Barcelona, Visions de futur, 2000. Il·lustracions en b/n. 190 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. Text en català, castellà...
Barcelona, Visions de futur, 2000. Il·lustracions en b/n. 190 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. Text en català, castellà...
VISIONS DE FUTUR 2000. UTOPIES / DISTÒPIES. VISIONS DESPRÉS DEL MUR - Barcelona 2000 - Il·lustrat - Amb CD
Barcelona, Visions de futur, 2000. Il·lustracions en b/n. 190 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. Text en català, castellà...
València, Consorci de Museus de la Comunitat Valenciana, 1998. Fotografies a color f-t. Edició bilingüe català-castellà. 185 p. 4t menor. Cartoné editorial il·lustrat. Bon...
València, Consorci de Museus de la Comunitat Valenciana, 1998. Fotografies a color f-t. Edició bilingüe català-castellà. 185 p. 4t menor. Cartoné editorial il·lustrat. Bon...
CIUTATS INVISIBLES. Set mirades contemporànies sobre València / CIUDADES INVISIBLES - València 1998 - Molt il·lustrat
(Ouka Lele, Mabel Palacín, Etc.)
València, Consorci de Museus de la Comunitat Valenciana, 1998. Fotografies a color f-t. Edició bilingüe català-castellà. 185 p. 4t menor. Cartoné editorial il·lustrat. Bon...
Bilbao, Museo de Bellas Artes de Bilbao, 2001. Muchas fotografías a color. s/p. 4º mayor. Rústica editorial. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Bilbao, Museo de Bellas Artes de Bilbao, 2001. Muchas fotografías a color. s/p. 4º mayor. Rústica editorial. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
GAUR HEMEN ORAIN - Bilbao 2002 - Muy ilustrado
Bilbao, Museo de Bellas Artes de Bilbao, 2001. Muchas fotografías a color. s/p. 4º mayor. Rústica editorial. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Galeria Víctor Saavedra, 2003. Fotografías a color f-t. 37 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Galeria Víctor Saavedra, 2003. Fotografías a color f-t. 37 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
JOSEP GÜELL. LA CASA DE LA CABEZA - Barcelona 2003 - Ilustrado
GÜELL, Josep
Barcelona, Galeria Víctor Saavedra, 2003. Fotografías a color f-t. 37 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
s/l, Mosel und Tschechow, 2003. Fotografías a color y en b/n f.t. 112 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
s/l, Mosel und Tschechow, 2003. Fotografías a color y en b/n f.t. 112 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
GEMISCHTE GEFÜHLE. Fotografien zur Kunst 95-03 - s/l 2003 - Muy ilustrado
PETZI, Wilfried
s/l, Mosel und Tschechow, 2003. Fotografías a color y en b/n f.t. 112 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Lleida, Centre d'Art La Panera, 2004. Fotografies a color. 125 p. 4t menor. Holandesa editorial. Bon paper. Molt bon exemplar. Autors dels textos: Antoni Puigverd / Àngel...
Lleida, Centre d'Art La Panera, 2004. Fotografies a color. 125 p. 4t menor. Holandesa editorial. Bon paper. Molt bon exemplar. Autors dels textos: Antoni Puigverd / Àngel...
PAISATGES DESPRÉS DE LA BATALLA - Lleida 2004 - Il·lustrat
Lleida, Centre d'Art La Panera, 2004. Fotografies a color. 125 p. 4t menor. Holandesa editorial. Bon paper. Molt bon exemplar. Autors dels textos: Antoni Puigverd / Àngel...
Castelló, Espai d'Art Contemporani de Castelló, 1999. Fotografies a color. 357 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar. 1a edició....
Castelló, Espai d'Art Contemporani de Castelló, 1999. Fotografies a color. 357 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar. 1a edició....
A SANGRE Y FUEGO - Castelló 1999 - Il·lustrat
VICENTE ALIAGA, Juan
Castelló, Espai d'Art Contemporani de Castelló, 1999. Fotografies a color. 357 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar. 1a edició....
Barcelona, MNAC, 2022. A cura d'Alexandra Laudo. Fotografies a color. 61 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. Llibret de...
Barcelona, MNAC, 2022. A cura d'Alexandra Laudo. Fotografies a color. 61 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. Llibret de...
HISTÒRIA DE LES MANS - Barcelona 2022 - Il·lustrat
Barcelona, MNAC, 2022. A cura d'Alexandra Laudo. Fotografies a color. 61 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. Llibret de...
Girona, Museu de l'Aigua de Salt, Fàbrica del Gel, 2003. Moltes fotografies a color i en b/n. 181 p. 4t major. Cartoné editorial. Bon paper. Desgast molt lleu en una punta....
Girona, Museu de l'Aigua de Salt, Fàbrica del Gel, 2003. Moltes fotografies a color i en b/n. 181 p. 4t major. Cartoné editorial. Bon paper. Desgast molt lleu en una punta....
ARQUITECTURES DE L'AIGUA - Girona 2003 - Molt il·lustrat
Girona, Museu de l'Aigua de Salt, Fàbrica del Gel, 2003. Moltes fotografies a color i en b/n. 181 p. 4t major. Cartoné editorial. Bon paper. Desgast molt lleu en una punta....
Barcelona, Edit. Gran Teatre del Liceu, 2002. Nombroses il·lustracions en b/n fora text. 125 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. First...
Barcelona, Edit. Gran Teatre del Liceu, 2002. Nombroses il·lustracions en b/n fora text. 125 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. First...
ANTONI RAS RIGAU. FOTÒGRAFS DEL LICEU (Edició polilingüe) - Barcelona 2002 - Molt il·lustrat.
Ras Rigau, Antoni
Barcelona, Edit. Gran Teatre del Liceu, 2002. Nombroses il·lustracions en b/n fora text. 125 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. First...
Tarragona, Arola, 2007. La imatge que parla. Poesies de Rosa Comes i fotografies de Xavier Argente. Unes 50 pàgines sense numerar. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar.
Tarragona, Arola, 2007. La imatge que parla. Poesies de Rosa Comes i fotografies de Xavier Argente. Unes 50 pàgines sense numerar. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar.
3: ATZAR - Arola 2007 - Fotografies
COMES, Rosa - ARGENTE, Xavier
Tarragona, Arola, 2007. La imatge que parla. Poesies de Rosa Comes i fotografies de Xavier Argente. Unes 50 pàgines sense numerar. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar.
Barcelona, Fundació Antoni Tàpies, s/f. Muchas fotografías a color. 163 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. Representaciones árbes...
Barcelona, Fundació Antoni Tàpies, s/f. Muchas fotografías a color. 163 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. Representaciones árbes...
TAMÁSS. Respresentaciones árabes contemporáneas. Beirut / Líbano 1 - Barcelona s/f - Ilustrado
Barcelona, Fundació Antoni Tàpies, s/f. Muchas fotografías a color. 163 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. Representaciones árbes...
(Ouka Lele, Mabel Palacín, Etc.)
GÜELL, Josep
PETZI, Wilfried
VICENTE ALIAGA, Juan
Ras Rigau, Antoni
COMES, Rosa - ARGENTE, Xavier