Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1993. Nombroses il·lustracions en color. 71p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1993. Nombroses il·lustracions en color. 71p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ANTONI CLAVÉ - Barcelona 1993 - Molt il·lustrat
CLAVÉ, Antoni
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1993. Nombroses il·lustracions en color. 71p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fundació Vila Casas, 2012. Text de Daniel Giralt Miracle. Nombroses il·lustracios en color. 96 p. Petit 8è quadrat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon...
Barcelona, Edit. Fundació Vila Casas, 2012. Text de Daniel Giralt Miracle. Nombroses il·lustracios en color. 96 p. Petit 8è quadrat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon...
CARRAL / ANZANO. L'EXPERIÈNCIA DE DIALOGAR - Barcelona 2012 - Il·lustrat
CARRAL - ANZANO - Daniel Giralt Miracle
Barcelona, Edit. Fundació Vila Casas, 2012. Text de Daniel Giralt Miracle. Nombroses il·lustracios en color. 96 p. Petit 8è quadrat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon...
New York. Edit. ArtNews, 2007. Numerosas ilustraciones en color. 232 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. The World's Top 200 Collectors. Picasso's Stalin vs....
New York. Edit. ArtNews, 2007. Numerosas ilustraciones en color. 232 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. The World's Top 200 Collectors. Picasso's Stalin vs....
ARTNEWS. Summer 2007- THE WORLD'S TOP 200 COLLECTORS - New York 2007 - Ilustrado - Book in english
(Picasso, Warhol, etc.)
New York. Edit. ArtNews, 2007. Numerosas ilustraciones en color. 232 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. The World's Top 200 Collectors. Picasso's Stalin vs....
Barcelona, Edit. Serra d'Or, 1984. Nombroses il·lustracions en b/n. 173 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb petit séc a la coberta. Molt bon exemplar. Número de celebració...
Barcelona, Edit. Serra d'Or, 1984. Nombroses il·lustracions en b/n. 173 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb petit séc a la coberta. Molt bon exemplar. Número de celebració...
SERRA D'OR 301. Vint-i-cinc anys - Barcelona octubre 1984 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Serra d'Or, 1984. Nombroses il·lustracions en b/n. 173 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb petit séc a la coberta. Molt bon exemplar. Número de celebració...
Paris. Edit. Le Monde, 1994. Numerosas ilustraciones en b/n. 52 p. 4º mayor. Rústica editoria algo rozada. Buen ejemplar. Livre en français. Reproduce 50 portadas de números...
Paris. Edit. Le Monde, 1994. Numerosas ilustraciones en b/n. 52 p. 4º mayor. Rústica editoria algo rozada. Buen ejemplar. Livre en français. Reproduce 50 portadas de números...
LE MONDE. Special 50e anniversaire - Paris 1994 - Ilustrado - Livre en français
Paris. Edit. Le Monde, 1994. Numerosas ilustraciones en b/n. 52 p. 4º mayor. Rústica editoria algo rozada. Buen ejemplar. Livre en français. Reproduce 50 portadas de números...
México. Edit. Siglo Veintiuno, 1990. 164 p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo deslucida. Subrayados en rotulador. Buen ejemplar. Dedicatoria autógrafa de la autora.
México. Edit. Siglo Veintiuno, 1990. 164 p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo deslucida. Subrayados en rotulador. Buen ejemplar. Dedicatoria autógrafa de la autora.
DOS MEDIOS ENTRE DOS MEDIOS. Sobre la representación y sus dualidades - México 1990
BLOCK DE BEHAR, Lisa
México. Edit. Siglo Veintiuno, 1990. 164 p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo deslucida. Subrayados en rotulador. Buen ejemplar. Dedicatoria autógrafa de la autora.
Tarragona, Viena Edicions, 2006. Nombroses il·lustarcions en color. 158 p. 2 f. Gran 4t. Tela editorial amb sobrecoberta. Paper setinat. Molt bon exemplar. Traducció del text en...
Tarragona, Viena Edicions, 2006. Nombroses il·lustarcions en color. 158 p. 2 f. Gran 4t. Tela editorial amb sobrecoberta. Paper setinat. Molt bon exemplar. Traducció del text en...
CORBELLA. DE LA PINTURA EXISTENCIAL A L'ESSENCIAL - Tarragona 2006 - Il·lustrat
Corbella, Domènec - MARTÍ, Joan
Tarragona, Viena Edicions, 2006. Nombroses il·lustarcions en color. 158 p. 2 f. Gran 4t. Tela editorial amb sobrecoberta. Paper setinat. Molt bon exemplar. Traducció del text en...
Palma, Edit. s/e, 1983. Il·lustracions en b/n. 101 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar. Carta pastoral de Teodor Ubeda, bisbe de...
Palma, Edit. s/e, 1983. Il·lustracions en b/n. 101 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar. Carta pastoral de Teodor Ubeda, bisbe de...
MARIA, MARE I MODEL - Palma 1983 - Il·lustrada
UBEDA, Teodor
Palma, Edit. s/e, 1983. Il·lustracions en b/n. 101 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar. Carta pastoral de Teodor Ubeda, bisbe de...
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1990. 116 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1990. 116 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
METODOLOGIA DEL TREBALL TERMINOLÒGIC - Barcelona 1990
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1990. 116 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Madrid, Narcea Edic., 1996. 131 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Sello caucho. Muy buen ejemplar.
Madrid, Narcea Edic., 1996. 131 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Sello caucho. Muy buen ejemplar.
MI ÚNICA NOSTALGIA - Madrid 1996
BOADA, Jaume
Madrid, Narcea Edic., 1996. 131 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Sello caucho. Muy buen ejemplar.
Paris. Edit. De l'Enterprise Moderne, 1958. 138 p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo deslucida. Buen ejemplar. Livre en français.
Paris. Edit. De l'Enterprise Moderne, 1958. 138 p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo deslucida. Buen ejemplar. Livre en français.
UNE TECHNIQUE EFFICACE: LA PERSUASION - Paris 1958 - Livre en français
BOUSQUIÉ, G.
Paris. Edit. De l'Enterprise Moderne, 1958. 138 p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo deslucida. Buen ejemplar. Livre en français.
Tokyo. Edit. National Museum Of Western Art, 2008. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 280 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en japonés. Book in...
Tokyo. Edit. National Museum Of Western Art, 2008. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 280 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en japonés. Book in...
LA VENERE DI URBINO. Mito e immagine di una Dea dall'antichità al Rinascimento - Tokyo 2008 - Ilustrado - Book in Japanese
Tokyo. Edit. National Museum Of Western Art, 2008. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 280 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en japonés. Book in...
CARRAL - ANZANO - Daniel Giralt Miracle
(Picasso, Warhol, etc.)
BLOCK DE BEHAR, Lisa
Corbella, Domènec - MARTÍ, Joan