Barcelona, Edit. Empuries, 2000. Pròleg Ferran Adrià. Nombroses fotografies en color. 176. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrat. Dedicatòria autògrafa de l'autor....
Barcelona, Edit. Empuries, 2000. Pròleg Ferran Adrià. Nombroses fotografies en color. 176. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrat. Dedicatòria autògrafa de l'autor....
LA MILLOR CUINA DELS BOLETS - Barcelona 2000 - Molt il·lustrat - Dedicat - 1ª edició
PETRÀS, Llorenç - Pr. Ferran Adrià
Barcelona, Edit. Empuries, 2000. Pròleg Ferran Adrià. Nombroses fotografies en color. 176. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrat. Dedicatòria autògrafa de l'autor....
Barcelona, Edit. Acad. Medicina Cat., 2009. 100p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Acad. Medicina Cat., 2009. 100p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
HOSPITALS I METGES DE LA CATALUNYA CENTRAL. Humanitats, Història, Identitat i Felicitat - Barcelona 2009
GUERRERO, Lluis - CORBELLA, Jacint
Barcelona, Edit. Acad. Medicina Cat., 2009. 100p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Mexico, Edit. Fondo Cultura, 1973. Ejemplares numerados. El nuestro Nº 221. 819p. 4º. Tela editorial levemente rozado. Buen ejemplar.
Mexico, Edit. Fondo Cultura, 1973. Ejemplares numerados. El nuestro Nº 221. 819p. 4º. Tela editorial levemente rozado. Buen ejemplar.
MANUAL DE DERECHO INTERNACIONAL PÚBLICO - Mexico 1973
SORENSEN, Max
Mexico, Edit. Fondo Cultura, 1973. Ejemplares numerados. El nuestro Nº 221. 819p. 4º. Tela editorial levemente rozado. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1989. Text de Carles Hac Mor. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1989. Text de Carles Hac Mor. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
GLORIA ORTEGA - Barcelona 1989 - Il·lustrat
ORTEGA, Gloria
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1989. Text de Carles Hac Mor. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1982. Díptic. Il·lustrat. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1982. Díptic. Il·lustrat. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
QUADERNS DE VIATGE - Barcelona 1982 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1982. Díptic. Il·lustrat. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1983. Díptic. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1983. Díptic. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
EL VESTIT - Barcelona 1983 - Il·lustrat
(Amat - Buades - Duran - Uclés)
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1983. Díptic. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1986. Díptic. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1986. Díptic. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
JACQUES VIEILLE. CONSTRUCCIÓ - Barcelona 1986 - Il·lustrat
VIEILLE, Jacques
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1986. Díptic. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1982. Díptic. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1982. Díptic. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
DEIDI VON SCHAEWEN - Barcelona 1982 - Il·lustrat
SCHAEWEN, Deidi von
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1982. Díptic. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1982. Díptic. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1982. Díptic. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
COIN NÖEL- Barcelona 1982 - Il·lustrat
CUIN, NOËL
Barcelona, Edit. Fund. Miró, 1982. Díptic. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar.
Lleida, Edit. March, 2006. 148p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Dedicatòria d'un escriptor català. Molt bon exemplar.
Lleida, Edit. March, 2006. 148p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Dedicatòria d'un escriptor català. Molt bon exemplar.
LA LLIBERTAT O L'AMOR! - Lleida 2006 - dedicat
DESNOS, Robert
Lleida, Edit. March, 2006. 148p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Dedicatòria d'un escriptor català. Molt bon exemplar.
Paris, Edit. Press Univ., 1979. 242p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada levemente deslucida. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit. Press Univ., 1979. 242p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada levemente deslucida. Livre en français. Muy buen ejemplar.
LA PSYCHOLOGIE DES INTÉRÊTS - Paris 1979
DUPONT - GENDRE- BERTHOUD
Paris, Edit. Press Univ., 1979. 242p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada levemente deslucida. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 2001. Traducció Ector Cesena. 223p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 2001. Traducció Ector Cesena. 223p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LA FESTA DE HALLOWEEN - Barcelona 2001
CHRISTIE, Agatha
Barcelona, Edit. Columna, 2001. Traducció Ector Cesena. 223p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
PETRÀS, Llorenç - Pr. Ferran Adrià
GUERRERO, Lluis - CORBELLA, Jacint
SORENSEN, Max
ORTEGA, Gloria
(Amat - Buades - Duran - Uclés)
VIEILLE, Jacques
SCHAEWEN, Deidi von
CUIN, NOËL
DESNOS, Robert
DUPONT - GENDRE- BERTHOUD
CHRISTIE, Agatha