Barcelona, Editorial Laia, 2002. Colección Esencias. 123p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. Antología internacional de relatos de amor en clave...
Barcelona, Editorial Laia, 2002. Colección Esencias. 123p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. Antología internacional de relatos de amor en clave...
AMOR GLOBAL (Y otras infamias) - Barcelona 2002
(Vazquez, Fernández Porta, Trejo)
Barcelona, Editorial Laia, 2002. Colección Esencias. 123p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. Antología internacional de relatos de amor en clave...
Valencia, Editorial Pre-Textos, 2003. 59p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Valencia, Editorial Pre-Textos, 2003. 59p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
LENTA ESTRELLA - València 2003 - 1ª edición
SOPEÑA, Ángel
Valencia, Editorial Pre-Textos, 2003. 59p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Valencia, Editorial Pre-Textos, 2004. 201p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edició. 1st edition.
Valencia, Editorial Pre-Textos, 2004. 201p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edició. 1st edition.
NOVELA CON FANTASÍA - València 2004 - 1ª edición en España
JARAMILLO, Darío
Valencia, Editorial Pre-Textos, 2004. 201p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edició. 1st edition.
Valencia, Editorial Pre-Textos, 2003. Col. La Cruz del Sur, 616. Edición al cuidado de Manuel Ramírez. Tipografía de Andrés Trapiello y Alfonso Meléndez. Viñeta de Ruth Reeves....
Valencia, Editorial Pre-Textos, 2003. Col. La Cruz del Sur, 616. Edición al cuidado de Manuel Ramírez. Tipografía de Andrés Trapiello y Alfonso Meléndez. Viñeta de Ruth Reeves....
EL SILENCIO DE LA LUNA - Valencia 2003 - 1ª edición en España
PACHECO, José Emilio
Valencia, Editorial Pre-Textos, 2003. Col. La Cruz del Sur, 616. Edición al cuidado de Manuel Ramírez. Tipografía de Andrés Trapiello y Alfonso Meléndez. Viñeta de Ruth Reeves....
Barcelona, Edicions Proa, 2004. Col. Les eines, 40. 195 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions Proa, 2004. Col. Les eines, 40. 195 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
RUTA LITERÀRIA DE MIQUEL MARTÍ I POL - Barcelona 2004
Martí i Pol, Miquel - SOLDEVILA, Llorenç
Barcelona, Edicions Proa, 2004. Col. Les eines, 40. 195 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Empúries, 2006. Col. Narrativa, 392. 105 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Empúries, 2006. Col. Narrativa, 392. 105 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
ELS CAL·LÍGRAFS - Barcelona 2011 - 1a edició
PERPINYÀ, Núria
Barcelona, Empúries, 2006. Col. Narrativa, 392. 105 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Destino, 2003. Col. L'àncora, 173. 235 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Destino, 2003. Col. L'àncora, 173. 235 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
SOBRE LA FELICITAT I ALTRES NEGUITS - Barcelona 2003 - 1a edició
SUBIRÓS, Pep
Barcelona, Destino, 2003. Col. L'àncora, 173. 235 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Vilassar de Mar, Índex Edita, 2022. 303 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Vilassar de Mar, Índex Edita, 2022. 303 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
FIGURES, PAISATGES I MARINES - Vilassar de Mar 2002 - 1a edició
SATUÉ LLOP, Enric
Vilassar de Mar, Índex Edita, 2022. 303 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Lleida, Pagès Editors, Lomarraco, 2003. 450 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Lleida, Pagès Editors, Lomarraco, 2003. 450 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
VIATGES A LES ENTRANYES DE LA LLENGUA. De la riquesa a l'agonia del català - Lleida 2003
CASANOVA, Eugeni
Lleida, Pagès Editors, Lomarraco, 2003. 450 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions Proa, 2001. Col. Clàssics Catalans, 1. 127 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Edicions Proa, 2001. Col. Clàssics Catalans, 1. 127 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
PRIMERS TEXTOS DE LA LLENGUA CATALANA - Barcelona 2001
MORAN, Josep - RABELLA, Joan Anton
Barcelona, Edicions Proa, 2001. Col. Clàssics Catalans, 1. 127 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Edicions 62, 2001. Col. No ficció, 4. 230 p. 8è Cartoné editorial amb sobrecoberta. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 2001. Col. No ficció, 4. 230 p. 8è Cartoné editorial amb sobrecoberta. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
L'HAREM OCCIDENTAL - Barcelona 2001
MERNISSI, Fatema
Barcelona, Edicions 62, 2001. Col. No ficció, 4. 230 p. 8è Cartoné editorial amb sobrecoberta. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 2001. Col. No ficció, 7. 240 p. 8è Cartoné editorial amb sobrecoberta. Alguns subratllats a llapis. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 2001. Col. No ficció, 7. 240 p. 8è Cartoné editorial amb sobrecoberta. Alguns subratllats a llapis. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
L'EROSIÓ. Un viatge literari a Buenos Aires - Barcelona 2001 - 1ª edició
MONTERDE, Antoni Martí
Barcelona, Edicions 62, 2001. Col. No ficció, 7. 240 p. 8è Cartoné editorial amb sobrecoberta. Alguns subratllats a llapis. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
(Vazquez, Fernández Porta, Trejo)
SOPEÑA, Ángel
JARAMILLO, Darío
PACHECO, José Emilio
Martí i Pol, Miquel - SOLDEVILA, Llorenç
PERPINYÀ, Núria
SUBIRÓS, Pep
SATUÉ LLOP, Enric
CASANOVA, Eugeni
MORAN, Josep - RABELLA, Joan Anton
MERNISSI, Fatema
MONTERDE, Antoni Martí