Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1983. Il·lustracions en color i negre. 59 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1983. Il·lustracions en color i negre. 59 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
IMATGE GRÀFICA DE LA SENYALITZACIÓ EXTERIOR - Barcelona 1983 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 1983. Il·lustracions en color i negre. 59 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Artigràfica, 1979. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 177 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Artigràfica, 1979. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 177 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
OLOT, TEMPS DE RUPTURA - Barcelona 1979 - Il·lustrat
JANER, Eulàlia - MIRALLES, Francesc
Barcelona, Edit. Artigràfica, 1979. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 177 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Juventud, 1995. 340 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Juventud, 1995. 340 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
SALAMMBÓ - Barcelona 1995
FLAUBERT, Gustave
Barcelona, Edit. Juventud, 1995. 340 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Edhasa, 2005. EDHASA 60 años. Numerosas ilustraciones en color de J. Sábat. s/p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Edhasa, 2005. EDHASA 60 años. Numerosas ilustraciones en color de J. Sábat. s/p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
MMVI. AÑO SABÁTICO - Barcelona 2005 - Muy ilustrado
SÁBAT, Jordi
Barcelona, Edit. Edhasa, 2005. EDHASA 60 años. Numerosas ilustraciones en color de J. Sábat. s/p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Laie, 2018. Selecció de Jordi Coca.50 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Laie, 2018. Selecció de Jordi Coca.50 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
PEDRA DE TOC. Selecció de Jordi Coca - Barcelona 2018
CAPMANY, M. Aurèlia
Barcelona, Edit. Laie, 2018. Selecció de Jordi Coca.50 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. PEN Cat., 2008. 70 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First Edition. Llibre en català i anglès....
Barcelona, Edit. PEN Cat., 2008. 70 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First Edition. Llibre en català i anglès....
QUI TÉ POR DE LA LITERATURA? WHO'S AFRAID OF LITERATURE? - Barcelona 2008
Comadira, N. - Skrabec, S.
Barcelona, Edit. PEN Cat., 2008. 70 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First Edition. Llibre en català i anglès....
Madrid, Edit. Palacio de Velazquez, 1981. Numerosas ilustraciones en b/n. 180 + 97 p. 4º. Rústica editorial ilustrada con estuche de cartoné algo deslucido. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Palacio de Velazquez, 1981. Numerosas ilustraciones en b/n. 180 + 97 p. 4º. Rústica editorial ilustrada con estuche de cartoné algo deslucido. Buen ejemplar.
IMAGEN ROMANTICA DE ESPAÑA (2 vol. - Completo) - Madrid 1981 - Ilustrado
Madrid, Edit. Palacio de Velazquez, 1981. Numerosas ilustraciones en b/n. 180 + 97 p. 4º. Rústica editorial ilustrada con estuche de cartoné algo deslucido. Buen ejemplar.
Saint Etienne, Edit. PUS-E., 2000. Ilustraciones en b/n. 359 p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar. "Grapheïn" : ce terme grec, dès...
Saint Etienne, Edit. PUS-E., 2000. Ilustraciones en b/n. 359 p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar. "Grapheïn" : ce terme grec, dès...
FIGURES DU GRAPHEÏN. Arts plastiques. Littérature. Músique - Saint Etienne 2000 - Ilustrado
DUBORGEL, Bruno y otros
Saint Etienne, Edit. PUS-E., 2000. Ilustraciones en b/n. 359 p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar. "Grapheïn" : ce terme grec, dès...
Barcelona, Edit. Ayun. Barcelona, 1973. Ilustraciones en b/n. 89 p. cada tomo. 4º. Tomo I Guaflex editorial con sobrecubierta ilustrada. Tomo II Rústica editorial iloustrada....
Barcelona, Edit. Ayun. Barcelona, 1973. Ilustraciones en b/n. 89 p. cada tomo. 4º. Tomo I Guaflex editorial con sobrecubierta ilustrada. Tomo II Rústica editorial iloustrada....
BIBLIOGRAFÍA GEOGRÁFICA DE LA CIUDAD DE BARCELONA. ( 2 vol. - Completo) - Barcelona 1973 - Ilustrado
Barcelona, Edit. Ayun. Barcelona, 1973. Ilustraciones en b/n. 89 p. cada tomo. 4º. Tomo I Guaflex editorial con sobrecubierta ilustrada. Tomo II Rústica editorial iloustrada....
Barcelona, Edit. Empúries, 1991. Dibuixada en color i manuscrita per Montse Ginesta. 56 p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada, un pèl deslluïda. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Empúries, 1991. Dibuixada en color i manuscrita per Montse Ginesta. 56 p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada, un pèl deslluïda. Bon exemplar.
HERBES I FRUITES PER SEDUIR - Barcelona 1991 - Il·lustrat
GINESTA, Montse
Barcelona, Edit. Empúries, 1991. Dibuixada en color i manuscrita per Montse Ginesta. 56 p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada, un pèl deslluïda. Bon exemplar.
Paris, Edit Girard & Barrère, 1960. Mapa excursionista desplegable, con resto doblez. Interior en buen estado. Escala 1: 50.000. En français. Firma antiguo propietario. Buen...
Paris, Edit Girard & Barrère, 1960. Mapa excursionista desplegable, con resto doblez. Interior en buen estado. Escala 1: 50.000. En français. Firma antiguo propietario. Buen...
CARTE DU MASSIF DU MONT-BLANC - Paris 1960 - Mapa
Paris, Edit Girard & Barrère, 1960. Mapa excursionista desplegable, con resto doblez. Interior en buen estado. Escala 1: 50.000. En français. Firma antiguo propietario. Buen...
Paris, Edit SCAP, 1947 - Mapa excursionista desplegable, con leve resto doblez. Interior en buen estado. Escala 1: 50.000. En français. Buen ejemplar.
Paris, Edit SCAP, 1947 - Mapa excursionista desplegable, con leve resto doblez. Interior en buen estado. Escala 1: 50.000. En français. Buen ejemplar.
MASSIF DU MONT-BLANC. RÉGION SUD-EST. Itinéraires a skis - Paris 1947 - Mapa
Paris, Edit SCAP, 1947 - Mapa excursionista desplegable, con leve resto doblez. Interior en buen estado. Escala 1: 50.000. En français. Buen ejemplar.
JANER, Eulàlia - MIRALLES, Francesc
FLAUBERT, Gustave
SÁBAT, Jordi
CAPMANY, M. Aurèlia
Comadira, N. - Skrabec, S.
DUBORGEL, Bruno y otros
GINESTA, Montse