Vic, Edit. Eumo, 1995. 213p. 8è Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Eumo, 1995. 213p. 8è Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
FI DE L'EDUCACIÓ. Una redefinició del valor de l'escola - Vic 1995
POSTMAN, Neil
Vic, Edit. Eumo, 1995. 213p. 8è Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Manacor, Edit. Caixa Estalvis Balear, 1979. 58p. 8è major Rústica editorial ilustrada, un pèl gastada. Ex libris. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Manacor, Edit. Caixa Estalvis Balear, 1979. 58p. 8è major Rústica editorial ilustrada, un pèl gastada. Ex libris. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
TRES SUITES DE LUXE. Poemes - Manacor 1979 - 1ª edició
VIDAL ALCOVER, Jaume
Manacor, Edit. Caixa Estalvis Balear, 1979. 58p. 8è major Rústica editorial ilustrada, un pèl gastada. Ex libris. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Mentora, 1935. Nombroses il·lustracions en b/n. 31 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica deslluïda. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Mentora, 1935. Nombroses il·lustracions en b/n. 31 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica deslluïda. Bon exemplar.
CONTES D'AHIR I D'AVUI Nº 20. OCELL BLAU - Barcelona 1935 - Il·lustrat
ANDERSEN, Hans Cristià
Barcelona, Edit. Mentora, 1935. Nombroses il·lustracions en b/n. 31 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica deslluïda. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 1993. 200p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 1993. 200p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
LA INDUSTRIA EN ESPAÑA Y EN CATALUÑA - Barcelona 1993
Barcelona, Edit. Columna, 1993. 200p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit. 10/18,, 2000. Col. Domaine Étranger. 89p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit. 10/18,, 2000. Col. Domaine Étranger. 89p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
SENS UNIQUE. Précédé de Enfance Berlinoise - Paris 2000
BENJAMIN, Walter
Paris, Edit. 10/18,, 2000. Col. Domaine Étranger. 89p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Selecte, 1974. 225p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Selecte, 1974. 225p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
VIATGE A L'ÍNDIA amb el mon dels hippies - Barcelona 1974
FERRER, Baldiri
Barcelona, Edit. Selecte, 1974. 225p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Dip. Barcelona, 2006. Fotografies en b/n. 172p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Dip. Barcelona, 2006. Fotografies en b/n. 172p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
DES DE LA TERRA. Poesia als parcs 2005 - Barcelona 2006 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Dip. Barcelona, 2006. Fotografies en b/n. 172p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Espasa calpe, 1970. Col. Clásicos Castellanos.Edición, prólogo y notas Franciasco López. 302p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Espasa calpe, 1970. Col. Clásicos Castellanos.Edición, prólogo y notas Franciasco López. 302p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
LOS SIETE LIBROS DE LA DIANA - Madrid 1970
MONTEMAYOR, Jorge de
Madrid, Edit. Espasa calpe, 1970. Col. Clásicos Castellanos.Edición, prólogo y notas Franciasco López. 302p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Québec, Edit. Les herbes rouges, 2011.101p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Québec, Edit. Les herbes rouges, 2011.101p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
LE ZÉRO EST L'ORIGINE DE L'AU-DELÀ - Québec 2011 - Edition originale
ACQUELIN, José
Québec, Edit. Les herbes rouges, 2011.101p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Montreal, Edit. Québec Amerique, 2006. Suivi d'une conversation avec Brigitte Haentjens. Fotografías en b/n. 109p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen...
Montreal, Edit. Québec Amerique, 2006. Suivi d'une conversation avec Brigitte Haentjens. Fotografías en b/n. 109p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen...
TOUT COMME ELLE - Montreal 2006 - Ilustrado - Edition originale
DUPRÉ, Louise
Montreal, Edit. Québec Amerique, 2006. Suivi d'une conversation avec Brigitte Haentjens. Fotografías en b/n. 109p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen...
Paris, Edit. Noroît, 2007. 107p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Paris, Edit. Noroît, 2007. 107p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
DÉPOSITIONS - Paris 2007 - Edition originale
OUELLET, Pierre
Paris, Edit. Noroît, 2007. 107p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Cànoves i Samalús, Edit. Proteus, 2011. 211p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Cànoves i Samalús, Edit. Proteus, 2011. 211p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
JOCS D'INFANTS (Un Pròleg i Cent Jocs) - Cànoves i Samalús 2011 - 1ª edició
CARBÓ, Joaquim
Cànoves i Samalús, Edit. Proteus, 2011. 211p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
POSTMAN, Neil
VIDAL ALCOVER, Jaume
ANDERSEN, Hans Cristià
BENJAMIN, Walter
FERRER, Baldiri
MONTEMAYOR, Jorge de
ACQUELIN, José
DUPRÉ, Louise
OUELLET, Pierre
CARBÓ, Joaquim