Barcelona, Colectivo de Editoriales, 1989. Edición conjunta de 18 editoriales y apoyo del Ministerio de CulturaTraducción de J. L. Miranda. 516 p. 2 h. 8º mayor. Rústica...
Barcelona, Colectivo de Editoriales, 1989. Edición conjunta de 18 editoriales y apoyo del Ministerio de CulturaTraducción de J. L. Miranda. 516 p. 2 h. 8º mayor. Rústica...
LOS VERSOS SATANICOS - Barcelona 1989 - 1ª edición
RUSHDIE, Salman
Barcelona, Colectivo de Editoriales, 1989. Edición conjunta de 18 editoriales y apoyo del Ministerio de CulturaTraducción de J. L. Miranda. 516 p. 2 h. 8º mayor. Rústica...
Barcelona, Institut Ramon Llull, 2007. 464 p., 4t menor. Tela editorial avellutada amb petita rascada a la coberta anterior. Molt bon exemplar. El llibre s'obre i es tanca amb...
Barcelona, Institut Ramon Llull, 2007. 464 p., 4t menor. Tela editorial avellutada amb petita rascada a la coberta anterior. Molt bon exemplar. El llibre s'obre i es tanca amb...
CARRERS DE FRONTERA. Passatges de la cultura alemanya a la cultura catalana. Vol. I - Barcelona 2007 - Il·lustrat
PONS, Arnau - SKRABEC, Simona, curadors
Barcelona, Institut Ramon Llull, 2007. 464 p., 4t menor. Tela editorial avellutada amb petita rascada a la coberta anterior. Molt bon exemplar. El llibre s'obre i es tanca amb...
Barcelona, Curial, 1974. Recopilados, ordenados, descritos e interpretados por Francesc Fontbona y Francesc Miralles. 102 p. 1 h. Folio. Rústica editorial con protección...
Barcelona, Curial, 1974. Recopilados, ordenados, descritos e interpretados por Francesc Fontbona y Francesc Miralles. 102 p. 1 h. Folio. Rústica editorial con protección...
CRONICA Y TRABAJOS DEL DIBUJANTE, GRABADOR Y ESCULTOR PLA-NARBONA desde sus comienzos hasta la actualidad - Barcelona 1974 - Il
PLA-NARBONA
Barcelona, Curial, 1974. Recopilados, ordenados, descritos e interpretados por Francesc Fontbona y Francesc Miralles. 102 p. 1 h. Folio. Rústica editorial con protección...
Barcelona, Edit. Polígrafa, 1992. Numerosas ilustraciones en color. 128 p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada con etiqueta en el lomo. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Polígrafa, 1992. Numerosas ilustraciones en color. 128 p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada con etiqueta en el lomo. Buen ejemplar.
ANTHONY CARO - Barcelona 1992 - Ilustrado - Book in english
Caro, Anthony - FENTON, Terry
Barcelona, Edit. Polígrafa, 1992. Numerosas ilustraciones en color. 128 p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada con etiqueta en el lomo. Buen ejemplar.
Barcelona, MAIN, 1998. Fotografies de Xavier Miserachs. Textos de Xavier Bru de Sala, Màrius Carol, Maria de la Pau Janer, Sergi Pàmies, Vicenç Villatoro. Disseny gràfic d'Enric...
Barcelona, MAIN, 1998. Fotografies de Xavier Miserachs. Textos de Xavier Bru de Sala, Màrius Carol, Maria de la Pau Janer, Sergi Pàmies, Vicenç Villatoro. Disseny gràfic d'Enric...
EL PASSEIG DE GRACIA - Barcelona 1998 - Fotografies
MISERACHS, X. - BRU DE SALA, X. - CAROL, M. et alt
Barcelona, MAIN, 1998. Fotografies de Xavier Miserachs. Textos de Xavier Bru de Sala, Màrius Carol, Maria de la Pau Janer, Sergi Pàmies, Vicenç Villatoro. Disseny gràfic d'Enric...
Barcelona, Edit. Asociación Bibliófilos Barcelona, 1949. 1 ilustración en color. 107 p. 8º mayor. Rústica editorial con sobrecubierta, algo delsucida. Dedicatoria autógrafa del...
Barcelona, Edit. Asociación Bibliófilos Barcelona, 1949. 1 ilustración en color. 107 p. 8º mayor. Rústica editorial con sobrecubierta, algo delsucida. Dedicatoria autógrafa del...
EL PLACER DEL LIBRO - Barcelona 1949 - Dedicado al escritor Alberto Insúa
GOMIS, José A.
Barcelona, Edit. Asociación Bibliófilos Barcelona, 1949. 1 ilustración en color. 107 p. 8º mayor. Rústica editorial con sobrecubierta, algo delsucida. Dedicatoria autógrafa del...
Barcelona, Víctor Pozanco editor, 2004. 104 p. 1 h. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. 1ª edición.
Barcelona, Víctor Pozanco editor, 2004. 104 p. 1 h. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. 1ª edición.
POESIA 1979 - 2004 (Volumen 1) - Barcelona 2004
HORTEGA, María Paz
Barcelona, Víctor Pozanco editor, 2004. 104 p. 1 h. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. 1ª edición.
Barcelona, José J. de Olañeta Editor - Indústria Gràfica Suñol, 1979, Col Pantaleu dirigida per Jaume Bover. Amb 1 gravat de Teresa Mata. Edició de 200 exemplars numerats i...
Barcelona, José J. de Olañeta Editor - Indústria Gràfica Suñol, 1979, Col Pantaleu dirigida per Jaume Bover. Amb 1 gravat de Teresa Mata. Edició de 200 exemplars numerats i...
A CONTRALLUM - Pantaleu 1979 - 1ª edició - Gravat - Numerat i signat
ORPÍ, Pere
Barcelona, José J. de Olañeta Editor - Indústria Gràfica Suñol, 1979, Col Pantaleu dirigida per Jaume Bover. Amb 1 gravat de Teresa Mata. Edició de 200 exemplars numerats i...
Ciutat de Mallorca - Ciutat del Mal, Son Coc - Tafal - Gràfiques Colom, 1979. 72 p. 4 f. Gran 8è Rústica editorial Exlibris de cautxú. Molt bon exemplar. 1a edició.First edition
Ciutat de Mallorca - Ciutat del Mal, Son Coc - Tafal - Gràfiques Colom, 1979. 72 p. 4 f. Gran 8è Rústica editorial Exlibris de cautxú. Molt bon exemplar. 1a edició.First edition
ARBRE DE MAR - Ciutat de Mallorca 1979 - 1ª edició
MESTRE, Miquel
Ciutat de Mallorca - Ciutat del Mal, Son Coc - Tafal - Gràfiques Colom, 1979. 72 p. 4 f. Gran 8è Rústica editorial Exlibris de cautxú. Molt bon exemplar. 1a edició.First edition
Ciutat de Mallorca - Ciutat del Mal, Son Coc - Tafal - Gràfiques Colom, 1980. 52 p. 4 f. Gran 8è Rústica editorial Molt bon exemplar. 1a edició.First edition
Ciutat de Mallorca - Ciutat del Mal, Son Coc - Tafal - Gràfiques Colom, 1980. 52 p. 4 f. Gran 8è Rústica editorial Molt bon exemplar. 1a edició.First edition
ESBORRANYS DE LA MÚSICA - Ciutat de Mallorca 1980 - 1ª edició
PIERA, Josep
Ciutat de Mallorca - Ciutat del Mal, Son Coc - Tafal - Gràfiques Colom, 1980. 52 p. 4 f. Gran 8è Rústica editorial Molt bon exemplar. 1a edició.First edition
Paris, Edit. Hachette, 1953. Ilustraciones en b/n. Grammaire, vocabulaire, composition française. 301p. 8º. Texte en français. Firma antiguo propietario. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit. Hachette, 1953. Ilustraciones en b/n. Grammaire, vocabulaire, composition française. 301p. 8º. Texte en français. Firma antiguo propietario. Muy buen ejemplar.
COURS DE LANGUE FRANÇAISE. Cours moyen et superieur - Paris 1953 - ilustrado
Paris, Edit. Hachette, 1953. Ilustraciones en b/n. Grammaire, vocabulaire, composition française. 301p. 8º. Texte en français. Firma antiguo propietario. Muy buen ejemplar.
Hanau, Edit. Peters, 1980. Numerosas ilustraciones en color y negro. 123p. Folio. Texto en alemán, inglés y francés. Muy buen ejemplar.
Hanau, Edit. Peters, 1980. Numerosas ilustraciones en color y negro. 123p. Folio. Texto en alemán, inglés y francés. Muy buen ejemplar.
TAUNUS UND RHEINGAU - Hanau 1980 - Muy ilustrado
NAGEL, W.A.
Hanau, Edit. Peters, 1980. Numerosas ilustraciones en color y negro. 123p. Folio. Texto en alemán, inglés y francés. Muy buen ejemplar.
RUSHDIE, Salman
PONS, Arnau - SKRABEC, Simona, curadors
PLA-NARBONA
Caro, Anthony - FENTON, Terry
MISERACHS, X. - BRU DE SALA, X. - CAROL, M. et alt
GOMIS, José A.
HORTEGA, María Paz
ORPÍ, Pere
MESTRE, Miquel
PIERA, Josep
NAGEL, W.A.