Tarragona, Caixa Tarragona, 1994. Tinglado 2. Mollt de Costa. Moltes fotografies a color f-t. 38 p. 4t major. Rústica editorial amb solapes. Paper setinat. Molt bon exemplar,...
Tarragona, Caixa Tarragona, 1994. Tinglado 2. Mollt de Costa. Moltes fotografies a color f-t. 38 p. 4t major. Rústica editorial amb solapes. Paper setinat. Molt bon exemplar,...
IN-BETWEEN - Tarragona 1994 - Molt il·lustrat
TAHARA, Keichi
Tarragona, Caixa Tarragona, 1994. Tinglado 2. Mollt de Costa. Moltes fotografies a color f-t. 38 p. 4t major. Rústica editorial amb solapes. Paper setinat. Molt bon exemplar,...
Barcelona, Fundació Joan Miró, 1999. Moltes fotografies a color i en b/n f-t. 140 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Fundació Joan Miró, 1999. Moltes fotografies a color i en b/n f-t. 140 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
LA REALITAT I EL DESIG - Barcelona 1999 - Molt il·lustrat
(Marina Nuñez, Perejaume, Tansey, etc.)
Barcelona, Fundació Joan Miró, 1999. Moltes fotografies a color i en b/n f-t. 140 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Edit. Centre d'Art Santa Mònica, 1990. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 224 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Book in english. Muy buen ejemplar. Patrick...
Barcelona, Edit. Centre d'Art Santa Mònica, 1990. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 224 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Book in english. Muy buen ejemplar. Patrick...
TO BE AND NOT TO BE - Barcelona 1990 - Fotografías
(Humberto Rivas, Esclusa, Perejaume, etc.)
Barcelona, Edit. Centre d'Art Santa Mònica, 1990. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 224 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Book in english. Muy buen ejemplar. Patrick...
Barcelona, Edit. Empúries, 1993. Nombroses fotografies en b/n. Il·lustracions en color i negre. s/p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Llibre en...
Barcelona, Edit. Empúries, 1993. Nombroses fotografies en b/n. Il·lustracions en color i negre. s/p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Llibre en...
BAD HEART. FOTOGRAFIES I PINTURES - Barcelona 1993 - il·lustrat
HOPPER, Dennis
Barcelona, Edit. Empúries, 1993. Nombroses fotografies en b/n. Il·lustracions en color i negre. s/p. Gran foli. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Llibre en...
Banyoles, Ajuntament de Banyoles, 2001. Cicles d'art contemporani del Tint. Moltes fotografies i il·lustracions en b/n. 70 p. 8è menor. Rústica editorial. Taca lleu a la...
Banyoles, Ajuntament de Banyoles, 2001. Cicles d'art contemporani del Tint. Moltes fotografies i il·lustracions en b/n. 70 p. 8è menor. Rústica editorial. Taca lleu a la...
CRISI D'IDENTITAT - Banyoles 2001 - Molt il·lustrat
GIRÓ, Toni - CHUST PETERS, Daniel - DOMÈNEC
Banyoles, Ajuntament de Banyoles, 2001. Cicles d'art contemporani del Tint. Moltes fotografies i il·lustracions en b/n. 70 p. 8è menor. Rústica editorial. Taca lleu a la...
Barcelona, Olimpíada Cultural, 1992. Moltes fotografies a color f-t. 120 p. 4t major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Olimpíada Cultural, 1992. Moltes fotografies a color f-t. 120 p. 4t major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
ESTIMADA TERRA. La Biosfera. Canviar per viure - Barcelona 1992 - Molt il·lustrat
FOLCH, Ramon - FERRÉS, Lluís - MONGE, Miquel
Barcelona, Olimpíada Cultural, 1992. Moltes fotografies a color f-t. 120 p. 4t major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, La Virreina - MUNTREF - Edicions1010, 2019. Moltes fotografies en b/n f-t. Textos en català i en castellà. 191 p. 4t. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt...
Barcelona, La Virreina - MUNTREF - Edicions1010, 2019. Moltes fotografies en b/n f-t. Textos en català i en castellà. 191 p. 4t. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt...
TEMPS DE PLOM I DE PLATA. Derives obligades - Barcelona 2019 - Molt il·lustrat
ANCAROLA, Nora
Barcelona, La Virreina - MUNTREF - Edicions1010, 2019. Moltes fotografies en b/n f-t. Textos en català i en castellà. 191 p. 4t. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt...
Zürich, Parkett, 1993. Fotografías a color y en b/n. 165p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Revista en inglés y en alemán. Review in English and German.
Zürich, Parkett, 1993. Fotografías a color y en b/n. 165p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Revista en inglés y en alemán. Review in English and German.
PARKETT Nº 36 - Zürich 1993 - Ilustrado
(Calle, Sophie - Balkenhol, Stephan)
Zürich, Parkett, 1993. Fotografías a color y en b/n. 165p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Revista en inglés y en alemán. Review in English and German.
Barcelona, Comanegra, 2013. Fotografies de Consuelo Bautista en b/n f-t. 498 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Comanegra, 2013. Fotografies de Consuelo Bautista en b/n f-t. 498 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
BARCELONA A CAU D'ORELLA - Barcelona 2013 - Il·lustrat
THEROS, Xavier
Barcelona, Comanegra, 2013. Fotografies de Consuelo Bautista en b/n f-t. 498 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Lleida, Centre d'Art La Panera, 2004. Fotografies a color. 125 p. 4t menor. Holandesa editorial. Bon paper. Molt bon exemplar. Autors dels textos: Antoni Puigverd / Àngel...
Lleida, Centre d'Art La Panera, 2004. Fotografies a color. 125 p. 4t menor. Holandesa editorial. Bon paper. Molt bon exemplar. Autors dels textos: Antoni Puigverd / Àngel...
PAISATGES DESPRÉS DE LA BATALLA - Lleida 2004 - Il·lustrat
Lleida, Centre d'Art La Panera, 2004. Fotografies a color. 125 p. 4t menor. Holandesa editorial. Bon paper. Molt bon exemplar. Autors dels textos: Antoni Puigverd / Àngel...
Barcelona, Galaxia Gutenberg, 2020. Fotografías en b/n. 260 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Galaxia Gutenberg, 2020. Fotografías en b/n. 260 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
LA FURIA DE LAS IMÁGENES. Notas sobre la postfotografía - Barcelona 2020 - Ilustrado - 1ª edición
FONTCUBERTA, Joan
Barcelona, Galaxia Gutenberg, 2020. Fotografías en b/n. 260 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
s/l, Fundación José García Jiménez, 2011. Fotografías a color y en b/n f-t. 123 p. 8º apaisado. Rústica editorial il·lustrada con solapas. Ben papel. Muy buen ejemplar, impecable.
s/l, Fundación José García Jiménez, 2011. Fotografías a color y en b/n f-t. 123 p. 8º apaisado. Rústica editorial il·lustrada con solapas. Ben papel. Muy buen ejemplar, impecable.
LA ÚLTIMA FRONTERA / THE LAST FRONTIER - s/l 2011 - Ilustrado
BAL, Mieke - WILLIAMS GAMAKER, Michelle
s/l, Fundación José García Jiménez, 2011. Fotografías a color y en b/n f-t. 123 p. 8º apaisado. Rústica editorial il·lustrada con solapas. Ben papel. Muy buen ejemplar, impecable.
(Marina Nuñez, Perejaume, Tansey, etc.)
(Humberto Rivas, Esclusa, Perejaume, etc.)
GIRÓ, Toni - CHUST PETERS, Daniel - DOMÈNEC
FOLCH, Ramon - FERRÉS, Lluís - MONGE, Miquel
ANCAROLA, Nora
(Calle, Sophie - Balkenhol, Stephan)
THEROS, Xavier
FONTCUBERTA, Joan
BAL, Mieke - WILLIAMS GAMAKER, Michelle