Sabadell, edit. Les edicions dels dies, 1983. Exemplar numerat. 306. Il·lustracions en color de Joan Rabascall. 45 p. 8è major. Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar....
Sabadell, edit. Les edicions dels dies, 1983. Exemplar numerat. 306. Il·lustracions en color de Joan Rabascall. 45 p. 8è major. Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar....
INCIDENTS A l'HORITZÓ - Sabadell 1983 - 1ª edició
COCA, Jordi
Sabadell, edit. Les edicions dels dies, 1983. Exemplar numerat. 306. Il·lustracions en color de Joan Rabascall. 45 p. 8è major. Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar....
Barcelona, edit. DVD Poesía, 2002. 84 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Edición bilingüe. Muy buen ejemplar.
Barcelona, edit. DVD Poesía, 2002. 84 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Edición bilingüe. Muy buen ejemplar.
TOMA DE TIERRA - Barcelona 2002
FREITAS FILHO, Armando
Barcelona, edit. DVD Poesía, 2002. 84 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Edición bilingüe. Muy buen ejemplar.
Cambrils, edit. Trujals, 1997. 200 ejemplares numerados. el nuesto 103. 19p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición
Cambrils, edit. Trujals, 1997. 200 ejemplares numerados. el nuesto 103. 19p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición
LA ORDENACIÓN DEL MIEDO - Cambrils 1977
MOGA, Eduardo
Cambrils, edit. Trujals, 1997. 200 ejemplares numerados. el nuesto 103. 19p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición
Santa Coloma Gramanet, Edit. La Garúa, 2006. 71p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Dedicatoria autógrafa del autor. Muy buen ejemplar. 1ª edición
Santa Coloma Gramanet, Edit. La Garúa, 2006. 71p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Dedicatoria autógrafa del autor. Muy buen ejemplar. 1ª edición
SOLILOQUIO PARA DOS - Santa Coloma Gramanet 2006 - 1ª edición - Dedicado
MOGA, Eduardo
Santa Coloma Gramanet, Edit. La Garúa, 2006. 71p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Dedicatoria autógrafa del autor. Muy buen ejemplar. 1ª edición
Madrid, edit. El Círculo, 2005. 37 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición
Madrid, edit. El Círculo, 2005. 37 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición
OBJETOS DEL AMOR LEJANO - Madrid 2005 - 1ª edición
BLANCO, Ezequiel
Madrid, edit. El Círculo, 2005. 37 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición
Barcelona, Galileu - La imprenta, 1979. Portada i composició de Mario Costejà. 94 p. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Galileu - La imprenta, 1979. Portada i composició de Mario Costejà. 94 p. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LLIBRES DEL MEDITERRANI - Barcelona 1979 - 1ª edició
MESTRES, Albert
Barcelona, Galileu - La imprenta, 1979. Portada i composició de Mario Costejà. 94 p. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Terrassa, Copisteria Miracle, 1981. Poemes de Vicenç Altaió, Claudi Fuster, Li-Po, Tu-Fu, Lao-Tsé, etc. Xina, una cultura mil·lenària. La invasió d'Ofèlia Dracs. Etc. Incisions...
Terrassa, Copisteria Miracle, 1981. Poemes de Vicenç Altaió, Claudi Fuster, Li-Po, Tu-Fu, Lao-Tsé, etc. Xina, una cultura mil·lenària. La invasió d'Ofèlia Dracs. Etc. Incisions...
MIRALL DE GLAÇ. Quadern estacional de literatura. Hivern-primavera 80-81 - Terrassa 1981 - Il·lustrat
(Vicenç Altaió, Li Po, Tu Fu, etc.)
Terrassa, Copisteria Miracle, 1981. Poemes de Vicenç Altaió, Claudi Fuster, Li-Po, Tu-Fu, Lao-Tsé, etc. Xina, una cultura mil·lenària. La invasió d'Ofèlia Dracs. Etc. Incisions...
Uesca, Publicaziones d'O Consello d'A Fabla Aragonesa, 1980. 84 p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Uesca, Publicaziones d'O Consello d'A Fabla Aragonesa, 1980. 84 p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
AL CANTO'L ZINQUETA. Poemas en chistabín - Uesca 1980
DUESO LASCORZ, Niéus Lucía
Uesca, Publicaziones d'O Consello d'A Fabla Aragonesa, 1980. 84 p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Vigo, Editorial Galaxia, 1993. 74 p. 3 h. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Vigo, Editorial Galaxia, 1993. 74 p. 3 h. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
RITOS DE AUGA - Vigo 1993 - 1ª edició
VELEZ, Xosé Manuel
Vigo, Editorial Galaxia, 1993. 74 p. 3 h. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Edita Deputación de Pontevedra., Pontevedra, 1990. Poesía. En estoxo de cartón brillante ilustrado.Páginas/Pages:500 p. Edición facsímil de las 13 obras originales de los poetas...
Edita Deputación de Pontevedra., Pontevedra, 1990. Poesía. En estoxo de cartón brillante ilustrado.Páginas/Pages:500 p. Edición facsímil de las 13 obras originales de los poetas...
Colección Benito Soto de Poesía. 13 obras de poetas galegos - Pontevedra 1990
Edita Deputación de Pontevedra., Pontevedra, 1990. Poesía. En estoxo de cartón brillante ilustrado.Páginas/Pages:500 p. Edición facsímil de las 13 obras originales de los poetas...
Barcelona, s.i., 1978. Uns 20 fulls sense sumerar. Carpeta tancada una mica gastada. Bon exemplar. Aquest seu primer llibre -amb disseny de Xano Armenter- és impossible de...
Barcelona, s.i., 1978. Uns 20 fulls sense sumerar. Carpeta tancada una mica gastada. Bon exemplar. Aquest seu primer llibre -amb disseny de Xano Armenter- és impossible de...
PREUAT OSTATGE DE LES CIUTATS D'ORIENT - Barcelona 1975
BONÀS MIRÓ, Rossend
Barcelona, s.i., 1978. Uns 20 fulls sense sumerar. Carpeta tancada una mica gastada. Bon exemplar. Aquest seu primer llibre -amb disseny de Xano Armenter- és impossible de...
Barcelona, Edit. Eumo, 1995. Col. Els Jardins de Samarcanda. 71 p. 8è. Rústica editorial iL·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. 1a edició. First edition
Barcelona, Edit. Eumo, 1995. Col. Els Jardins de Samarcanda. 71 p. 8è. Rústica editorial iL·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. 1a edició. First edition
HISTÒRIA DE L'ARQUITECTURA - Barcelona 1995 - 1ª edició
DOMÈNECH, Jordi
Barcelona, Edit. Eumo, 1995. Col. Els Jardins de Samarcanda. 71 p. 8è. Rústica editorial iL·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. 1a edició. First edition
COCA, Jordi
FREITAS FILHO, Armando
MOGA, Eduardo
MOGA, Eduardo
BLANCO, Ezequiel
MESTRES, Albert
(Vicenç Altaió, Li Po, Tu Fu, etc.)
DUESO LASCORZ, Niéus Lucía
VELEZ, Xosé Manuel
BONÀS MIRÓ, Rossend
DOMÈNECH, Jordi