Granollers, Edic. Museu Granollers, 1994. 38p. Dibuixos i fotografies en color. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Lleu resta doblec. Molt bon exemplar.
Granollers, Edic. Museu Granollers, 1994. 38p. Dibuixos i fotografies en color. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Lleu resta doblec. Molt bon exemplar.
NÚVOLS - Granollers 1994 - Il·lustrat
Granollers, Edic. Museu Granollers, 1994. 38p. Dibuixos i fotografies en color. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Lleu resta doblec. Molt bon exemplar.
Buenos aires, Edic. Sur, 1967. 175p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, con bordes algo rozados. Buen ejemplar.
Buenos aires, Edic. Sur, 1967. 175p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, con bordes algo rozados. Buen ejemplar.
LA TRAMA CELESTE - Buenos Aires 1967
BIOY CASARES, Adolfo
Buenos aires, Edic. Sur, 1967. 175p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, con bordes algo rozados. Buen ejemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1973. Traducció de Manuel de Pedrolo. 366 p. 1 f. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastadar. 1ª edició. First edition.
Barcelona, Edicions 62, 1973. Traducció de Manuel de Pedrolo. 366 p. 1 f. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastadar. 1ª edició. First edition.
SOTA EL VOLCÀ - Barcelona 1973 - 1ª edició en català
LOWRY, Malcolm - Manuel de Pedrolo, trad.
Barcelona, Edicions 62, 1973. Traducció de Manuel de Pedrolo. 366 p. 1 f. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastadar. 1ª edició. First edition.
Barcelona, Ediciones Península / Edicions 62, 1992. Col. Poètica. Edició bilingüe català-castellà. Versiones en castellano de Félix de Azúa. Disseny de Mercedes Azúa. Rústica...
Barcelona, Ediciones Península / Edicions 62, 1992. Col. Poètica. Edició bilingüe català-castellà. Versiones en castellano de Félix de Azúa. Disseny de Mercedes Azúa. Rústica...
TOT ÉS CADUC - Barcelona 1992 - Edició bilingüe - 1ª edició
GABARRÓ, Jordi - Tr. Félix de Azúa
Barcelona, Ediciones Península / Edicions 62, 1992. Col. Poètica. Edició bilingüe català-castellà. Versiones en castellano de Félix de Azúa. Disseny de Mercedes Azúa. Rústica...
Barcelona, Editorial Map, 1986. Retrat de l'autor. 90 p. 3 f. 4t menor. Rústica editorial tipogràfica. Bon paper. Molt bon exemplar.
Barcelona, Editorial Map, 1986. Retrat de l'autor. 90 p. 3 f. 4t menor. Rústica editorial tipogràfica. Bon paper. Molt bon exemplar.
A L'OMBRA D'UNES PARAULES (poemes) - Barcelona 1986
ESPASA, Joan Bta.
Barcelona, Editorial Map, 1986. Retrat de l'autor. 90 p. 3 f. 4t menor. Rústica editorial tipogràfica. Bon paper. Molt bon exemplar.
Zaragoza, Edit. Zócalo, 2004. 270p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Dedicatoria autógrafa del autor. Muy buen ejemplar.
Zaragoza, Edit. Zócalo, 2004. 270p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Dedicatoria autógrafa del autor. Muy buen ejemplar.
ENTRE UMBRÍA Y BORGOÑA. Aventuras de un Viajero Iletrado - Zaragoza 2004 - Dedicado
JIMENEZ OCAÑA, Fernando
Zaragoza, Edit. Zócalo, 2004. 270p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Dedicatoria autógrafa del autor. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. March, 2004. Ilustraciones en b/n. 97p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. March, 2004. Ilustraciones en b/n. 97p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
CÒDOLS EN NEW YORK - Barcelona 2004 - Ilustrado - 1ª edición
BENEYTO, Antonio
Barcelona, Edit. March, 2004. Ilustraciones en b/n. 97p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Planeta, 1968. Premio Planeta. 248p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Borde superior levemente rozado. Protector transparente. Muy buen...
Barcelona, Edit. Planeta, 1968. Premio Planeta. 248p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Borde superior levemente rozado. Protector transparente. Muy buen...
CON LA NOCHE A CUESTAS - Barcelona 1968 - 1ª edición
FERRAND, Manuel
Barcelona, Edit. Planeta, 1968. Premio Planeta. 248p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Borde superior levemente rozado. Protector transparente. Muy buen...
Barcelona, Plaza y Janés, 1974. Rotativa. 140 p. 8º. Cartoné editorial ilustrado rozado. Buen ejemplar. 1ª edición oficial y completa de esta recopilación de cuentos. Antes,...
Barcelona, Plaza y Janés, 1974. Rotativa. 140 p. 8º. Cartoné editorial ilustrado rozado. Buen ejemplar. 1ª edición oficial y completa de esta recopilación de cuentos. Antes,...
OJOS DE PERRO AZUL - Barcelona 1974 - 1ª edición oficial y completa
GARCIA MARQUEZ, Gabriel
Barcelona, Plaza y Janés, 1974. Rotativa. 140 p. 8º. Cartoné editorial ilustrado rozado. Buen ejemplar. 1ª edición oficial y completa de esta recopilación de cuentos. Antes,...
Tarragona, Edit. Arola, 2017. 61p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. llom un pèl gastat. Molt bon exemplar.
Tarragona, Edit. Arola, 2017. 61p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. llom un pèl gastat. Molt bon exemplar.
BODY SUSHI - Tarragona 2017
MESEGUER, Francesc
Tarragona, Edit. Arola, 2017. 61p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. llom un pèl gastat. Molt bon exemplar.
Tarragona, Edit. Arola, 2017. 87p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Tarragona, Edit. Arola, 2017. 87p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LEAR - Tarragona 2017
MESEGUER, Francesc
Tarragona, Edit. Arola, 2017. 87p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Arnau de Vilanova, 1928. Col. "La Sageta". Pròleg J. Aiguadé. 273p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores gastades. Interior en bon estat. Bon...
Barcelona, Edit. Arnau de Vilanova, 1928. Col. "La Sageta". Pròleg J. Aiguadé. 273p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores gastades. Interior en bon estat. Bon...
VIDA INTERIOR D'UN ESCRIPTOR - Barcelona 1928 - 1ª edició
PUIG I FERRATER, Joan
Barcelona, Edit. Arnau de Vilanova, 1928. Col. "La Sageta". Pròleg J. Aiguadé. 273p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores gastades. Interior en bon estat. Bon...
BIOY CASARES, Adolfo
LOWRY, Malcolm - Manuel de Pedrolo, trad.
GABARRÓ, Jordi - Tr. Félix de Azúa
ESPASA, Joan Bta.
JIMENEZ OCAÑA, Fernando
BENEYTO, Antonio
FERRAND, Manuel
GARCIA MARQUEZ, Gabriel
MESEGUER, Francesc
MESEGUER, Francesc
PUIG I FERRATER, Joan