Barcelona, Edit. Ajutn. Barcelona. Cat, 2002. Fotografies en color i negre. 86p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Ajutn. Barcelona. Cat, 2002. Fotografies en color i negre. 86p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
TRANSPORT METROPOLITÀ. Monogràfic Nº2. - Barcelona 2002 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Ajutn. Barcelona. Cat, 2002. Fotografies en color i negre. 86p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat, 1991. Fotografies en color. 134p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat, 1991. Fotografies en color. 134p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
INFORME ANUAL I ESTADÍSTIQUES DELS TRANSPORTS DE CATALNYA 1991 - Barcelona 1991 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Gen. Cat, 1991. Fotografies en color. 134p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. FGC, s/f. Algunas fotografias en b/n. 15p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Texto en español. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. FGC, s/f. Algunas fotografias en b/n. 15p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Texto en español. Molt bon exemplar.
FERROCARRILS DE LA GENERALITAT DE CATALUNYA - Barcelona s/f - Ilustrado
Barcelona, Edit. FGC, s/f. Algunas fotografias en b/n. 15p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Texto en español. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Catalana Estudis Econòmics, 1976. 134p. 4t major. Rústica editorial. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Catalana Estudis Econòmics, 1976. 134p. 4t major. Rústica editorial. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
EVOLUCIÓ ECONÒMICA 1976 - Barcelona 1976
Barcelona, Edit. Catalana Estudis Econòmics, 1976. 134p. 4t major. Rústica editorial. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Catalana Estudis Econòmics, 1976. 130p. 4t major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Catalana Estudis Econòmics, 1976. 130p. 4t major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
EVOLUCIÓ ECONÒMICA 1975 - Barcelona 1976
Barcelona, Edit. Catalana Estudis Econòmics, 1976. 130p. 4t major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Avui, 1981. Nombroses il·lustracions en color i negre. 15p. Foli doblegat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Avui, 1981. Nombroses il·lustracions en color i negre. 15p. Foli doblegat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
AVUI, divendres 11 setembre 1981 - Barcelona 1981 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Avui, 1981. Nombroses il·lustracions en color i negre. 15p. Foli doblegat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Paris, Edit. La Quinzaine, 1978. Ilustraciones en b/n. 22p. Folio doblado. Rústica editorial ilustrada. Texte en français. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit. La Quinzaine, 1978. Ilustraciones en b/n. 22p. Folio doblado. Rústica editorial ilustrada. Texte en français. Muy buen ejemplar.
LA QUINZAINE littéraire:16/31 mai 1978 - Paris 1978 - Ilustrado
Paris, Edit. La Quinzaine, 1978. Ilustraciones en b/n. 22p. Folio doblado. Rústica editorial ilustrada. Texte en français. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. La Vanguardia, 2011. 12p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. La Vanguardia, 2011. 12p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
LA VANGUARDIA. Elecciones 20-N generales - Barcelona 2011
Barcelona, Edit. La Vanguardia, 2011. 12p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Girona, Edit. El punt, 2018. Nombroses il·lustracions en color i negre. 58p. Foli doblegat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edit. El punt, 2018. Nombroses il·lustracions en color i negre. 58p. Foli doblegat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
EL PUNT AVUI. Edició Girona ALS ULLS DEL MÓN - Girona 2018 - Molt il·lustrat
Girona, Edit. El punt, 2018. Nombroses il·lustracions en color i negre. 58p. Foli doblegat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Madrid, Edit. A&V, 1989. Numerosas ilustraciones en color y negro. 88p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Bordes algo rozados, puntas con resto doblez. Interior en...
Madrid, Edit. A&V, 1989. Numerosas ilustraciones en color y negro. 88p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Bordes algo rozados, puntas con resto doblez. Interior en...
A&V Monografías de Arquitectura y Vivienda N.17. PARIS, FRANCIA - Madrid 1989 - Ilustrado
Madrid, Edit. A&V, 1989. Numerosas ilustraciones en color y negro. 88p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada. Bordes algo rozados, puntas con resto doblez. Interior en...
Barcelona, Edit. La Caixa, 1981. Nombroses il·lustracions en color i negre. 55p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. La Caixa, 1981. Nombroses il·lustracions en color i negre. 55p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
QUADERNS de l'Obra Social. Núm. 8. MÚSICA I ROMANTICISME - Barcelona 1981 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. La Caixa, 1981. Nombroses il·lustracions en color i negre. 55p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. La Caixa, 1981. "La gurra civil a Catalunya." per J. Termens. Nombroses il·lustracions en color i negre. 52p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon...
Barcelona, Edit. La Caixa, 1981. "La gurra civil a Catalunya." per J. Termens. Nombroses il·lustracions en color i negre. 52p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon...
QUADERNS de l'Obra Social. Núm. 9. L'ART I LA PEDAGOGIA - Barcelona 1981 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. La Caixa, 1981. "La gurra civil a Catalunya." per J. Termens. Nombroses il·lustracions en color i negre. 52p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon...