Munster, Edit. Westfalische Vereinsdruckerei, 1963. Ilustraciones en b/n fuera texto. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Munster, Edit. Westfalische Vereinsdruckerei, 1963. Ilustraciones en b/n fuera texto. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
IMAGES DE MUNSTER - Munster 1963 - Muy ilustrado
Munster, Edit. Westfalische Vereinsdruckerei, 1963. Ilustraciones en b/n fuera texto. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Fundació Caixa de Barcelona, 1987. Catàleg de l'exposició. 21 p. 4t. Rústica editorial Il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. Només text.
Barcelona, Fundació Caixa de Barcelona, 1987. Catàleg de l'exposició. 21 p. 4t. Rústica editorial Il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. Només text.
AMERICAN DREAMS - Barcelona 1987
Barcelona, Fundació Caixa de Barcelona, 1987. Catàleg de l'exposició. 21 p. 4t. Rústica editorial Il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. Només text.
Barcelona, Ministerio de Agricultura, pesca y alimentación - Lunwerg Editores, s/f. Muchas fotografías a color. 250 p. 4º mayor. Tela editorial con estuche ilustrado. Muy buen...
Barcelona, Ministerio de Agricultura, pesca y alimentación - Lunwerg Editores, s/f. Muchas fotografías a color. 250 p. 4º mayor. Tela editorial con estuche ilustrado. Muy buen...
LA NATURALEZA EN ESPAÑA. LOS PARQUES NACIONALES - Barcelona s/f - Muy ilustrado
RACIONERO, Luis y VVAA
Barcelona, Ministerio de Agricultura, pesca y alimentación - Lunwerg Editores, s/f. Muchas fotografías a color. 250 p. 4º mayor. Tela editorial con estuche ilustrado. Muy buen...
Hospitalet de Llobregat, TeclaSala, 2004. Moltes làmines a color f-t. 93 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. 1a...
Hospitalet de Llobregat, TeclaSala, 2004. Moltes làmines a color f-t. 93 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. 1a...
MAGMA I ALTRES MATÈRIES - Hospitalet de Llobregat 2004 - Molt il·lustrat
JOMA (RIUS, Josep Maria)
Hospitalet de Llobregat, TeclaSala, 2004. Moltes làmines a color f-t. 93 p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. 1a...
Torroella, Editorial Vila Casas, 2023. Nombroses fotografies encolor i negre fora text. 80p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Textos en català. Texts in...
Torroella, Editorial Vila Casas, 2023. Nombroses fotografies encolor i negre fora text. 80p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Textos en català. Texts in...
FOTOGRAFIA. Premi Fotografia - Torroella 2023 - Il·lustrat
Torroella, Editorial Vila Casas, 2023. Nombroses fotografies encolor i negre fora text. 80p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Textos en català. Texts in...
Barcelona, Edit. Hora, 1987. Fotografies de Francesc Vilalta en b/n. 175 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb lleu arruga. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Hora, 1987. Fotografies de Francesc Vilalta en b/n. 175 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb lleu arruga. Molt bon exemplar.
DE LA SEGARRA ESTANT - Barcelona 1987 - Il·lustrat
PERES, Rosa - VILALTA, Francesc
Barcelona, Edit. Hora, 1987. Fotografies de Francesc Vilalta en b/n. 175 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb lleu arruga. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fund. Joan Miró, 2014. Davant l'horitzó - Ante el horizonte - Before the Horizon (English, Spanish and Catalan Edition) Barcelona, Fundación Joan Miró...
Barcelona, Edit. Fund. Joan Miró, 2014. Davant l'horitzó - Ante el horizonte - Before the Horizon (English, Spanish and Catalan Edition) Barcelona, Fundación Joan Miró...
DAVANT L'HORITZÓ - Barcelona 2014 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Fund. Joan Miró, 2014. Davant l'horitzó - Ante el horizonte - Before the Horizon (English, Spanish and Catalan Edition) Barcelona, Fundación Joan Miró...
Barcelona, Fundació Caixa de Barcelona, 1987. Exposició preparada per la Barbican Art Gallery i The Corporation of the City de Londres. Presentada amb la col·laboració de The...
Barcelona, Fundació Caixa de Barcelona, 1987. Exposició preparada per la Barbican Art Gallery i The Corporation of the City de Londres. Presentada amb la col·laboració de The...
CECIL BEATON - Barcelona 1987
BETAON, Cecil
Barcelona, Fundació Caixa de Barcelona, 1987. Exposició preparada per la Barbican Art Gallery i The Corporation of the City de Londres. Presentada amb la col·laboració de The...
Barcelona, Generalitat de Catalunya-Centre d'Art Santa Mònica, 1998. Fotografies a color. 50 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. 1ª edició. Primera edició.
Barcelona, Generalitat de Catalunya-Centre d'Art Santa Mònica, 1998. Fotografies a color. 50 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. 1ª edició. Primera edició.
ESPAI VAU - Barcelona 1998 - Molt il·lustrat - 1a edició
GENOVÉS, Silvia - COLOMINA, Ramón
Barcelona, Generalitat de Catalunya-Centre d'Art Santa Mònica, 1998. Fotografies a color. 50 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. 1ª edició. Primera edició.
Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 2007. 286p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 2007. 286p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
RETRATS - Barcelona 2007
SARDÀ, Zeneida
Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 2007. 286p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
London, Frances Lincoln, 2004. Muchas fotografías a color y en b/n fuera-texto. 135 p. 4º menor apaisado. Tela editorial. Buen papel. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
London, Frances Lincoln, 2004. Muchas fotografías a color y en b/n fuera-texto. 135 p. 4º menor apaisado. Tela editorial. Buen papel. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
DOG SHOW - London 2004 - Muy ilustrado - 1ª edición
RUSSELL, Molly - RUSSELL, Vivian
London, Frances Lincoln, 2004. Muchas fotografías a color y en b/n fuera-texto. 135 p. 4º menor apaisado. Tela editorial. Buen papel. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Nances, Edicitons Siloe, 2007. Fotografías de Bertrany Boulet. Texto de Jacques Bonnet. 112 p. 1 h. 4º mayor apaisado. Muy buen ejemplar.
Nances, Edicitons Siloe, 2007. Fotografías de Bertrany Boulet. Texto de Jacques Bonnet. 112 p. 1 h. 4º mayor apaisado. Muy buen ejemplar.
REGARD COMPLICE SUR LA MAYENNE - Nantes 2007 - Fotografías
BOUFLET, Bernard - BONNET, Jacques
Nances, Edicitons Siloe, 2007. Fotografías de Bertrany Boulet. Texto de Jacques Bonnet. 112 p. 1 h. 4º mayor apaisado. Muy buen ejemplar.
RACIONERO, Luis y VVAA
JOMA (RIUS, Josep Maria)
GENOVÉS, Silvia - COLOMINA, Ramón
RUSSELL, Molly - RUSSELL, Vivian
BOUFLET, Bernard - BONNET, Jacques