Barcelona, Ediciones Polígrafa, 2001. Numerosas ilustraciones en negro y color. 296 p. Folio cuadrado. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel satinado. Muy buen...
Barcelona, Ediciones Polígrafa, 2001. Numerosas ilustraciones en negro y color. 296 p. Folio cuadrado. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel satinado. Muy buen...
MARKUS LÜPERTZ - Barcelona 2001 - Muy ilustrado
Lüpertz, Markus - GOHR, Siegfried
Barcelona, Ediciones Polígrafa, 2001. Numerosas ilustraciones en negro y color. 296 p. Folio cuadrado. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel satinado. Muy buen...
Paris, Fayard, 1997. Traduit du polonais par Laurence Dyèvre. 407 p. 4º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Libro en francés....
Paris, Fayard, 1997. Traduit du polonais par Laurence Dyèvre. 407 p. 4º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Libro en francés....
ABÉCÉDAIRE - Paris 1997
MILOSZ, Czeslaw
Paris, Fayard, 1997. Traduit du polonais par Laurence Dyèvre. 407 p. 4º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Libro en francés....
Vigo, Xerais, 2002. 209 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. Libro en gallego.
Vigo, Xerais, 2002. 209 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. Libro en gallego.
AS CHAMADAS PERDIDAS - Vigo 2002 - 1ª edición
RIVAS, Manuel
Vigo, Xerais, 2002. 209 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. Libro en gallego.
Barcelona, Edicions Proa, 1989. A tot vent. Traducció de Xavier Moral. 512 p. 4º menor. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions Proa, 1989. A tot vent. Traducció de Xavier Moral. 512 p. 4º menor. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
SENYALS DE FOC - Barcelona 1989
SENA, Jorge de
Barcelona, Edicions Proa, 1989. A tot vent. Traducció de Xavier Moral. 512 p. 4º menor. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Península, 2000. Col. Atalaya, 57. 552 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Península, 2000. Col. Atalaya, 57. 552 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
VERBALIA - Barcelona 2000 - 1ª edición en español
SERRA, Màrius
Barcelona, Península, 2000. Col. Atalaya, 57. 552 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Empuries, 2002. Col. Biblioteca Universal, 165. 131 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1ª edició. 1st edition....
Barcelona, Empuries, 2002. Col. Biblioteca Universal, 165. 131 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1ª edició. 1st edition....
VERBALIA.COM - Barcelona 2002 - 1a edició - Dedicat
SERRA, Màrius
Barcelona, Empuries, 2002. Col. Biblioteca Universal, 165. 131 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1ª edició. 1st edition....
Barcelona, Empuries, 2004. Col. Narrativa, 234. 237 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Empuries, 2004. Col. Narrativa, 234. 237 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
DE COM S'ESCRIU UNA NOVEL·LA - Barcelona 2004 - 1a edició
SERRA, Màrius
Barcelona, Empuries, 2004. Col. Narrativa, 234. 237 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Planeta, 2006. Traducción de Roser Berdagué. 388 p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. Signado...
Barcelona, Planeta, 2006. Traducción de Roser Berdagué. 388 p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. Signado...
PATRAÑA - Barcelona 2006 - 1ª edición en español - Dedicado
SERRA, Màrius
Barcelona, Planeta, 2006. Traducción de Roser Berdagué. 388 p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. Signado...
Barcelona, Edicions 62, 2003. Col. El Balancí, 460. 188 p. 4t menor. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st...
Barcelona, Edicions 62, 2003. Col. El Balancí, 460. 188 p. 4t menor. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st...
COM ELS CRANCS - Barcelona 2003 - 1a edició en català
GRASS, Günter
Barcelona, Edicions 62, 2003. Col. El Balancí, 460. 188 p. 4t menor. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st...
Barcelona, Edicions 62, 2001. Col. El Balancí, 426. 453 p. 4t menor. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st...
Barcelona, Edicions 62, 2001. Col. El Balancí, 426. 453 p. 4t menor. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st...
QUADERNS DE LANZAROTE II (1996-1997) - Barcelona 2001 - 1a edició en català
SARAMAGO, José
Barcelona, Edicions 62, 2001. Col. El Balancí, 426. 453 p. 4t menor. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st...
Barcelona, Edicions 62, 2004. Col. El Balancí, 490. Traducció de Xavier Pàmies. 282 p. 4t menor. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. 1a...
Barcelona, Edicions 62, 2004. Col. El Balancí, 490. Traducció de Xavier Pàmies. 282 p. 4t menor. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. 1a...
ASSAIG SOBRE LA LUCIDESA - Barcelona 2004 - 1a edició en català
SARAMAGO, José
Barcelona, Edicions 62, 2004. Col. El Balancí, 490. Traducció de Xavier Pàmies. 282 p. 4t menor. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. 1a...
Barcelona-París, Fundació Caixa Catalunya - Cité de la musique, 2007. Amb CD inclòs. Fotografies en b/n. 282 p. 4t. Cartoné editorial il·lustrat. Bon paper. Molt bon exemplar,...
Barcelona-París, Fundació Caixa Catalunya - Cité de la musique, 2007. Amb CD inclòs. Fotografies en b/n. 282 p. 4t. Cartoné editorial il·lustrat. Bon paper. Molt bon exemplar,...
LA MÚSICA I EL III REICH. De Bayreuth a Terezin - Barcelona-París 2007 - Il·lustrat - Amb CD
Barcelona-París, Fundació Caixa Catalunya - Cité de la musique, 2007. Amb CD inclòs. Fotografies en b/n. 282 p. 4t. Cartoné editorial il·lustrat. Bon paper. Molt bon exemplar,...
Lüpertz, Markus - GOHR, Siegfried
MILOSZ, Czeslaw
RIVAS, Manuel
SENA, Jorge de
SERRA, Màrius
SERRA, Màrius
SERRA, Màrius
SERRA, Màrius
GRASS, Günter
SARAMAGO, José
SARAMAGO, José