Barcelona, Edit. Fundació Joan Miró, 1985. Algunes il·lustracions en color i b/n. S.N. 4t. Fulls en rama. Rüstica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Cat?leg Espai 10 de...
Barcelona, Edit. Fundació Joan Miró, 1985. Algunes il·lustracions en color i b/n. S.N. 4t. Fulls en rama. Rüstica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Cat?leg Espai 10 de...
ESPAI 10. 1985-1986 - Barcelona 1985 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Fundació Joan Miró, 1985. Algunes il·lustracions en color i b/n. S.N. 4t. Fulls en rama. Rüstica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Cat?leg Espai 10 de...
Barcelona, Edit. Banco Bilbao Vizcaya, 1994. Algunes il·lustracions en color i b/n. 39 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Banco Bilbao Vizcaya, 1994. Algunes il·lustracions en color i b/n. 39 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
PIC ADRIAN. ANTOLÒGICA - Barcelona 1994 - Il·lustrat
ADRIAN, Pic
Barcelona, Edit. Banco Bilbao Vizcaya, 1994. Algunes il·lustracions en color i b/n. 39 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fundació Joan Miró, 1982. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 316 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fundació Joan Miró, 1982. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 316 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
HENRY MOORE - Barcelona 1982 - Il·lustrat
Moore, Henry
Barcelona, Edit. Fundació Joan Miró, 1982. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 316 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Madrid, edit. Photovision, 1981. Numerosas fotografías en b/n. 4º. Texto en español e inglés. Book in English. Muy buen ejemplar.
Madrid, edit. Photovision, 1981. Numerosas fotografías en b/n. 4º. Texto en español e inglés. Book in English. Muy buen ejemplar.
PHOTOVISION 11. Tierras. Gentes. Ritos. Lands. People. Rites - Madrid 1981 - Ilustrado
Madrid, edit. Photovision, 1981. Numerosas fotografías en b/n. 4º. Texto en español e inglés. Book in English. Muy buen ejemplar.
Alfafar, edit. Ajunt. Alfafar, 1999. Ilustraciones en color y negro. 4º. Texto en español e inglés. Book in English. Muy buen ejemplar.
Alfafar, edit. Ajunt. Alfafar, 1999. Ilustraciones en color y negro. 4º. Texto en español e inglés. Book in English. Muy buen ejemplar.
XAVIER ARENÓS - Alfafar 1999 - Ilustrado
ARENÓS, Xavier
Alfafar, edit. Ajunt. Alfafar, 1999. Ilustraciones en color y negro. 4º. Texto en español e inglés. Book in English. Muy buen ejemplar.
Barcelona, edit. Gal. Joan Prats, 2005, Text de Vicenç Altaió. Quadríptic il·lustrat amb CD. Il·lustracions en color. Amb un CD. 4t. Text en català i anglès. Book in English....
Barcelona, edit. Gal. Joan Prats, 2005, Text de Vicenç Altaió. Quadríptic il·lustrat amb CD. Il·lustracions en color. Amb un CD. 4t. Text en català i anglès. Book in English....
FIONA MORRISON. UN LLOC ESPECIAL. A SPECIAL PLACE - Barcelona 2005. - Il·lustrat - CD
MORRISON, Fiona
Barcelona, edit. Gal. Joan Prats, 2005, Text de Vicenç Altaió. Quadríptic il·lustrat amb CD. Il·lustracions en color. Amb un CD. 4t. Text en català i anglès. Book in English....
Tarragona, edit. Castilfrio, 1998. Ilustraciones en color. 77p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Tarragona, edit. Castilfrio, 1998. Ilustraciones en color. 77p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
JUAN CRUZ-PLAZA - PINTURAS Y DIBUJOS 1994-1997 - Tarragona 1998 - Ilustrado
CRUZ-PLAZA, Juan
Tarragona, edit. Castilfrio, 1998. Ilustraciones en color. 77p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, edit. Artual, 1989. Il·lustracions en color. s/p. 2 fulls. Paper setinat.4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. Artual, 1989. Il·lustracions en color. s/p. 2 fulls. Paper setinat.4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MAURÍ - Barcelona 1989 - Il·lustrat
MAURÍ, Enric
Barcelona, edit. Artual, 1989. Il·lustracions en color. s/p. 2 fulls. Paper setinat.4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. Artual, 1989. Il·lustracions en color. s/p. 2 fulls. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. Artual, 1989. Il·lustracions en color. s/p. 2 fulls. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ADMETLLA - Barcelona s/d - Il·lustrat
ADMETLLA, Josep
Barcelona, edit. Artual, 1989. Il·lustracions en color. s/p. 2 fulls. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. Artual, 1989. Il·lustracions en color. s/p. 2 fulls. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. Artual, 1989. Il·lustracions en color. s/p. 2 fulls. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
EL CAMÍ INEQUÍVOC - Barcelona 1989 - Il·lustrat
CAPÇADA
Barcelona, edit. Artual, 1989. Il·lustracions en color. s/p. 2 fulls. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Plaza y Janés, 1974. Selecciones de Poesía Española. 338 p. 1 h. 8º mayor. Cartoné editorial. Muy buen ejemplar. Texto bilingüe. 1ª edición. 1st edition. Pimentel,...
Barcelona, Plaza y Janés, 1974. Selecciones de Poesía Española. 338 p. 1 h. 8º mayor. Cartoné editorial. Muy buen ejemplar. Texto bilingüe. 1ª edición. 1st edition. Pimentel,...
POESIA GALLEGA CONTEMPORANEA. Antología. Texto bilingüe - Barcelona 1974
GONZALEZ GARCES, Miguel
Barcelona, Plaza y Janés, 1974. Selecciones de Poesía Española. 338 p. 1 h. 8º mayor. Cartoné editorial. Muy buen ejemplar. Texto bilingüe. 1ª edición. 1st edition. Pimentel,...
Barcelona, Destino, 1986. La modernització dels gèneres periodístics a Catalunya. 316 p. 8è. Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar. 1a edició. First edition
Barcelona, Destino, 1986. La modernització dels gèneres periodístics a Catalunya. 316 p. 8è. Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar. 1a edició. First edition
LLIÇONS DE PERIODISME EN JOSEP PLA. - Barcelona 1986
Pla, Josep - CASASUS, Josep Maria
Barcelona, Destino, 1986. La modernització dels gèneres periodístics a Catalunya. 316 p. 8è. Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar. 1a edició. First edition
ADRIAN, Pic
Moore, Henry
ARENÓS, Xavier
MORRISON, Fiona
CRUZ-PLAZA, Juan
MAURÍ, Enric
ADMETLLA, Josep
CAPÇADA
GONZALEZ GARCES, Miguel
Pla, Josep - CASASUS, Josep Maria