Lleida, Pagès, 1988. 487p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, unpèl deslluïda. Molt bon exemplar.
Lleida, Pagès, 1988. 487p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, unpèl deslluïda. Molt bon exemplar.
LES RUTES DE PONENT. IV. El Centre del Món - Lleida 1990
VIDAL, Vidal
Lleida, Pagès, 1988. 487p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, unpèl deslluïda. Molt bon exemplar.
Lleida, Virgili&Pagès, 1989. 586p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, amb lleu resta doblec. Molt bon exemplar.
Lleida, Virgili&Pagès, 1989. 586p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, amb lleu resta doblec. Molt bon exemplar.
LES RUTES DE PONENT. III. La Porta del Cel - Lleida 1989
VIDAL, Vidal
Lleida, Virgili&Pagès, 1989. 586p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, amb lleu resta doblec. Molt bon exemplar.
Lleida, Virgili&Pagès, 1988. 399p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Lleida, Virgili&Pagès, 1988. 399p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LES RUTES DE PONENT. II. El Pais de les Pomes - Lleida 1988
VIDAL, Vidal
Lleida, Virgili&Pagès, 1988. 399p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Lleida, IEL, 1987. Il·lustracions en b/n. 299p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Lleida, IEL, 1987. Il·lustracions en b/n. 299p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
LES RUTES DE PONENT. I. L'Oració dels perduts - Lleida 1987 - Il·lustrat
VIDAL, Vidal
Lleida, IEL, 1987. Il·lustracions en b/n. 299p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Lumen, 1985. Segunda edición, revisada y ampliada. 332 p. 2 h. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Lumen, 1985. Segunda edición, revisada y ampliada. 332 p. 2 h. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
MUNDO JUDIO. Crónica personal - Barcelona 1985 - Edición revisada y ampliada
MUCHNIK, Mario
Barcelona, Lumen, 1985. Segunda edición, revisada y ampliada. 332 p. 2 h. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Palma, Edit. J.J. de Olañeta, 1996. Col. Els Petits llibres de la saviesa. 157p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició en català. First edition.
Palma, Edit. J.J. de Olañeta, 1996. Col. Els Petits llibres de la saviesa. 157p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició en català. First edition.
EL PETIT LLIBRE DELS DIES - Palma 1996
FITSCH, Laurence E.
Palma, Edit. J.J. de Olañeta, 1996. Col. Els Petits llibres de la saviesa. 157p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició en català. First edition.
Paris, P.O.L., 1914. 630 p. 4 h. 8º mayor. Rústica editorial tipográfica levemente rozada. Leves subrayados. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Edition originale.
Paris, P.O.L., 1914. 630 p. 4 h. 8º mayor. Rústica editorial tipográfica levemente rozada. Leves subrayados. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Edition originale.
LE ROYAUME - Paris 2014 - Edition originale
CARRÈRE, Emmanuel
Paris, P.O.L., 1914. 630 p. 4 h. 8º mayor. Rústica editorial tipográfica levemente rozada. Leves subrayados. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Edition originale.
Palma de Mallorca, Editorial Moll, 1984. Col. Balenguera. 86 p. 1 f. 8è menor. Rústica editorial un pèl gastada, amb petita falta a la coberta anterior. Exlibris i inscripció...
Palma de Mallorca, Editorial Moll, 1984. Col. Balenguera. 86 p. 1 f. 8è menor. Rústica editorial un pèl gastada, amb petita falta a la coberta anterior. Exlibris i inscripció...
VIDA ENDINS - Palma de Mallorca 1984 - 1ª edició
DUARTE, Carles
Palma de Mallorca, Editorial Moll, 1984. Col. Balenguera. 86 p. 1 f. 8è menor. Rústica editorial un pèl gastada, amb petita falta a la coberta anterior. Exlibris i inscripció...
Edició ciclostilada amb articles sobre excursions, la majoria firmats pels autors. 61 p. Dibuixos. 8è menor. Rústica editorial una mica gastada. Rar.
Edició ciclostilada amb articles sobre excursions, la majoria firmats pels autors. 61 p. Dibuixos. 8è menor. Rústica editorial una mica gastada. Rar.
CENTRE EXCURSIONISTA DE CATALUNYA 1940-1960 - Exemplar ciclostilat - Signatures autògrafes
Edició ciclostilada amb articles sobre excursions, la majoria firmats pels autors. 61 p. Dibuixos. 8è menor. Rústica editorial una mica gastada. Rar.
Barcelona, Godall Edicions, 2021. 682 p. 2 f. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes un pèl gastada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Godall Edicions, 2021. 682 p. 2 f. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes un pèl gastada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LA VERDA ÉS PORTA. Vida i opinions de Joaquim Soler i Ferret - Barcelona 2021 - 1ª edició
TODÓ, Joan
Barcelona, Godall Edicions, 2021. 682 p. 2 f. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes un pèl gastada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Madrid, Editorial Renacimiento, s.f. Colección Biblioteca Popular. 228 p. 2 h. 8º menor. Tela editorial estampada. Exlibris e inscripción de antiguo poseedor. Muy buen ejemplar.
Madrid, Editorial Renacimiento, s.f. Colección Biblioteca Popular. 228 p. 2 h. 8º menor. Tela editorial estampada. Exlibris e inscripción de antiguo poseedor. Muy buen ejemplar.
ELEGÍAS - Madrid c. 1913
MARQUINA, Eduardo
Madrid, Editorial Renacimiento, s.f. Colección Biblioteca Popular. 228 p. 2 h. 8º menor. Tela editorial estampada. Exlibris e inscripción de antiguo poseedor. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Institut Ausias March, 1959. De la pàgina 91 a la 125. Separata. 4º menor. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Exlibris e inscripción de antiguo poseedor....
Barcelona, Institut Ausias March, 1959. De la pàgina 91 a la 125. Separata. 4º menor. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Exlibris e inscripción de antiguo poseedor....
AUSIAS MARCH GLORIA DE VALENCIA - Barcelona 1959
March, Austiàs - TREMOLEDA, José
Barcelona, Institut Ausias March, 1959. De la pàgina 91 a la 125. Separata. 4º menor. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Exlibris e inscripción de antiguo poseedor....
VIDAL, Vidal
VIDAL, Vidal
VIDAL, Vidal
VIDAL, Vidal
MUCHNIK, Mario
FITSCH, Laurence E.
CARRÈRE, Emmanuel
DUARTE, Carles
TODÓ, Joan
MARQUINA, Eduardo
March, Austiàs - TREMOLEDA, José