arcelona, Edit. Empuries, 1990. Col. L'Odissea. 57. 95p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
arcelona, Edit. Empuries, 1990. Col. L'Odissea. 57. 95p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LA METAMORFOSI D'EN VICENTET- Barcelona 1990 - 1ª edició
BATALLÉ, Victor
arcelona, Edit. Empuries, 1990. Col. L'Odissea. 57. 95p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empuries, 1991. Col. L'Odissea. 74. 140p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empuries, 1991. Col. L'Odissea. 74. 140p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
EL NOM ESCRIT A L'AIGUA - Barcelona 1991 - 1ª edició
QUINTO, Manuel
Barcelona, Edit. Empuries, 1991. Col. L'Odissea. 74. 140p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empuries, 1986. Col. L'Odissea. 13. Il·lustracions J. Clapers. Traducció. F. Toutain. 71p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició...
Barcelona, Edit. Empuries, 1986. Col. L'Odissea. 13. Il·lustracions J. Clapers. Traducció. F. Toutain. 71p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició...
EL GÒLEM - Barcelona 1986 - Il·lustrat - 1ª edició
BASHEVIS, Isaac
Barcelona, Edit. Empuries, 1986. Col. L'Odissea. 13. Il·lustracions J. Clapers. Traducció. F. Toutain. 71p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició...
Zaragoza, Edit. Libros del Innombrable, 1998. Dibujos de Beneyto. Traducción de Krystyna Rodowska. 124p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Zaragoza, Edit. Libros del Innombrable, 1998. Dibujos de Beneyto. Traducción de Krystyna Rodowska. 124p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
16 POETAS POLACOS - Zaragoza 1998 - Ilustrado
BENEYTO,Antonio
Zaragoza, Edit. Libros del Innombrable, 1998. Dibujos de Beneyto. Traducción de Krystyna Rodowska. 124p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Pollença, Edit. El Gall, 2013. Traducció Antoni Clapés. 177p. 8è major. Rústica editorial. Llibre en francès i català. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Pollença, Edit. El Gall, 2013. Traducció Antoni Clapés. 177p. 8è major. Rústica editorial. Llibre en francès i català. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
MUSEU DE l'OS I DE L'AIGUA - Pollença 2013 - Bilíngüe - 1ª edició
BROSSARD, Nicole
Pollença, Edit. El Gall, 2013. Traducció Antoni Clapés. 177p. 8è major. Rústica editorial. Llibre en francès i català. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. La Vanguardia, 2012. 355p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada y con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. La Vanguardia, 2012. 355p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada y con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
CREAR EN LA VANGUARDIA - Barcelona 2012
MARINA, José A.
Barcelona, Edit. La Vanguardia, 2012. 355p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada y con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Uvieu, Edit. Academia Lingua Asturiana, 1986. Muy ilustrado con dibujos infantiles. 96p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Inscripción antiguo propietario. Muy buen ejemplar.
Uvieu, Edit. Academia Lingua Asturiana, 1986. Muy ilustrado con dibujos infantiles. 96p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Inscripción antiguo propietario. Muy buen ejemplar.
LOS RAPACINOS VÉMOSLO ASINA. Polos neños de lingua asturiana - Uvieu 1986 - Ilustrado
Uvieu, Edit. Academia Lingua Asturiana, 1986. Muy ilustrado con dibujos infantiles. 96p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Inscripción antiguo propietario. Muy buen ejemplar.
La Selva del camp, Edit. Ajunt. La Selva, 1998. Il·lustracions en color i negre. s/p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
La Selva del camp, Edit. Ajunt. La Selva, 1998. Il·lustracions en color i negre. s/p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LES TOMBES FLAMEJANTS. Edició commemorativa 1923-1998 - La Selva del Camp 1998
GASSOL, Ventura
La Selva del camp, Edit. Ajunt. La Selva, 1998. Il·lustracions en color i negre. s/p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2006. Il·lustracions Eriko Miura. 42p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2006. Il·lustracions Eriko Miura. 42p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
COSES I NOMS PER DINS TENEN UN PACTE. Papers de Versàlia, Núm. Un - Sabadell 2006 - Il·lustrat
Sabadell, Edit. Papers de Versàlia, 2006. Il·lustracions Eriko Miura. 42p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 1996. 60 p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Ex libris. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 1996. 60 p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Ex libris. Molt bon exemplar.
CLAVAR-NE UNA AL MALL I L'ALTRA A L'ENCLUSA - Barcelona 1996
FARRÉS JUNYENT, Ernest
Barcelona, Edit. Columna, 1996. 60 p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Ex libris. Molt bon exemplar.
Palma, Edit. Moll, 2008. 76p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Dedicatoria autògrafa de l'autor. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Palma, Edit. Moll, 2008. 76p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Dedicatoria autògrafa de l'autor. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LES TERRASSES D'AVALON - Palma 2008 - Dedicat
CARDELL, Miquel
Palma, Edit. Moll, 2008. 76p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Dedicatoria autògrafa de l'autor. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Emboscall, 2011. 89p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Edició bilíngüe italià/català. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Emboscall, 2011. 89p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Edició bilíngüe italià/català. Molt bon exemplar.
QUADERN GREC I ALTRES POEMES - Barcelona 2011 - Bilíngüe
VACANA, Gerardo
Barcelona, Edit. Emboscall, 2011. 89p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Edició bilíngüe italià/català. Molt bon exemplar.
BATALLÉ, Victor
QUINTO, Manuel
BASHEVIS, Isaac
BENEYTO,Antonio
BROSSARD, Nicole
MARINA, José A.
GASSOL, Ventura
FARRÉS JUNYENT, Ernest
CARDELL, Miquel
VACANA, Gerardo