Modena, Stem Mucchi Editora, 1969. CULTURA NEOLATINA. Bollettino dell'istituto di filologia romanza della Università di Roma. Estratto dal fasc. 1-2, vol. XXIX - 33p. 4t....
Modena, Stem Mucchi Editora, 1969. CULTURA NEOLATINA. Bollettino dell'istituto di filologia romanza della Università di Roma. Estratto dal fasc. 1-2, vol. XXIX - 33p. 4t....
CONSIDERAZIONI SUL LATINO DI SPAGNA DEL SECOLO IV - Modena 1969
SCUDIERI RUGGIERI, Jole - RONCAGLIA, A. (dir.)
Modena, Stem Mucchi Editora, 1969. CULTURA NEOLATINA. Bollettino dell'istituto di filologia romanza della Università di Roma. Estratto dal fasc. 1-2, vol. XXIX - 33p. 4t....
Madrid, Real Academia de Bellas Artes de San Fernando, 1959. Discurso leído por el Sr. D. Joaquín Mª de Navascués y de Juan el día 8 de febrero de 1959, con motivo de su...
Madrid, Real Academia de Bellas Artes de San Fernando, 1959. Discurso leído por el Sr. D. Joaquín Mª de Navascués y de Juan el día 8 de febrero de 1959, con motivo de su...
APORTACIONES A LA MUSEOGRAFÍA ESPAÑOLA - Madrid 1959 - Ilustrado
NAVASCUÉS , Joaquín - YAMOZ, José
Madrid, Real Academia de Bellas Artes de San Fernando, 1959. Discurso leído por el Sr. D. Joaquín Mª de Navascués y de Juan el día 8 de febrero de 1959, con motivo de su...
Barcelona, Edit. Barcino, 1978. Els nostres clàssics 114. A cura de Josep Perarnau. 242 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl deslluïda. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Barcino, 1978. Els nostres clàssics 114. A cura de Josep Perarnau. 242 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl deslluïda. Bon exemplar.
CORRESPONDÈNCIA POLÍTICA (vol. I) - Barcelona 1978
MALLA, Felip de
Barcelona, Edit. Barcino, 1978. Els nostres clàssics 114. A cura de Josep Perarnau. 242 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl deslluïda. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Nauta, 1975. Nombroses il·lustracions en color. 445 p. 4t major. Guaflex editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. Índex: Lleida capital. Lleida província....
Barcelona, Edit. Nauta, 1975. Nombroses il·lustracions en color. 445 p. 4t major. Guaflex editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. Índex: Lleida capital. Lleida província....
DOLÇA CATALUNYA (vol. II) - Barcelona 1975 - Molt il·lustrat
(Tarragona, Lleida)
Barcelona, Edit. Nauta, 1975. Nombroses il·lustracions en color. 445 p. 4t major. Guaflex editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. Índex: Lleida capital. Lleida província....
Barcelona, Edit. Nauta, 1975. Nombroses il·lustracions en color. 445 p. 4t major. Guaflex editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. Índex: Barcelona capital. Barcelona província....
Barcelona, Edit. Nauta, 1975. Nombroses il·lustracions en color. 445 p. 4t major. Guaflex editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. Índex: Barcelona capital. Barcelona província....
DOLÇA CATALUNYA (vol. I) - Barcelona 1975 - Molt il·lustrat
(Barcelona, Girona)
Barcelona, Edit. Nauta, 1975. Nombroses il·lustracions en color. 445 p. 4t major. Guaflex editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. Índex: Barcelona capital. Barcelona província....
Barcelona, Edit. ACEC, 2001. 45p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Libro en catalán y español. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. ACEC, 2001. 45p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Libro en catalán y español. Muy buen ejemplar.
HOMENAJE A VÍCTOR MORA - Barcelona 2001
MORA, Víctor
Barcelona, Edit. ACEC, 2001. 45p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Libro en catalán y español. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Editorial Planeta, 1996. Algunas ilustraciones en b/n. 198p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Editorial Planeta, 1996. Algunas ilustraciones en b/n. 198p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar.
UN SIGLO DE ATENTADOS REALES - Barcelona 1996 - Ilustrado
CANTAVELLA, Juan
Barcelona, Editorial Planeta, 1996. Algunas ilustraciones en b/n. 198p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edicions Proa, 2003. Col. Beta. 250p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions Proa, 2003. Col. Beta. 250p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
LA PREGÀRIA DEL DIABLE - Barcelona 2003
CABRÉ, Jordi
Barcelona, Edicions Proa, 2003. Col. Beta. 250p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions Proa, 2004. 251p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions Proa, 2004. 251p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
ÀNIMA DE LLOP. Història d'un remença - Barcelona 2004
CAPDEVILA, Llorenç
Barcelona, Edicions Proa, 2004. 251p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Columna Edicions, 1994. 192p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Columna Edicions, 1994. 192p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
LA LLÀGRIMA D'ATENEA - Barcelona 1994
BORRELL, Joaquim
Barcelona, Columna Edicions, 1994. 192p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Editorial Argos Vergara, 1984. Algunes il·lustracions en b/n. 166p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Editorial Argos Vergara, 1984. Algunes il·lustracions en b/n. 166p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
CONVERSES AMB MIQUEL ROCA I JUNYENT. Un examen de la situació política actual - Barcelona 1984 - Il·lustrat
PAPELL, Antonio
Barcelona, Editorial Argos Vergara, 1984. Algunes il·lustracions en b/n. 166p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Prades, Edit. Guide Touristique "Conflent", 1967. Ilustraciones en b/n. 23 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en francés. Book in french. Livre en...
Prades, Edit. Guide Touristique "Conflent", 1967. Ilustraciones en b/n. 23 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en francés. Book in french. Livre en...
MARCÈVOL - Prades 1967 - Ilustrado
CAZES, Abbé Albert
Prades, Edit. Guide Touristique "Conflent", 1967. Ilustraciones en b/n. 23 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en francés. Book in french. Livre en...
SCUDIERI RUGGIERI, Jole - RONCAGLIA, A. (dir.)
NAVASCUÉS , Joaquín - YAMOZ, José
MALLA, Felip de
(Tarragona, Lleida)
(Barcelona, Girona)
MORA, Víctor
CANTAVELLA, Juan
CABRÉ, Jordi
CAPDEVILA, Llorenç
BORRELL, Joaquim
PAPELL, Antonio
CAZES, Abbé Albert