Barcelona, Editorial Claret, 2014. Fotografies a color. 272 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Editorial Claret, 2014. Fotografies a color. 272 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
L'ORIGEN DE LA SAGRAFA FAMÍLIA. Josep Manyanet, l'inspirador - Barcelona 2014 - Il·lustrat
BLANQUET, Josep M.
Barcelona, Editorial Claret, 2014. Fotografies a color. 272 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Edicions 62, 1990. Col. Poesia L'escorpí. 48 p. 4 f. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition
Barcelona, Edicions 62, 1990. Col. Poesia L'escorpí. 48 p. 4 f. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition
DOMINI DEL SOL - Barcelona 1990 - 1ª ed.
RODRIGUEZ-BERNABEU, Emili
Barcelona, Edicions 62, 1990. Col. Poesia L'escorpí. 48 p. 4 f. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition
Barcelona, Editorial Barcino, 1971. Col. Els nostres clàssics, 102. A cura de C. J. Wittlin. Versió catalana de Guillem de Copons. 201 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada...
Barcelona, Editorial Barcino, 1971. Col. Els nostres clàssics, 102. A cura de C. J. Wittlin. Versió catalana de Guillem de Copons. 201 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada...
LLIBRE DEL TRESOR - vol. 1 - Barcelona 1971
LATINI, Brunetto
Barcelona, Editorial Barcino, 1971. Col. Els nostres clàssics, 102. A cura de C. J. Wittlin. Versió catalana de Guillem de Copons. 201 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada...
Barcelona, Editorial HMB, 1982. Edició il·lustrada. Pròleg de Joan Sales. Fotografies en b/n i il·lustracions a color. 191 p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu....
Barcelona, Editorial HMB, 1982. Edició il·lustrada. Pròleg de Joan Sales. Fotografies en b/n i il·lustracions a color. 191 p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu....
LA PLAÇA DEL DIAMANT - Barcelona 1982 - Il·lustrat
RODOREDA, Mercè
Barcelona, Editorial HMB, 1982. Edició il·lustrada. Pròleg de Joan Sales. Fotografies en b/n i il·lustracions a color. 191 p. Foli. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu....
Barcelona. Edic. 62, 2008. 249p. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona. Edic. 62, 2008. 249p. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
JOAN PEIRÓ, AFUSELLAT - Barcelona 2008 - 1ª edició
Peiró, Joan - BENET, Josep
Barcelona. Edic. 62, 2008. 249p. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Anagrama, 2007. Col. Panorama narrativas. Traductor Benito Gomez. 183p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Anagrama, 2007. Col. Panorama narrativas. Traductor Benito Gomez. 183p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
VIAJES POR EL SCRIPTORIUM - Barcelona 2007 - 1ª edición en español
AUSTER, Paul
Barcelona, Edit. Anagrama, 2007. Col. Panorama narrativas. Traductor Benito Gomez. 183p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Soria, Edit. Atlas, 1970. Prólogo de Santos Sanz Villanueva.s/p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Buen ejemplar.
Soria, Edit. Atlas, 1970. Prólogo de Santos Sanz Villanueva.s/p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Buen ejemplar.
SORIA PURA - Soria 1970
PZANCOYALBA, Victor[Víctor Pozanco Villalba].
Soria, Edit. Atlas, 1970. Prólogo de Santos Sanz Villanueva.s/p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Buen ejemplar.
Madrid, edit. El Pais, 1988. 280p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con bordes levemente rozados. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Extenso muestrario de los...
Madrid, edit. El Pais, 1988. 280p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con bordes levemente rozados. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Extenso muestrario de los...
MI CUARTO A ESPADAS - Madrid 1988 - 1ª edición
AYALA, Francisco
Madrid, edit. El Pais, 1988. 280p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con bordes levemente rozados. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Extenso muestrario de los...
Madrid, Edit. Espasa-Calpe, 1941. 159 p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo rozada. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Espasa-Calpe, 1941. 159 p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo rozada. Buen ejemplar.
EN EL PRIMER GIRO (Estudios sobre la antigüedad) - Madrid 1941
TOVAR, Antonio
Madrid, Edit. Espasa-Calpe, 1941. 159 p. 8º. Rústica editorial ilustrada, algo rozada. Buen ejemplar.
Madrid, Editorial Gredos, 1963. Col. Campo Abierto, 8. "Garcilaso, Quevedo, Godoy y los ilustrados". 163 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas, algo rozada. Parte del...
Madrid, Editorial Gredos, 1963. Col. Campo Abierto, 8. "Garcilaso, Quevedo, Godoy y los ilustrados". 163 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas, algo rozada. Parte del...
FORMAS DE VIDA HISPÁNICA - Madrid 1963
SERRANO PONCELA, Segundo
Madrid, Editorial Gredos, 1963. Col. Campo Abierto, 8. "Garcilaso, Quevedo, Godoy y los ilustrados". 163 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas, algo rozada. Parte del...
Barcelona, Rafael Dalmau, Editor, 1960. Col. Episodis de la Història. 59 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Algunes taques d'òxid. Ex-libris. Bon exemplar. 1a...
Barcelona, Rafael Dalmau, Editor, 1960. Col. Episodis de la Història. 59 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Algunes taques d'òxid. Ex-libris. Bon exemplar. 1a...
EL NOSTRE FREDERIC DE SICÍLIA - Barcelona 1960
OLIVAR-BERTRAND, Rafael
Barcelona, Rafael Dalmau, Editor, 1960. Col. Episodis de la Història. 59 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Algunes taques d'òxid. Ex-libris. Bon exemplar. 1a...
París, Revue d'Histoire et de Littérature Religieuses, 1896. De la página 106 a la 200. 4º. Rústica editorial. Inscripción del propietarui en la cubierta. Puntas desprendidas....
París, Revue d'Histoire et de Littérature Religieuses, 1896. De la página 106 a la 200. 4º. Rústica editorial. Inscripción del propietarui en la cubierta. Puntas desprendidas....
REVUE D'HISTOIRE ET DE LITTÉRATURE RELIGIEUSES. Anne et tome I. Nº2 - París 1896
París, Revue d'Histoire et de Littérature Religieuses, 1896. De la página 106 a la 200. 4º. Rústica editorial. Inscripción del propietarui en la cubierta. Puntas desprendidas....
BLANQUET, Josep M.
RODRIGUEZ-BERNABEU, Emili
LATINI, Brunetto
RODOREDA, Mercè
Peiró, Joan - BENET, Josep
AUSTER, Paul
PZANCOYALBA, Victor[Víctor Pozanco Villalba].
AYALA, Francisco
TOVAR, Antonio
SERRANO PONCELA, Segundo
OLIVAR-BERTRAND, Rafael