Barcelona, Edit. Curial, 1984. Biblioteca de Cultura Catalana. 265p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Curial, 1984. Biblioteca de Cultura Catalana. 265p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ESCRIPTORS I EDITORS DEL NOU-CENTS - Barcelona 1984
MANENT, Albert
Barcelona, Edit. Curial, 1984. Biblioteca de Cultura Catalana. 265p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Proa, 2001. Col. Beta. 338p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapa. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 2001. Col. Beta. 338p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapa. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
NÚVOLS COM - Barcelona 2001 - 1ª edició
MIRALLES, Esteve
Barcelona, Edit. Proa, 2001. Col. Beta. 338p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapa. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, edic 62, 2000. Coberta d'Enric Jardí. 479p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edic 62, 2000. Coberta d'Enric Jardí. 479p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
EDICIONS 62. 40 ANYS DE LLIBRES EN CATALÀ. CATÀLEG GENERAL 1962- 2002 - Barcelona 2002
Barcelona, edic 62, 2000. Coberta d'Enric Jardí. 479p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
València, Edit. 3i4, 1999. 220p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada.Molt bon exemplar.
València, Edit. 3i4, 1999. 220p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada.Molt bon exemplar.
RESSONÀNCIES ORIENTALS (Budisme, Taoisme i literatura) - València 1999
BALAGUER, Enric
València, Edit. 3i4, 1999. 220p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada.Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Assoc. per a les Arts Univ. Vic, 1992. 62p. 8è. Rústica editorial una mica gastada. Molt bon exemplar. Textos de Pep Blay, Julià Guilamon, Antoni Clapés, Glòria...
Vic, Edit. Assoc. per a les Arts Univ. Vic, 1992. 62p. 8è. Rústica editorial una mica gastada. Molt bon exemplar. Textos de Pep Blay, Julià Guilamon, Antoni Clapés, Glòria...
ENTORN DE LES LITERATURES SUBMERGIDES - Vic 1992
(Julià Guillamon, Antoni Clapés, etc.)
Vic, Edit. Assoc. per a les Arts Univ. Vic, 1992. 62p. 8è. Rústica editorial una mica gastada. Molt bon exemplar. Textos de Pep Blay, Julià Guilamon, Antoni Clapés, Glòria...
Barcelona, Edicions 62-Els llibres de l'Escorpí-Poesia,88, 1984. 72 p. 6 f. Petit 8è. Rústica editorial tipogràfica. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
Barcelona, Edicions 62-Els llibres de l'Escorpí-Poesia,88, 1984. 72 p. 6 f. Petit 8è. Rústica editorial tipogràfica. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
ANGLE DE LLUM - Barcelona 1984 - 1ª ed.
RAFOLS CASAMADA, Albert
Barcelona, Edicions 62-Els llibres de l'Escorpí-Poesia,88, 1984. 72 p. 6 f. Petit 8è. Rústica editorial tipogràfica. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
Barcelona, Editorial Seix Barral, 1994. Col. Biblioteca Breve. 221p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Editorial Seix Barral, 1994. Col. Biblioteca Breve. 221p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
ESCENAS DE CINE MUDO - Barcelona 1994 - 1ª ed.
LLAMAZARES, Julio
Barcelona, Editorial Seix Barral, 1994. Col. Biblioteca Breve. 221p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Editorial Anagrama, 1974. Serie Informal nº 22. 144 p. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Editorial Anagrama, 1974. Serie Informal nº 22. 144 p. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
CUESTIONES MARXISTAS - Barcelona 1974 - 1ª edición
VÁZQUEZ MONTALBÁN, Manuel
Barcelona, Editorial Anagrama, 1974. Serie Informal nº 22. 144 p. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Gran Teatre del Liceu, 2002. Nombroses il·lustracions en b/n fora text. 125 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. First...
Barcelona, Edit. Gran Teatre del Liceu, 2002. Nombroses il·lustracions en b/n fora text. 125 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. First...
ANTONI RAS RIGAU. FOTÒGRAFS DEL LICEU (Edició polilingüe) - Barcelona 2002 - Molt il·lustrat.
Ras Rigau, Antoni
Barcelona, Edit. Gran Teatre del Liceu, 2002. Nombroses il·lustracions en b/n fora text. 125 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. First...
Barcelona, Edit. Lumen, 1979. 95p. 2f. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb arrugues a la coberta anterior. Vores un pèl gastades.Bon exemplar. 1a edició. First edition....
Barcelona, Edit. Lumen, 1979. 95p. 2f. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb arrugues a la coberta anterior. Vores un pèl gastades.Bon exemplar. 1a edició. First edition....
LES GESTES ESSENCIALS - Barcelona 1979 - 1ª edició - Dedicat
CARRERA, Anton
Barcelona, Edit. Lumen, 1979. 95p. 2f. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb arrugues a la coberta anterior. Vores un pèl gastades.Bon exemplar. 1a edició. First edition....
Barcelona, Edit. Pirene, 1992. Il·lustracions en b/n fora text. 109 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Pirene, 1992. Il·lustracions en b/n fora text. 109 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LA FURA DELS BAUS - Barcelona 1992 - Molt il·lustrat
La Fura del Baus - TORRE, Albert de la
Barcelona, Edit. Pirene, 1992. Il·lustracions en b/n fora text. 109 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Editorial Pòrtic, 1971. Introduïda per Manuel de Pedrolo amb un llarg poema. Retrats de Viladot i Pedrolo per Lluís Trepat. Nombroses il·lustracions en b/n. Poemes...
Barcelona, Editorial Pòrtic, 1971. Introduïda per Manuel de Pedrolo amb un llarg poema. Retrats de Viladot i Pedrolo per Lluís Trepat. Nombroses il·lustracions en b/n. Poemes...
POESIA T/47 - Barcelona 1971 - Poemes visuals - 1ª ed.
VILADOT, Guillem - Pr. Manuel de Pedrolo
Barcelona, Editorial Pòrtic, 1971. Introduïda per Manuel de Pedrolo amb un llarg poema. Retrats de Viladot i Pedrolo per Lluís Trepat. Nombroses il·lustracions en b/n. Poemes...
MANENT, Albert
MIRALLES, Esteve
BALAGUER, Enric
(Julià Guillamon, Antoni Clapés, etc.)
RAFOLS CASAMADA, Albert
LLAMAZARES, Julio
VÁZQUEZ MONTALBÁN, Manuel
Ras Rigau, Antoni
CARRERA, Anton
La Fura del Baus - TORRE, Albert de la
VILADOT, Guillem - Pr. Manuel de Pedrolo