Barcelona, Edit. Proa, 1991. Biblioteca A Tot Vent 249. 343p. 8è major. Guaflex editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 1991. Biblioteca A Tot Vent 249. 343p. 8è major. Guaflex editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
SENYORIA - Barcelona 1991 - 1ª edició
CABRÉ, Jaume
Barcelona, Edit. Proa, 1991. Biblioteca A Tot Vent 249. 343p. 8è major. Guaflex editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Reus, Edit. Gal. Anquin's, 1976. Tríptic. Il·lustracions en color i negre. 8è major apaisat. Rústica editoria il·lustradal. Molt bon exemplar.
Reus, Edit. Gal. Anquin's, 1976. Tríptic. Il·lustracions en color i negre. 8è major apaisat. Rústica editoria il·lustradal. Molt bon exemplar.
JOSEP VERDAGUER: EXPOSICIÓ PINTURES - Reus 1976 - Il·lustrat
VERDAGUER, Josep
Reus, Edit. Gal. Anquin's, 1976. Tríptic. Il·lustracions en color i negre. 8è major apaisat. Rústica editoria il·lustradal. Molt bon exemplar.
Madrid, Edit. Pearson Educación, 2004. Manual de primers auxilis: consells per a emergències a qualsevol lloc o circumstància Il·lustracions ne color. 287p. 8è major. Rústica...
Madrid, Edit. Pearson Educación, 2004. Manual de primers auxilis: consells per a emergències a qualsevol lloc o circumstància Il·lustracions ne color. 287p. 8è major. Rústica...
MANUAL DE PRIMERS AUXILIS - Madrid 2004 - Il·lustrat - Revisat i actualitzat
Madrid, Edit. Pearson Educación, 2004. Manual de primers auxilis: consells per a emergències a qualsevol lloc o circumstància Il·lustracions ne color. 287p. 8è major. Rústica...
Barcelona, Edit. Grup del Llibre, 1974. 469p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Grup del Llibre, 1974. 469p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
L'ÚLTIM DELS MOHICANS - Barcelona 1974 - 1º edició en català
FENIMORE COOPER, Jacob
Barcelona, Edit. Grup del Llibre, 1974. 469p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Sabadell, Edit. ParcTaulí, 2000. Premi del segon concurs de poesia Parc Taulí. 26p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar. Poemes basats en obres d'art modern i...
Sabadell, Edit. ParcTaulí, 2000. Premi del segon concurs de poesia Parc Taulí. 26p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar. Poemes basats en obres d'art modern i...
AIRE I MATÈRIES - Sabadell 2000
GONZALEZ, Joan Carles
Sabadell, Edit. ParcTaulí, 2000. Premi del segon concurs de poesia Parc Taulí. 26p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar. Poemes basats en obres d'art modern i...
Barcelona, Edit. Mitre Dallery., 1977. Díptic. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Mitre Dallery., 1977. Díptic. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
J. VERDAGUER - Barcelona 1977 - Il·lustrat
VERDAGUER, Josep
Barcelona, Edit. Mitre Dallery., 1977. Díptic. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Es Mercadal, Edit. Ralf Freiheit, 1995. Ilustraciones en color y negro. Mapa desplegable. 8º mayor. Rústica editoria ilustrada. Puntas levemente rozadas. Buen ejemplar.
Es Mercadal, Edit. Ralf Freiheit, 1995. Ilustraciones en color y negro. Mapa desplegable. 8º mayor. Rústica editoria ilustrada. Puntas levemente rozadas. Buen ejemplar.
MENORCA A POC A POC. Guia detallada - Es Mercadal 1995 - Ilustrado
Es Mercadal, Edit. Ralf Freiheit, 1995. Ilustraciones en color y negro. Mapa desplegable. 8º mayor. Rústica editoria ilustrada. Puntas levemente rozadas. Buen ejemplar.
Buenos Aires, Edit. Poseidón, 1963. Col. Malinca Pocket, 10. Tr. Arturo Serrano Plaja. 125p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Leve desgaste en el lomo. Buen ejemplar.
Buenos Aires, Edit. Poseidón, 1963. Col. Malinca Pocket, 10. Tr. Arturo Serrano Plaja. 125p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Leve desgaste en el lomo. Buen ejemplar.
LA SINFONIA PASTORAL - Buenos Aires 1963
GIDE, Andre
Buenos Aires, Edit. Poseidón, 1963. Col. Malinca Pocket, 10. Tr. Arturo Serrano Plaja. 125p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Leve desgaste en el lomo. Buen ejemplar.
Igualada, Edit. Centro Estudios Igualada, 1967. Ilustraciones en b/n fuea texto. 57p. 8º mayor. Rústica editorial. Buen ejemplar.
Igualada, Edit. Centro Estudios Igualada, 1967. Ilustraciones en b/n fuea texto. 57p. 8º mayor. Rústica editorial. Buen ejemplar.
HISTORIAL 1947-1967. Desarrollo orgánico y realizaciones - Igualada 1967 - Ilustrado
Igualada, Edit. Centro Estudios Igualada, 1967. Ilustraciones en b/n fuea texto. 57p. 8º mayor. Rústica editorial. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. U.B., 1950. Discurso inaugural del año académico 1950-1951. 84p. 8º mayor. Rústica editorial. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. U.B., 1950. Discurso inaugural del año académico 1950-1951. 84p. 8º mayor. Rústica editorial. Buen ejemplar.
EL PAPEL DE LOS OJOS EN LA EXPRESIÓN DEL ROSTRO - Barcelona 1950
SORIA, Mariano
Barcelona, Edit. U.B., 1950. Discurso inaugural del año académico 1950-1951. 84p. 8º mayor. Rústica editorial. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Caixa Sabadell, 2002. Pròleg Josep Cuní. 134p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Caixa Sabadell, 2002. Pròleg Josep Cuní. 134p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
LA IMMIGRACIÓ EXPLICADA A LA MEVA FILLA - Barcelona 2002
NAÏR, Sami
Barcelona, Edit. Caixa Sabadell, 2002. Pròleg Josep Cuní. 134p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Proa, 2021. Edició no venal, proves sense corregir. 379 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, lleu desgast a les vores. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Proa, 2021. Edició no venal, proves sense corregir. 379 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, lleu desgast a les vores. Molt bon exemplar.
SOLA - Barcelona 2021 - Proves sense corregir
GURT, Carlota
Barcelona, Edit. Proa, 2021. Edició no venal, proves sense corregir. 379 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, lleu desgast a les vores. Molt bon exemplar.
CABRÉ, Jaume
VERDAGUER, Josep
FENIMORE COOPER, Jacob
GONZALEZ, Joan Carles
VERDAGUER, Josep
GIDE, Andre
SORIA, Mariano
NAÏR, Sami
GURT, Carlota