CHOR PARLAT PER A INFANTS. Díptic. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
CHOR PARLAT PER A INFANTS. Díptic. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
SANTA MISSIÓ DE MOLLET
CHOR PARLAT PER A INFANTS. Díptic. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Madrid, Publicaciones de Estética y Pensamiento, 2003. Fotografías a color y en b/n. 95 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
Madrid, Publicaciones de Estética y Pensamiento, 2003. Fotografías a color y en b/n. 95 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
LÁPIZ Nº 195 - s/l 2005 - Ilustrado
(Macchi, Jorge - McCollum, Allan)
Madrid, Publicaciones de Estética y Pensamiento, 2003. Fotografías a color y en b/n. 95 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
s/l, Socelec, 2005. Fotografías y gráficos a color. 200 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
s/l, Socelec, 2005. Fotografías y gráficos a color. 200 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
ALUMBRADO FUNCIONAL. Ed. 2.0 - s/l 2005 - Ilustrado
s/l, Socelec, 2005. Fotografías y gráficos a color. 200 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Publicació del Col·legi d'Arquitectes de Catalunya, 2004. Edició bilingüe català-anglès. Fotografies a color. 215 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
Barcelona, Publicació del Col·legi d'Arquitectes de Catalunya, 2004. Edició bilingüe català-anglès. Fotografies a color. 215 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
QUADERNS D'ARQUITECTURA I URBANISME. Concurs Internacional d'Habitatge a Catalunya - Barcelona 2004 - Il·lustrat
Barcelona, Publicació del Col·legi d'Arquitectes de Catalunya, 2004. Edició bilingüe català-anglès. Fotografies a color. 215 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
Barcelona, Publicació del Col·legi d'Arquitectes de Catalunya, 2004. Edició bilingüe català-anglès. Fotografies a color. 140 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
Barcelona, Publicació del Col·legi d'Arquitectes de Catalunya, 2004. Edició bilingüe català-anglès. Fotografies a color. 140 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
QUADERNS D'ARQUITECTURA I URBANISME Nº 242 - Barcelona 2004 - Il·lustrat
(Khourian, S. - Porta, J. P. - Ábalos, Iñaki)
Barcelona, Publicació del Col·legi d'Arquitectes de Catalunya, 2004. Edició bilingüe català-anglès. Fotografies a color. 140 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
Barcelona, Publicació del Col·legi d'Arquitectes de Catalunya, 2004. Edició bilingüe català-anglès. Fotografies a color. 158 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
Barcelona, Publicació del Col·legi d'Arquitectes de Catalunya, 2004. Edició bilingüe català-anglès. Fotografies a color. 158 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
QUADERNS D'ARQUITECTURA I URBANISME Nº 244 - Barcelona 2004 - Il·lustrat
(Puente, Moisés - Miralles, Enric - Tagliabue, B.)
Barcelona, Publicació del Col·legi d'Arquitectes de Catalunya, 2004. Edició bilingüe català-anglès. Fotografies a color. 158 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
Martorelles, Edit. Ajuntament Martorelles, 1997. Il·lustracions a dos tintes. s/p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Martorelles, Edit. Ajuntament Martorelles, 1997. Il·lustracions a dos tintes. s/p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
XIXè APLEC DE LA SARDANA MARTORELLES - Martorelles 1997
Martorelles, Edit. Ajuntament Martorelles, 1997. Il·lustracions a dos tintes. s/p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Publicació del Col·legi d'Arquitectes de Catalunya, 2004. Edició bilingüe català-anglès. Fotografies a color. 140 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
Barcelona, Publicació del Col·legi d'Arquitectes de Catalunya, 2004. Edició bilingüe català-anglès. Fotografies a color. 140 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
QUADERNS D'ARQUITECTURA I URBANISME Nº 243 - Barcelona 2004 - Il·lustrat
(Perea, Jorge - Mansilla, Jordi - Kowalsky, Meira)
Barcelona, Publicació del Col·legi d'Arquitectes de Catalunya, 2004. Edició bilingüe català-anglès. Fotografies a color. 140 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
Martorelles, Edit. Ajuntament Martorelles, 1998. Il·lustracions a dos tintes. s/p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Martorelles, Edit. Ajuntament Martorelles, 1998. Il·lustracions a dos tintes. s/p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
XXè APLEC DE LA SARDANA MARTORELLES - Martorelles 1998
Martorelles, Edit. Ajuntament Martorelles, 1998. Il·lustracions a dos tintes. s/p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Martorelles, Edit.Ajuntament Martorelles, 1994. Diptic. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Martorelles, Edit.Ajuntament Martorelles, 1994. Diptic. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Trobada anual de les colles de Ball de Gitanes del Vallès. MARTORELLES 1994
Martorelles, Edit.Ajuntament Martorelles, 1994. Diptic. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Mollet del Vallès, Agelia 2001. Fotografies a color. 30 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Mollet del Vallès, Agelia 2001. Fotografies a color. 30 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
ESTIL MOLLET Nº 3 - Mollet del Vallès 1999 - Il·lustrat
Mollet del Vallès, Agelia 2001. Fotografies a color. 30 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Barcelona, Ediciones de Intervención Cultural, 2001. Fotografías a color. 97 p. 4º . Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Ediciones de Intervención Cultural, 2001. Fotografías a color. 97 p. 4º . Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
EL VIEJO TOPO Nº 159 - Barcelona 2001 - Ilustrada
(Guerín, José Luis - Amin, Samir - Monal, Isabel)
Barcelona, Ediciones de Intervención Cultural, 2001. Fotografías a color. 97 p. 4º . Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
(Macchi, Jorge - McCollum, Allan)
(Khourian, S. - Porta, J. P. - Ábalos, Iñaki)
(Puente, Moisés - Miralles, Enric - Tagliabue, B.)
(Perea, Jorge - Mansilla, Jordi - Kowalsky, Meira)
(Guerín, José Luis - Amin, Samir - Monal, Isabel)