplar. Obres artístiques basades en el...
RIBOTS APART. ESCULTURES - Barcelona 1988 - il·lustrat
Barcelona, Edit. Caixa Barcelona. 1988. Catàleg. Il·lustracions en b/n. 66p. 4º. Rústica editorial il·lustrada. Llom descolorit. Bon exemplar. Obres artístiques basades en el...
Barcelona, Edit. Galeria A. Ramon. 1998. Catàleg. Il·lustracions en color. 24p. 4º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Galeria A. Ramon. 1998. Catàleg. Il·lustracions en color. 24p. 4º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ANTONI ROSELLÓ. ESCULTURES I DIBUIXOS - Barcelona 1998 - Il·lustrat
ROSELLÓ, Antoni
Barcelona, Edit. Galeria A. Ramon. 1998. Catàleg. Il·lustracions en color. 24p. 4º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Galeria Salvador Riera. 1991.Catàleg. Il·lustracions en color. 35p. 4º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Galeria Salvador Riera. 1991.Catàleg. Il·lustracions en color. 35p. 4º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
TOM CARR - Barcelona 1991 - Molt il·lustrat
CARR, Tom
Barcelona, Edit. Galeria Salvador Riera. 1991.Catàleg. Il·lustracions en color. 35p. 4º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Dau al Set Galeria d'Art, 1982. Nombroses il·lustracions en color. Text Robert Saladrigas. Catàleg. s/p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Dau al Set Galeria d'Art, 1982. Nombroses il·lustracions en color. Text Robert Saladrigas. Catàleg. s/p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
JOSEP I JORDI SERRA. CERÀMIQUES DE REFLEXES METÀL·LIQUES - Barcelona 1982 - Il·lustrat
SERRA, Josep i Jordi
Barcelona, Dau al Set Galeria d'Art, 1982. Nombroses il·lustracions en color. Text Robert Saladrigas. Catàleg. s/p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Col. Arquitectes Barcelona, 1989. Carpeta amb sis plecs desplegables. Nombroses il·lustracions en color i negre s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, amb...
Barcelona, Edit. Col. Arquitectes Barcelona, 1989. Carpeta amb sis plecs desplegables. Nombroses il·lustracions en color i negre s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, amb...
IMATGES 1988-1990 COAC - Barcelona 1989 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Col. Arquitectes Barcelona, 1989. Carpeta amb sis plecs desplegables. Nombroses il·lustracions en color i negre s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, amb...
Barcelona, Edit. Teide, 1984. 60 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Leve resto doblez. Muy buen ejemplar. 1a edición. Primera edició. 1st edition. First edition.
Barcelona, Edit. Teide, 1984. 60 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Leve resto doblez. Muy buen ejemplar. 1a edición. Primera edició. 1st edition. First edition.
EL PROCESO HISTÓRICO DEL CONSTITUCIONALISMO ESPAÑOL 1808-1974 - N. 6. Amadeo I de Saboya y la primera repñublica - Barcelona 19
Barcelona, Edit. Teide, 1984. 60 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Leve resto doblez. Muy buen ejemplar. 1a edición. Primera edició. 1st edition. First edition.
Barcelona, Edicions 62, 1968. 301p. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta ilustrada. Ex libris. Inscripció antic propietari. Molt bon exemplar. 1ª edición en català. 1st...
Barcelona, Edicions 62, 1968. 301p. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta ilustrada. Ex libris. Inscripció antic propietari. Molt bon exemplar. 1ª edición en català. 1st...
BILLAR A DOS QUARTS DE DEU - Barcelona 1968 - 1ª edició en català
BÖLL, Heinrich
Barcelona, Edicions 62, 1968. 301p. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta ilustrada. Ex libris. Inscripció antic propietari. Molt bon exemplar. 1ª edición en català. 1st...
Lisboa, Edit. Aillaud & Bertrand, s/f. Subsídios para a História da Sociedade Portuguesa (1908-1911). Por. da Academia de Sciencias de Lisboa e da Academia Brasileira de...
Lisboa, Edit. Aillaud & Bertrand, s/f. Subsídios para a História da Sociedade Portuguesa (1908-1911). Por. da Academia de Sciencias de Lisboa e da Academia Brasileira de...
EM REDOR DE UM GRANDE DRAMA - Lisboa co. 1911
MALHEIRO, Carlos
Lisboa, Edit. Aillaud & Bertrand, s/f. Subsídios para a História da Sociedade Portuguesa (1908-1911). Por. da Academia de Sciencias de Lisboa e da Academia Brasileira de...
Barcelona, Entregas de Poesía, 195... Pliego del nº 11. 4º mayor. 4 hojas sin numerar en papel de hilo. Levísimos cortes en los bordes. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Entregas de Poesía, 195... Pliego del nº 11. 4º mayor. 4 hojas sin numerar en papel de hilo. Levísimos cortes en los bordes. Muy buen ejemplar.
CANCIONES A MELISA - Entregas de Poesía co. 1950 - Papel de hilo
GONZÁLEZ, Fray Diego
Barcelona, Entregas de Poesía, 195... Pliego del nº 11. 4º mayor. 4 hojas sin numerar en papel de hilo. Levísimos cortes en los bordes. Muy buen ejemplar.
MELO, Fran. Manuel de
ROSELLÓ, Antoni
CARR, Tom
SERRA, Josep i Jordi
BÖLL, Heinrich
MALHEIRO, Carlos
GONZÁLEZ, Fray Diego