Paris, Edit. Maison Mame, 1963. 360p. 8ºmayor. Rústica editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. Livre en français.
Paris, Edit. Maison Mame, 1963. 360p. 8ºmayor. Rústica editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. Livre en français.
INITIATION À LA PSYCHOLOGIE DYNAMIQUE - Paris 1963 - Livre en français.
CRUCHON, Georges
Paris, Edit. Maison Mame, 1963. 360p. 8ºmayor. Rústica editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. Livre en français.
Paris, Edit. Felix Alcan, 1934. 178p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Lomo levemente rozado. Buen ejemplar. Livre en français.
Paris, Edit. Felix Alcan, 1934. 178p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Lomo levemente rozado. Buen ejemplar. Livre en français.
L'ARRIVISME. Essai de psychologie concrète - Paris 1934
OSSIP-LOURIÉ
Paris, Edit. Felix Alcan, 1934. 178p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Lomo levemente rozado. Buen ejemplar. Livre en français.
Tarragona, Edit. Ajunt. Tarragona, 2006. Nombroses fotografies en b/n fora text de pep escoda. s/p. 8è menor quadrat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Tarragona, Edit. Ajunt. Tarragona, 2006. Nombroses fotografies en b/n fora text de pep escoda. s/p. 8è menor quadrat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CHAR3 POESIA I METAMORFOSI - Tarragona 2006 - Il·lustrat
ESCODA, Pep
Tarragona, Edit. Ajunt. Tarragona, 2006. Nombroses fotografies en b/n fora text de pep escoda. s/p. 8è menor quadrat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Beaumont-de-Lomagne, Edit. DIFFUPA, 1984. Realitzat pels extoxicòmans de l'Associació El Patriarca. 36p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar....
Beaumont-de-Lomagne, Edit. DIFFUPA, 1984. Realitzat pels extoxicòmans de l'Associació El Patriarca. 36p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar....
POESIA HOME - Beaumont-de-Lomagne 1984 - Il·lustrat - Llibre en català i castellà
ENGELMAJER, Lucien J.
Beaumont-de-Lomagne, Edit. DIFFUPA, 1984. Realitzat pels extoxicòmans de l'Associació El Patriarca. 36p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar....
Barcelona, Edit. Ámbito Literario, 1979. 102p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Dedicatoria autógrafa del autor. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Ámbito Literario, 1979. 102p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Dedicatoria autógrafa del autor. Muy buen ejemplar.
ESPEJOS EN EL FONDO DEL VASO - Barcelona 1979 - Dedicado
MENA, Francisco
Barcelona, Edit. Ámbito Literario, 1979. 102p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Dedicatoria autógrafa del autor. Muy buen ejemplar.
Barcelona, s/e., 1986. Il·lustracions en b/n. 83p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, s/e., 1986. Il·lustracions en b/n. 83p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
400 ANYS DE PRESÈNCIA A CATALUNYA 1586-1986. CARMELITES DESCALÇOS - Barcelona 1986 - Il·lustrat
Barcelona, s/e., 1986. Il·lustracions en b/n. 83p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fund. Mos. Josep Sanabre, 1977. Arxiver, historiador, periodista. Il·lustracions en b/n. 90 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar
Barcelona, Edit. Fund. Mos. Josep Sanabre, 1977. Arxiver, historiador, periodista. Il·lustracions en b/n. 90 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar
MN. JOSEP SANABRE. BIOGRAFIA I RECORDANCES D'AMISTAT - Barcelona 1977
SANABRE, Mn. Josep
Barcelona, Edit. Fund. Mos. Josep Sanabre, 1977. Arxiver, historiador, periodista. Il·lustracions en b/n. 90 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar
Barcelona, 1994. 140 p. 2 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, 1994. 140 p. 2 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
ANÀFORA DE BARCELONA i altres pregàries (Missa del segle IV) - Barcelona 1994 - 1ª edició
Barcelona, 1994. 140 p. 2 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Plaza Janés, 1980. Novelistas del Día. 218 p. 3 h. 8º. Cubiertas originales levemente rozadas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. Primera edición. 1st edition. First...
Barcelona, Plaza Janés, 1980. Novelistas del Día. 218 p. 3 h. 8º. Cubiertas originales levemente rozadas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. Primera edición. 1st edition. First...
DIÁLOGO EN RE MAYOR - Barcelona 1980 - 1ª edición
TOMEO, Javier
Barcelona, Plaza Janés, 1980. Novelistas del Día. 218 p. 3 h. 8º. Cubiertas originales levemente rozadas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. Primera edición. 1st edition. First...
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1994. Il·lustracions en color i negre.189p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1994. Il·lustracions en color i negre.189p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LA CATÀSTROFE I EL CATASTROFISME - Barcelona 1994 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1994. Il·lustracions en color i negre.189p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Curial, 1984. Unes 100 p. aprox. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. George Trakl, Poemes, traduïts per Feliu Formosa, cartes...
Barcelona, Edit. Curial, 1984. Unes 100 p. aprox. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. George Trakl, Poemes, traduïts per Feliu Formosa, cartes...
ELS MARGES. Revista de Llengua i Literatura. Núm. 34 - Barcelona maig 1986
(Trakl, Eugeni d'Ors, Salvador Espriu, etc.)
Barcelona, Edit. Curial, 1984. Unes 100 p. aprox. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. George Trakl, Poemes, traduïts per Feliu Formosa, cartes...
Barcelona, Edit. B, 1995. 626p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. B, 1995. 626p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
XAMAN - Barcelona 1995 - 1ª edició en català
GORDON, Noah
Barcelona, Edit. B, 1995. 626p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
CRUCHON, Georges
OSSIP-LOURIÉ
ESCODA, Pep
ENGELMAJER, Lucien J.
MENA, Francisco
SANABRE, Mn. Josep
TOMEO, Javier
(Trakl, Eugeni d'Ors, Salvador Espriu, etc.)
GORDON, Noah