Barcelona, Edir. Artix, 1989. Trimestral Multilingüe de les Arts i les ics. Direcció Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en b/n. 73p. Foli. Rústica editorial il·lustrada....
Barcelona, Edir. Artix, 1989. Trimestral Multilingüe de les Arts i les ics. Direcció Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en b/n. 73p. Foli. Rústica editorial il·lustrada....
ARTICS -2 - Barcelona 1989 - Il·lustrat
Barcelona, Edir. Artix, 1989. Trimestral Multilingüe de les Arts i les ics. Direcció Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en b/n. 73p. Foli. Rústica editorial il·lustrada....
Barcelona, Edir. Artix, 1989. Trimestral Multilingüe de les Arts i les ics. Direcció Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en b/n. 73p. Foli. Rústica editorial il·lustrada....
Barcelona, Edir. Artix, 1989. Trimestral Multilingüe de les Arts i les ics. Direcció Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en b/n. 73p. Foli. Rústica editorial il·lustrada....
ARTICS -3 - Barcelona 1989 - Il·lustrat
Barcelona, Edir. Artix, 1989. Trimestral Multilingüe de les Arts i les ics. Direcció Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en b/n. 73p. Foli. Rústica editorial il·lustrada....
Barcelona, Edir. Artix, 1988. Trimestral Multilingüe de les Arts i les ics. Direcció Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en b/n. 73p. Foli. Rústica editorial il·lustrada....
Barcelona, Edir. Artix, 1988. Trimestral Multilingüe de les Arts i les ics. Direcció Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en b/n. 73p. Foli. Rústica editorial il·lustrada....
ARTICS -4 - Barcelona 1988 - Il·lustrat
Barcelona, Edir. Artix, 1988. Trimestral Multilingüe de les Arts i les ics. Direcció Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en b/n. 73p. Foli. Rústica editorial il·lustrada....
Barcelona, Edir. Artix, 1988. Trimestral Multilingüe de les Arts i les ics. Direcció Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en b/n. 73p. Foli. Rústica editorial il·lustrada....
Barcelona, Edir. Artix, 1988. Trimestral Multilingüe de les Arts i les ics. Direcció Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en b/n. 73p. Foli. Rústica editorial il·lustrada....
ARTICS -5 - Barcelona 1988 - Il·lustrat
Barcelona, Edir. Artix, 1988. Trimestral Multilingüe de les Arts i les ics. Direcció Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en b/n. 73p. Foli. Rústica editorial il·lustrada....
Barcelona, Edir. Artix, 1988. Trimestral Multilingüe de les Arts i les ics. Direcció Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 73p. Foli. Rústica editorial...
Barcelona, Edir. Artix, 1988. Trimestral Multilingüe de les Arts i les ics. Direcció Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 73p. Foli. Rústica editorial...
ARTICS -6 - Barcelona 1988 - Il·lustrat
Barcelona, Edir. Artix, 1988. Trimestral Multilingüe de les Arts i les ics. Direcció Vicenç Altaió. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 73p. Foli. Rústica editorial...
Barcelona, Edtr. Museu Granollers., 2016. Nombroses il·lustracions en color. s/p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edtr. Museu Granollers., 2016. Nombroses il·lustracions en color. s/p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
JORDI PAGÈS COLLAGE(S) POETESFERITS - Granollers 2016 - Il·lustrat
PAGÈS, Jordi
Barcelona, Edtr. Museu Granollers., 2016. Nombroses il·lustracions en color. s/p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edt. El Mall, 1986. Dibuixos de Picasso. 84p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edt. El Mall, 1986. Dibuixos de Picasso. 84p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
VIDES DE PICASSO - Barcelona 1986 - il·lustrat
PALAU I FABRE, Josep
Barcelona, Edt. El Mall, 1986. Dibuixos de Picasso. 84p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Lleida, Edt. Pagès, 1992. Versió Patrick Guifreu. 93p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Text en francès i català. Firma antic propietari. Molt bon exemplar.
Lleida, Edt. Pagès, 1992. Versió Patrick Guifreu. 93p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Text en francès i català. Firma antic propietari. Molt bon exemplar.
L'ARCANGÈLIC - Lleida 1992 - Edició bilingüe
BATAILLE, Georges
Lleida, Edt. Pagès, 1992. Versió Patrick Guifreu. 93p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Text en francès i català. Firma antic propietari. Molt bon exemplar.
Buitrago, Edt. Museo Picasso, 2022. Revista en rama. Ilustraciones en color. Muy buen ejemplar.
Buitrago, Edt. Museo Picasso, 2022. Revista en rama. Ilustraciones en color. Muy buen ejemplar.
ARIAS. Conversación en una mesa - Buitrago 2022 - Ilustrado
Picasso
Buitrago, Edt. Museo Picasso, 2022. Revista en rama. Ilustraciones en color. Muy buen ejemplar.
Buitrago, Edt. Museo Picasso, 2022. Revista en rama. Ilustraciones en color. Muy buen ejemplar.
Buitrago, Edt. Museo Picasso, 2022. Revista en rama. Ilustraciones en color. Muy buen ejemplar.
ARIAS. De fiesta con Picasso - Buitrago 2922 - Ilustrado
Picasso
Buitrago, Edt. Museo Picasso, 2022. Revista en rama. Ilustraciones en color. Muy buen ejemplar.
Gravat Exemplar 15/60. 8è apaisat. Molt bon exemplar.
Gravat Exemplar 15/60. 8è apaisat. Molt bon exemplar.
Barcelona, Pòrtic, 1975. Col. Cristalls. Dibuixos Carles Pujol. 53p. 5f. 8º. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
Barcelona, Pòrtic, 1975. Col. Cristalls. Dibuixos Carles Pujol. 53p. 5f. 8º. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
EXÒTIQUES - Barcelona 1975 - Dibuixos Carles Pujol - 1ª ed.
COCA, Jordi
Barcelona, Pòrtic, 1975. Col. Cristalls. Dibuixos Carles Pujol. 53p. 5f. 8º. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
PAGÈS, Jordi
PALAU I FABRE, Josep
BATAILLE, Georges
Picasso
Picasso