Madrid, Icaria Editorial - Ajuntament de Barcelona, 2025. Biblioteca Marc Bloch, 1. 377 p. 4t menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. Aquest llibre ofereix una història...
Madrid, Icaria Editorial - Ajuntament de Barcelona, 2025. Biblioteca Marc Bloch, 1. 377 p. 4t menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. Aquest llibre ofereix una història...
LA CIUTAT QUE RECORDA. Memòries de guerra i dictadura a l'espai públic de Barcelona - Barcelona 2025
CONESA SÁNCHEZ, Ricard
Madrid, Icaria Editorial - Ajuntament de Barcelona, 2025. Biblioteca Marc Bloch, 1. 377 p. 4t menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. Aquest llibre ofereix una història...
Madrid, Akal, 1999. Cuestiones de Antagonismo, 2. 197 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. ISBN: 978-84-460-1200-9
Madrid, Akal, 1999. Cuestiones de Antagonismo, 2. 197 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. ISBN: 978-84-460-1200-9
LAS VERDADES NÓMADAS & GENERAL INTELLECT, PODER CONSTITUYENTE, COMUNISMO - Madrid 1999
GUATTARI, F. - NEGRI, A.
Madrid, Akal, 1999. Cuestiones de Antagonismo, 2. 197 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. ISBN: 978-84-460-1200-9
Barcelona, Península, 1989. Col. Ideas, 7. 113 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Península, 1989. Col. Ideas, 7. 113 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
IDEA DE LA PROSA - Barcelona 1989
AGAMBEN, Giorgio
Barcelona, Península, 1989. Col. Ideas, 7. 113 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Columna, 2004. 190 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. ISBN: 978-8499300856
Barcelona, Columna, 2004. 190 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. ISBN: 978-8499300856
JO TAMBÉ SÓC CATALANA - Barcelona 2004 - 1a edició
EL HACHMI, Najat
Barcelona, Columna, 2004. 190 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. ISBN: 978-8499300856
Paris, Dunod, 1995. Des enfants malades parlent de la mort, problèmes de la clinique du deuil. 190 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en francés....
Paris, Dunod, 1995. Des enfants malades parlent de la mort, problèmes de la clinique du deuil. 190 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en francés....
L'ENFANT ET LA MORT - Paris 1995
RAIMBAULT, Ginette
Paris, Dunod, 1995. Des enfants malades parlent de la mort, problèmes de la clinique du deuil. 190 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en francés....
Madrid, Editorial Lincor, 1963. 470 p. 8º menor. Tela editorial ilustrada con protector transparente. Desgaste leve. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Signado por la...
Madrid, Editorial Lincor, 1963. 470 p. 8º menor. Tela editorial ilustrada con protector transparente. Desgaste leve. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Signado por la...
SINFONÍA DE LA CALLE - Madrid 1963 - 1ª edición - Dedicado
CORBERA FRADERA, Carolina
Madrid, Editorial Lincor, 1963. 470 p. 8º menor. Tela editorial ilustrada con protector transparente. Desgaste leve. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Signado por la...
Barcelona, Plaza & Janés, 1997. Col. Ave Fénix / Serie Mayor. 270 p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Plaza & Janés, 1997. Col. Ave Fénix / Serie Mayor. 270 p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
AMOR, CURIOSIDAD, PROZAC Y DUDAS - Barcelona 1997 - 1ª edición
ETXEBARRÍA, Lucía
Barcelona, Plaza & Janés, 1997. Col. Ave Fénix / Serie Mayor. 270 p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Tusquets Editores, 1999. Nuevos Textos Sagrados. Marginales, 173. 69 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Tusquets Editores, 1999. Nuevos Textos Sagrados. Marginales, 173. 69 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
ENIGMAS Y DESPEDIDAS - Barcelona 1999 - 1ª edición
PANERO, Juan Luis
Barcelona, Tusquets Editores, 1999. Nuevos Textos Sagrados. Marginales, 173. 69 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
El Prat, Teatre Kaddish, 1996. Fotografies en b/n. 143 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
El Prat, Teatre Kaddish, 1996. Fotografies en b/n. 143 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
TEATRE KADDISH VINT ANYS 20 - El Prat 1996 - Il·lustrat
El Prat, Teatre Kaddish, 1996. Fotografies en b/n. 143 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Fundació Escena, 1993. Fotografies en b/n i a color. 63 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a l'exterior. Interior en molt bon estat. Bon exemplar.
Barcelona, Fundació Escena, 1993. Fotografies en b/n i a color. 63 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a l'exterior. Interior en molt bon estat. Bon exemplar.
ESCENA. Abril 1993: Vídeo-dansa: la nova mirada - Barcelona 1993 - Il·lustrat
Barcelona, Fundació Escena, 1993. Fotografies en b/n i a color. 63 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a l'exterior. Interior en molt bon estat. Bon exemplar.
Bruxelles, Alternatives théâtrales - Odéon-Théâtre de l'Europe, 1990. Fotografías en b/n. 121 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve en el exterior. Interior...
Bruxelles, Alternatives théâtrales - Odéon-Théâtre de l'Europe, 1990. Fotografías en b/n. 121 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve en el exterior. Interior...
ALTERNATIVES THÉÂTRALES / ODÉON-THÉÂTRE DE L'EUROPE Nº 35-36: Koltès - Bruxelles 1990 - Ilustrado
Koltès
Bruxelles, Alternatives théâtrales - Odéon-Théâtre de l'Europe, 1990. Fotografías en b/n. 121 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve en el exterior. Interior...
Bruxelles, Alternatives théâtrales - Centre dramatique hennuyer et Théâtre du Sygne, 1989. Fotografías en b/n. 37 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Revista...
Bruxelles, Alternatives théâtrales - Centre dramatique hennuyer et Théâtre du Sygne, 1989. Fotografías en b/n. 37 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Revista...
ALTERNATIVES THÉÂTRALES Nº 34: Thomas Bernhard - Bruxelles 1989 - Ilustrado
Bernhard, Thomas - DEVOLDER, Eddy
Bruxelles, Alternatives théâtrales - Centre dramatique hennuyer et Théâtre du Sygne, 1989. Fotografías en b/n. 37 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Revista...
CONESA SÁNCHEZ, Ricard
GUATTARI, F. - NEGRI, A.
CORBERA FRADERA, Carolina
Bernhard, Thomas - DEVOLDER, Eddy