Tarragona, Edit. Port Tarragona, 2005. Nombroses il·lustracions en b/n. 113p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Tarragona, Edit. Port Tarragona, 2005. Nombroses il·lustracions en b/n. 113p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
EL NAIXEMENT DELS BARRIS DEL PORT - Tarragona 2005 - Molt il·lustrat
ESCODA, Coia - BALLESTER, L.
Tarragona, Edit. Port Tarragona, 2005. Nombroses il·lustracions en b/n. 113p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Granollers, Edit. "La Gralla", 1977. Dibuxos de Amador Garrell. 162p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Granollers, Edit. "La Gralla", 1977. Dibuxos de Amador Garrell. 162p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
GRANOLLERS QUINZE ANYS 1921-1936. 100 "Gloses" del Granollers d'aquell temps - Granollers 1977 - Il·lustrat
SARROCA, Esteve
Granollers, Edit. "La Gralla", 1977. Dibuxos de Amador Garrell. 162p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edic. Ajunt. Barcelona, 2006. 76p. dobles en catalán y español. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en español y catalán. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edic. Ajunt. Barcelona, 2006. 76p. dobles en catalán y español. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en español y catalán. 1ª edición. 1st edition.
ORDENANZA DE MEDIDAS para fomentar y garantizar la convivencia ciudadana en el espacio público de Barcelona - Barcelona 2006
Barcelona, Edic. Ajunt. Barcelona, 2006. 76p. dobles en catalán y español. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en español y catalán. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Gas Natural, 1992. Fotografies en color i b/n. 367 p. Foli. Tela editorial estampada. Algunes taques al llom. Interior perfecte. Bon exemplar. Llibre en català.
Barcelona, Edit. Gas Natural, 1992. Fotografies en color i b/n. 367 p. Foli. Tela editorial estampada. Algunes taques al llom. Interior perfecte. Bon exemplar. Llibre en català.
EL PARQUE DE MARIA LUISA DE SEVILLA - Barcelona 1992 - Molt il·lustrat
GARCÍA-MARTÍN, Manuel
Barcelona, Edit. Gas Natural, 1992. Fotografies en color i b/n. 367 p. Foli. Tela editorial estampada. Algunes taques al llom. Interior perfecte. Bon exemplar. Llibre en català.
Barcelona, Publicacions de La Revista núm. 51, 1922. 90p. 3 f. 8è. Rústica editorial amb lleus punts de rovell. Bon exemplar. 1ª edició. First edition.
Barcelona, Publicacions de La Revista núm. 51, 1922. 90p. 3 f. 8è. Rústica editorial amb lleus punts de rovell. Bon exemplar. 1ª edició. First edition.
TERCER LLIBRE DE POEMES - Barcelona 1922 - 1ª edició
MILLÀS RAURELL
Barcelona, Publicacions de La Revista núm. 51, 1922. 90p. 3 f. 8è. Rústica editorial amb lleus punts de rovell. Bon exemplar. 1ª edició. First edition.
Barcelona, Edit. Aca. Cat. Belles Arts, 1988. Algunes il·lustracions en b/n. 65 p. paper satinat. 8è major. Rústica editorial. Bon exemplar. Dedicatòria autògrafa de l'autor.
Barcelona, Edit. Aca. Cat. Belles Arts, 1988. Algunes il·lustracions en b/n. 65 p. paper satinat. 8è major. Rústica editorial. Bon exemplar. Dedicatòria autògrafa de l'autor.
EL COL·LECCIONISME TÈXTIL A CATALUNYA - Barcelona 1988 - Il·lustrat - Dedicat
TORRELLA, Francesc
Barcelona, Edit. Aca. Cat. Belles Arts, 1988. Algunes il·lustracions en b/n. 65 p. paper satinat. 8è major. Rústica editorial. Bon exemplar. Dedicatòria autògrafa de l'autor.
Barcelona, Edit. Gal. Brok, 1993. Text Francesc Miralles. Nombroses il·lustracions en color. 35 p. 8è major apaisat. Tela editorial amb làmina muntada en color. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gal. Brok, 1993. Text Francesc Miralles. Nombroses il·lustracions en color. 35 p. 8è major apaisat. Tela editorial amb làmina muntada en color. Molt bon exemplar.
ELISA ARIMANY - Barcelona 1993 - Il·lustrat
ARIMANY, Elisa
Barcelona, Edit. Gal. Brok, 1993. Text Francesc Miralles. Nombroses il·lustracions en color. 35 p. 8è major apaisat. Tela editorial amb làmina muntada en color. Molt bon exemplar.
Toulouse, Edit. Daniel Briand, s/f. 157p. Folio. Cartoné editorial ilustrado. Puntas levemente rozadas. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Toulouse, Edit. Daniel Briand, s/f. 157p. Folio. Cartoné editorial ilustrado. Puntas levemente rozadas. Livre en français. Muy buen ejemplar.
TOULOUSE D'HIER ET D'AUJOURD'HUI - Toulouse s/f - Muy ilustrado
Toulouse, Edit. Daniel Briand, s/f. 157p. Folio. Cartoné editorial ilustrado. Puntas levemente rozadas. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Lunwerg, 1997. Nombroses il·lustracions en color de M. Briansó. 204p. 4t major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Lunwerg, 1997. Nombroses il·lustracions en color de M. Briansó. 204p. 4t major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
GRANOLLERS L'ENCANT - Barcelona 1997 - Molt il·lustrat
GARRIGA, Joan BRIANSÓ, M.
Barcelona, Edit. Lunwerg, 1997. Nombroses il·lustracions en color de M. Briansó. 204p. 4t major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Paris, Edit. ACR, 1996. Numerosas ilustraciones en color. 192p. 4º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Livre en français. Molt bon exemplar.
Paris, Edit. ACR, 1996. Numerosas ilustraciones en color. 192p. 4º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Livre en français. Molt bon exemplar.
LE TARN-ET-GARONNE au fil des saisons - Paris 1996 - Muy ilustrado
LAFFORGUE, Annie
Paris, Edit. ACR, 1996. Numerosas ilustraciones en color. 192p. 4º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Livre en français. Molt bon exemplar.
Tarragona, Edit. El Mèdol, 1995. Dibuixos Carles Puche. 92 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dedicatòria autògrafa de l'autor amb dibuix original de...
Tarragona, Edit. El Mèdol, 1995. Dibuixos Carles Puche. 92 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dedicatòria autògrafa de l'autor amb dibuix original de...
PRIMAVERA AL MONTSENY - Tarragona 1995 - Molt il·lustrat - Dedicat amb dibuix original
BOADA, Martí - PUCHE, Carles
Tarragona, Edit. El Mèdol, 1995. Dibuixos Carles Puche. 92 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dedicatòria autògrafa de l'autor amb dibuix original de...
Barcelona, Edit. Trieste, 1991. 4 xilografías de Victor Ramirez. 25p. 4º mayor. Texto en español y catalán. Muy buen ejemplar. Edición en papel de hilo.
Barcelona, Edit. Trieste, 1991. 4 xilografías de Victor Ramirez. 25p. 4º mayor. Texto en español y catalán. Muy buen ejemplar. Edición en papel de hilo.
DE LAS 4 ESTACIONES Y OTROS DIÁLOGOS - Barcelona 1991 - Muy ilustrado - 4 xilografías
SANCHO, JOSÉ M. - RAMIREZ, Victor
Barcelona, Edit. Trieste, 1991. 4 xilografías de Victor Ramirez. 25p. 4º mayor. Texto en español y catalán. Muy buen ejemplar. Edición en papel de hilo.
ESCODA, Coia - BALLESTER, L.
SARROCA, Esteve
GARCÍA-MARTÍN, Manuel
MILLÀS RAURELL
TORRELLA, Francesc
ARIMANY, Elisa
GARRIGA, Joan BRIANSÓ, M.
LAFFORGUE, Annie
BOADA, Martí - PUCHE, Carles
SANCHO, JOSÉ M. - RAMIREZ, Victor