Barcelona, Pòrtic, 2002. Nombroses fotografies en b/n de Tino Soriano. 239p. 4t. major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Pòrtic, 2002. Nombroses fotografies en b/n de Tino Soriano. 239p. 4t. major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
L'ALTRA . LA OTRA. THE OTHER BARCELONA - Barcelona 2002 - Molt il·lustrat
ROMANÍ, Daniel - SORIANO, Tino
Barcelona, Pòrtic, 2002. Nombroses fotografies en b/n de Tino Soriano. 239p. 4t. major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, R. Lunwerg, 1992.-1965. Nombroses fotografies en b/n de Tino Soriano. 153p. 4t. major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, R. Lunwerg, 1992.-1965. Nombroses fotografies en b/n de Tino Soriano. 153p. 4t. major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
EL FUTUR EXISTEIX - Barcelona 1992 - Molt il·lustrat
SORIANO, Tino
Barcelona, R. Lunwerg, 1992.-1965. Nombroses fotografies en b/n de Tino Soriano. 153p. 4t. major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Destino, 1976. Col·lecció Imatge de Catalunya. Moltes fotografies en b/n. 332 p. 1 f. 4t. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Destino, 1976. Col·lecció Imatge de Catalunya. Moltes fotografies en b/n. 332 p. 1 f. 4t. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
ELS RIUS DE LLEIDA - Barcelona 1976 - Il·lustrat
VALLVERDÚ, Josep - SIRERA, Ton
Barcelona, Destino, 1976. Col·lecció Imatge de Catalunya. Moltes fotografies en b/n. 332 p. 1 f. 4t. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Ariel, 1952. Versión castellana. Edición ilustrada, pies de grabado e índice alfabético por J. Sales. Obra completa en ocho (8) volúmenes. XIX+461, 512, 476, 510,...
Barcelona, Ariel, 1952. Versión castellana. Edición ilustrada, pies de grabado e índice alfabético por J. Sales. Obra completa en ocho (8) volúmenes. XIX+461, 512, 476, 510,...
HISTORIA DE ESPAÑA (8 vol. - Completo) - Barcelona 1952-1955 - Ilustados
SOLDEVILA, F.
Barcelona, Ariel, 1952. Versión castellana. Edición ilustrada, pies de grabado e índice alfabético por J. Sales. Obra completa en ocho (8) volúmenes. XIX+461, 512, 476, 510,...
Barcelona, Destino, 1976. Col·lecció Imatge de Catalunya. Moltes fotografies en negre. 348 p. 1 f. 4t. Tela editorial amb sobrecoberta, il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a...
Barcelona, Destino, 1976. Col·lecció Imatge de Catalunya. Moltes fotografies en negre. 348 p. 1 f. 4t. Tela editorial amb sobrecoberta, il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a...
EL TER - Barcelona 1976 - Il·lustrat - 1a edició
CAMPS I ARBOIX, Joaquim de - CAMPRUBI, Raimon
Barcelona, Destino, 1976. Col·lecció Imatge de Catalunya. Moltes fotografies en negre. 348 p. 1 f. 4t. Tela editorial amb sobrecoberta, il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a...
Barcelona, TV3 - Enciclopèdia Catalana, 1993. Fotografies a color. 175 p. 4t major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Barcelona, TV3 - Enciclopèdia Catalana, 1993. Fotografies a color. 175 p. 4t major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
OBSERVANT EL TEMPS - Barcelona 1993 - Il·lustrat
RODRÍGUEZ PICÓ, Alfred
Barcelona, TV3 - Enciclopèdia Catalana, 1993. Fotografies a color. 175 p. 4t major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Barcelona, Aedos, 1967. Col. Enciclòpedia Catalana Aedos. Fotografies a color i en b/n. Presentació del Dr. Agustí Pedro i Pons. 642 p. 11 f. Foli. Cartoné editorial amb...
Barcelona, Aedos, 1967. Col. Enciclòpedia Catalana Aedos. Fotografies a color i en b/n. Presentació del Dr. Agustí Pedro i Pons. 642 p. 11 f. Foli. Cartoné editorial amb...
HISTÒRIA DEL TEATRE CATALÀ - Barcelona 1967 - Il·lustrat
CURET, Francesc
Barcelona, Aedos, 1967. Col. Enciclòpedia Catalana Aedos. Fotografies a color i en b/n. Presentació del Dr. Agustí Pedro i Pons. 642 p. 11 f. Foli. Cartoné editorial amb...
Barcelona, Aymà, 1968. Nombroses fotografies i il·lustracions. 412 p. 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Aymà, 1968. Nombroses fotografies i il·lustracions. 412 p. 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
BARCELONA. Vint segles d'història - Barcelona 1968 - Il·lustrat
UDINA, Frederic - GARRUT, Josep M.
Barcelona, Aymà, 1968. Nombroses fotografies i il·lustracions. 412 p. 8è. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Destino, 1971. Fotografies de Francesc Català Roca. Col·lecció Imatge de Catalunya. 438 p. 1 f. Petit 4t. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada, amb petit...
Barcelona, Destino, 1971. Fotografies de Francesc Català Roca. Col·lecció Imatge de Catalunya. 438 p. 1 f. Petit 4t. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada, amb petit...
GUIA DE CATALUNYA - Barcelona 1971 - 1ª edició - Fotografies
PLA, Josep - CATALÀ ROCA, Francesc
Barcelona, Destino, 1971. Fotografies de Francesc Català Roca. Col·lecció Imatge de Catalunya. 438 p. 1 f. Petit 4t. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada, amb petit...
Barcelona, Editorial Selecta, 1961. Biblioteca Selecta, 312. 206 p. 1 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl gastada. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Editorial Selecta, 1961. Biblioteca Selecta, 312. 206 p. 1 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl gastada. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
HOMENOTS (Setena Sèrie). Josep-S. Pons. Joan Ventosa. Joaquim Pena. Marià Llavanera. J. M. de Porcioles. OBRES COMPLETES XXIV
PLA, Josep
Barcelona, Editorial Selecta, 1961. Biblioteca Selecta, 312. 206 p. 1 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl gastada. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Oregon, Oregon State University Press, 1967. Mapas y gráficos en b/n. 133 p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Un poco desgastada. Buen ejemplar. Libro en...
Oregon, Oregon State University Press, 1967. Mapas y gráficos en b/n. 133 p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Un poco desgastada. Buen ejemplar. Libro en...
ANIMAL ORIENTATION AND NAVIGATION - Oregon 1967 - Ilustrado
STORM, Robert M. (ed.)
Oregon, Oregon State University Press, 1967. Mapas y gráficos en b/n. 133 p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Un poco desgastada. Buen ejemplar. Libro en...
Gotha, Jesus Perthe, 1911. 29 mapas coloroidos grabados en cobre. 8º. Tela editorial estampada, algo rozada. Bisagra floja. Buen ejemplar.
Gotha, Jesus Perthe, 1911. 29 mapas coloroidos grabados en cobre. 8º. Tela editorial estampada, algo rozada. Bisagra floja. Buen ejemplar.
ATLAS PORTÁTIL - Gotha 1911 - Ilustrado
WICHMANN, H.
Gotha, Jesus Perthe, 1911. 29 mapas coloroidos grabados en cobre. 8º. Tela editorial estampada, algo rozada. Bisagra floja. Buen ejemplar.
ROMANÍ, Daniel - SORIANO, Tino
SORIANO, Tino
VALLVERDÚ, Josep - SIRERA, Ton
SOLDEVILA, F.
CAMPS I ARBOIX, Joaquim de - CAMPRUBI, Raimon
RODRÍGUEZ PICÓ, Alfred
CURET, Francesc
UDINA, Frederic - GARRUT, Josep M.
PLA, Josep - CATALÀ ROCA, Francesc
PLA, Josep
STORM, Robert M. (ed.)
WICHMANN, H.