Barcelona, Edit. Destino, 1969. Col. Áncora y Delfín. Prólogo de Furio Jesi. Incluye tres novelas de Pavese: El bello verano, El diablo sobre las colinas y Entre mujeres solas....
Barcelona, Edit. Destino, 1969. Col. Áncora y Delfín. Prólogo de Furio Jesi. Incluye tres novelas de Pavese: El bello verano, El diablo sobre las colinas y Entre mujeres solas....
EL BELLO VERANO (El bello verano - El diablo sobre las colinas - Entre mujeres solas) - Barcelona 1969 - 1ª edición en España
PAVESE, Cesare
Barcelona, Edit. Destino, 1969. Col. Áncora y Delfín. Prólogo de Furio Jesi. Incluye tres novelas de Pavese: El bello verano, El diablo sobre las colinas y Entre mujeres solas....
Barcelona, Edit. Aymá, 1953. Serie Novelas Policiacas nº 3. Traducción F. Cañameras. 190p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st...
Barcelona, Edit. Aymá, 1953. Serie Novelas Policiacas nº 3. Traducción F. Cañameras. 190p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st...
LA FLORISTA DE DEAUVILLE - Barcelona 1953 - 1ª edición en españól
SIMENON
Barcelona, Edit. Aymá, 1953. Serie Novelas Policiacas nº 3. Traducción F. Cañameras. 190p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st...
Barcelona, Edit. Ajunt. Parets, 2010. Nombroses il·lustracions en b/n. 220p. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Ajunt. Parets, 2010. Nombroses il·lustracions en b/n. 220p. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
APROXIMACIÓ A LA HISTÒRIA DE LES DONES DE PARETS - Barcelona 2000 - Il·lustrat
GORINA, Maria
Barcelona, Edit. Ajunt. Parets, 2010. Nombroses il·lustracions en b/n. 220p. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Montserrat, Edit. Abadia MOntserrat, 2011. Nombroses il·lustracions en color i negre. 173 p. 4t. major Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. Àlbum de...
Montserrat, Edit. Abadia MOntserrat, 2011. Nombroses il·lustracions en color i negre. 173 p. 4t. major Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. Àlbum de...
LA LLUM DEL SO. El nou orgue de Montserrat - Montserrat 2011 - Il·lustrat - Amb DVC
PIQUE I COLLADO, P. Jordi- Agustí
Montserrat, Edit. Abadia MOntserrat, 2011. Nombroses il·lustracions en color i negre. 173 p. 4t. major Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. Àlbum de...
Barcelona, Reprofset - Edició de l'autor, 1988. Il·lustracions 192 p. 4t major. Tela editorfial amb sobrecoberta il·lustrada. Paper setinat. Molt bon exemplar. Dedicatòria...
Barcelona, Reprofset - Edició de l'autor, 1988. Il·lustracions 192 p. 4t major. Tela editorfial amb sobrecoberta il·lustrada. Paper setinat. Molt bon exemplar. Dedicatòria...
EL MEU BRIDGE. Solament per a versats . Barcelona 1988 - Il·lustrat - Dedicat
CLARET, Isidre
Barcelona, Reprofset - Edició de l'autor, 1988. Il·lustracions 192 p. 4t major. Tela editorfial amb sobrecoberta il·lustrada. Paper setinat. Molt bon exemplar. Dedicatòria...
Barcelona, Empúries, 1989. 142 p. 1 f. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition
Barcelona, Empúries, 1989. 142 p. 1 f. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition
EL PACTE DE FORMENTERA - Barcelona 1989 - 1ª edició
RIERA, Ignasi
Barcelona, Empúries, 1989. 142 p. 1 f. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition
Barcelona, Empúries, 1989. 142 p. 1 f. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition
Barcelona, Empúries, 1989. 142 p. 1 f. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition
LA MULA VELLA. Dels Pirineus al Caixmir - Barcelona 1989 - 1ª edició
COLL, Pep
Barcelona, Empúries, 1989. 142 p. 1 f. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition
Barcelona, Edit. Gal. C. Taché, 2005. s/p. Numerosas ilustraciones en color fuera texto. 4º. Rústica editorial ilustrada. Ex libris. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Gal. C. Taché, 2005. s/p. Numerosas ilustraciones en color fuera texto. 4º. Rústica editorial ilustrada. Ex libris. Muy buen ejemplar.
BROTO - Barcelona 2005 - Muy ilustrado
Broto
Barcelona, Edit. Gal. C. Taché, 2005. s/p. Numerosas ilustraciones en color fuera texto. 4º. Rústica editorial ilustrada. Ex libris. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Inst. de la Juventud, 1989. Numerosas ilustraciones en color. 82p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Inst. de la Juventud, 1989. Numerosas ilustraciones en color. 82p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
ACTITUDES 1989 - Madrid 1989 - Muy ilustrado
Madrid, Edit. Inst. de la Juventud, 1989. Numerosas ilustraciones en color. 82p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Aymà-Proa, 1972. Nombroses il·lustracions en b/n. 494 p. 4t. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada una mica gastada amb un estrip. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Aymà-Proa, 1972. Nombroses il·lustracions en b/n. 494 p. 4t. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada una mica gastada amb un estrip. Bon exemplar.
L'ART CATALÀ CONTEMPORANI - Barcelona 1972 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Aymà-Proa, 1972. Nombroses il·lustracions en b/n. 494 p. 4t. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada una mica gastada amb un estrip. Bon exemplar.
Madrid, Edit. Polen, 1978. Numerosas ilustraciones en b/n. 80p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Bbuen ejemplar. Sigue la novela de los números anteriores.
Madrid, Edit. Polen, 1978. Numerosas ilustraciones en b/n. 80p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Bbuen ejemplar. Sigue la novela de los números anteriores.
LA PERLA. Colección de lecturas sicalípticas sarcásticas y voluptuosas. Nº 3 - Madrid 1978 - Ilustrado
Madrid, Edit. Polen, 1978. Numerosas ilustraciones en b/n. 80p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Bbuen ejemplar. Sigue la novela de los números anteriores.
Madrid, Edit. Polen, 1978. Numerosas ilustraciones en b/n. 80p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Buen ejemplar. Sigue la novela de los números anteriores.
Madrid, Edit. Polen, 1978. Numerosas ilustraciones en b/n. 80p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Buen ejemplar. Sigue la novela de los números anteriores.
LA PERLA. Colección de lecturas sicalípticas sarcásticas y voluptuosas. Nº 5 - Madrid 1978 - Ilustrado
Madrid, Edit. Polen, 1978. Numerosas ilustraciones en b/n. 80p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Buen ejemplar. Sigue la novela de los números anteriores.
PAVESE, Cesare
SIMENON
GORINA, Maria
PIQUE I COLLADO, P. Jordi- Agustí
CLARET, Isidre
RIERA, Ignasi
COLL, Pep
Broto