24p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
24p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
DADES BÀSIQUES I MÈTODES DE CÀLCUL preferibles per a l'obtenció del veritable preu de cost en les nostres manufactures tèxtils
BOTER, ferran
24p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Hispano Europea, 1966. Amb la col.laboració d'Agustí Faus i l'aportació tècnico-gràfica d'Ermenegild Carrete i Ferran AbellaIl·lustracions en b/n. 187p. 8è...
Barcelona, Edit. Hispano Europea, 1966. Amb la col.laboració d'Agustí Faus i l'aportació tècnico-gràfica d'Ermenegild Carrete i Ferran AbellaIl·lustracions en b/n. 187p. 8è...
ESPERIT I TÈCNICA DE LA MUNTANYA - Barcelona 1966 - il·lustrat
JOLIS, Agustí
Barcelona, Edit. Hispano Europea, 1966. Amb la col.laboració d'Agustí Faus i l'aportació tècnico-gràfica d'Ermenegild Carrete i Ferran AbellaIl·lustracions en b/n. 187p. 8è...
Barcelona, Edit. Aura, 1975. 249p. 8º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Aura, 1975. 249p. 8º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
MIGUEL STROGOFF - Barcelona 1975
VERNE, Julio
Barcelona, Edit. Aura, 1975. 249p. 8º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Ciutat nova, 1996. Il·luastracions en color. 135p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Ciutat nova, 1996. Il·luastracions en color. 135p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
ESCLATS DE LLUM. Meditacions i imatges - Barcelona 1996 - il·lustrat
LUBICH, Chiara
Barcelona, Edit. Ciutat nova, 1996. Il·luastracions en color. 135p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Selecta, 1963. 191p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Selecta, 1963. 191p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar.
EVA - Barcelona 1963
SOLDEVILA, Carles
Barcelona, Edit. Selecta, 1963. 191p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar.
Barcelona, Llibres a Mà, 1985. 313p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar.
Barcelona, Llibres a Mà, 1985. 313p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar.
PEL CAR DE FORA. CATALUNYA DES DEL MAR - Barcelona 1985
BARRAL, Carlos
Barcelona, Llibres a Mà, 1985. 313p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Bruguera, 1970. 105p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Bruguera, 1970. 105p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
BARCELONA COM A PROBLEMA. Visió apassionada dels homes i de la ciutat - Barcelona 1970
CASTELL, Jaume
Barcelona, Edit. Bruguera, 1970. 105p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Cabrera de Mar, Edit. Hogar del libro, 205p. Col. Nova Terra, 15. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Cabrera de Mar, Edit. Hogar del libro, 205p. Col. Nova Terra, 15. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
TRAMUNTANA BOJA - Barcelona 1981 - 1ª edició
MINISTRAL MASIÀ, Jaume
Cabrera de Mar, Edit. Hogar del libro, 205p. Col. Nova Terra, 15. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Antoni López, impressor. s/d. 236p. 8è. Rústica editorial. Desgast pel temps, que no dificulta la lectura. Bon exemplar.
Barcelona, Antoni López, impressor. s/d. 236p. 8è. Rústica editorial. Desgast pel temps, que no dificulta la lectura. Bon exemplar.
EL CATALÀ DE "LA MANCHA" - Barcelona c. 1910
RUSIÑOL, Santiago
Barcelona, Antoni López, impressor. s/d. 236p. 8è. Rústica editorial. Desgast pel temps, que no dificulta la lectura. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Proa, 1933. Biblioteca A Tot Vent. 205p. 8è. Tela editorial, un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 1933. Biblioteca A Tot Vent. 205p. 8è. Tela editorial, un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
HI HA HOMES QUE PLOREN PERQUÊ EL SOL ES PON - Badalona 1933 - 1ª edició
TRABAL, Francesc
Barcelona, Edit. Proa, 1933. Biblioteca A Tot Vent. 205p. 8è. Tela editorial, un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. La Neotipia, 1910. 40 láminas en b/n. 139p. 4ºmayor. Tela editorial. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. La Neotipia, 1910. 40 láminas en b/n. 139p. 4ºmayor. Tela editorial. Muy buen ejemplar.
TISAJE MECÁNICO DEL ALGODÓN. Primera Parte. Preparación - Barcelona 1910 - Ilustrado
RIERA, Emilio
Barcelona, Edit. La Neotipia, 1910. 40 láminas en b/n. 139p. 4ºmayor. Tela editorial. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Alhambra, 1974. 435p. 4º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Alhambra, 1974. 435p. 4º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
DICCIONARIO TECNOLÓGICO Inglés-Español - Madrid 1974
IBEAS, Franco. F.
Madrid, Edit. Alhambra, 1974. 435p. 4º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
BOTER, ferran
JOLIS, Agustí
VERNE, Julio
LUBICH, Chiara
SOLDEVILA, Carles
BARRAL, Carlos
CASTELL, Jaume
MINISTRAL MASIÀ, Jaume
RUSIÑOL, Santiago
TRABAL, Francesc
RIERA, Emilio
IBEAS, Franco. F.